شنبه 13 خرداد 1402

روسیه

روسیه

خبرگزاری تسنیم

دولت لهستان اعلام کرد که از اول ژوئن (پنجشنبه) تردد کامیون‌های باری که محموله آنها در روسیه و بلاروس ثبت شده است، از مرز این کشور ممنوع خواهد بود.

وب‌گاه گسترش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر بر ضرورت ادامه کمک‌های نظامی به اوکراین تاکید کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ولادیمیر پوتین اعلام کرد، مقر اطلاعات نظامی اوکراین را هدف قرار دادیم.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایران می تواند ضمن حفظ عزت و منافع ملی خود بیاید با کشورهای مختلف ارتباط درست براساس منافع ملی اش برقرار کند. هیچ فرقی نمی کند روسیه، آمریکا و اروپا، مهم نیست چه کشوری، واقعا باید براساس منافع ملی تصمیم بگیرید. نه اینکه از بد حادثه متکی به چین و روسیه باشد؛ من به عنوان کسی که حوزه ام روابط بین الملل است؛ معتقدم اقدام ما در نزدیک شدن به روسیه یک تصمیم استراتژیک نبوده است. موقعی می توان...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نخست وزیر اسبق اوکراین، زلنسکی را همانند یک ظرف خالی و ابزار دست قدرت‌های غربی و منافع الیگارشی (گروهک سالاری) توصیف کرد که بیشتر به منفعت و محبوبیت در خارج از کشور اهمیت می‌دهد تا مردم اوکراین.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سخنگوی دولت در نشست خبری خود با خبرنگاران درباره امکان برقراری ارتباط سیاسی با مصر گفت: دولت آماده توسعه روابط با مصر است.

وب‌گاه عصر ایران

تازه‌ترین آمار کرونا در نقاط مختلف دنیا به تفکیک کشورها و با تقسیم‌بندی‌های قاره‌ای، منطقه‌ای و موضوعی در جدول جهانی «ورلداُمتر» به‌روز رسانی می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

مسکو - ایرنا - خبرنگاران و کارشناسان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و اسپوتنیک روسیه در نشست مشترکی درباره راهکارهای تقویت مناسبات تهران - مسکو به گفت و گو پرداختند و راهکارهای مورد نظر خود را برای تقویت مبادلات تجاری بیان کردند.

خبرگزاری تسنیم

جیپ دو فراخوان را برای دو مدل از محبوب‌ترین مدل‌های شاسی‌بلند خود اعلام کرد. تعداد این خودروها در کانادا از 30000 دستگاه عبور می‌کند.

خبرگزاری مهر

نشست خبری جشنواره رسانه‌ای آرمان با حضور دبیر جشنواره و خبرنگاران در سالن کنفرانس موسسه همشهری برگزار شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وب‌گاه دنیای اقتصاد

معاون اول رییس جمهور امروز با قید فوریت دستور داد تا وزارتخانه‌های «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم»، «تحقیقات و فناوری» اقدام به خرید برنج باقی مانده در انبارهای کشاورزان کنند.

وب‌گاه عصر ایران

کی یف: اوکراین به هوش مصنوعی ارتباط دارد اما ارتباط مستقیمی به حملات پهپادی علیه مسکو ندارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، در بازار فیلم وردکانتنت مسکو حضور دارد.