دوشنبه 4 تیر 1403

سیاست‌مداران

سیاست‌مداران

وب‌گاه خبر آنلاین

3 ماه بعد از حمله علم الهدی به توسعه اینترنت روستایی، محمدجواد آذری جهرمی به سیستان و بلوچستان رفت و 10 روز تمام همان جا ماند تا تتمه اینترنت رسانی به 27 درصد از روستاهای فاقد اینترنت در این استان را شخصاً مدیریت کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سفر بن سلمان به قطر، نقطه عطفی در روابط دو بازیگر تعریف کرد، تا جایی که گروهی از تحلیلگران از این سفر تحت عنوان رنسانس عربستان و قطر یاد می کنند؛ رخدادی که زمینه را برای حضور سرمایه گذاران قطری در عربستان هموار و همزمان تعاملات تجاری دو بازیگر را افزایش داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

محسن هاشمی در مناظره با علی خضریان به محمد فاضلی کنایه زد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: محسن هاشمی در مناظره با علی خضریان به محمد فاضلی کنایه زد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محتوای نامه سوم دفتر روحانی به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات چه بود؟ محتوای نامه سوم دفتر روحانی به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات چه بود؟ محتوای نامه سوم دفتر رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری را در زیر بخوانید.

وب‌گاه الف

به‌گفته مدیرکل رسانه‌های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیش از 500 خبرنگار از 150 رسانه خارجی مقیم و غیرمقیم وابسته به 31 کشور جهان با حضور در کشور، چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش میدانی می‌دهند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد مناظره‌ی تلویزیونی میان محسن هاشمی رفسنجانی و علی خضریان برگزار شد به نقل از فرارو، در این مناظره خضریان مشاور جلیلی به تندی از پزشکیان انتقاد کرد، محسن هاشمی نیز با اشاره به تعداد آرای خضریان در مجلس گفت: «افراطی‌ها دلشان می‌خواهند مردم در انتخابات شرکت نکنند و با 6 درصد آرای مردم به مجلس راه پیدا کنند.» دقایقی از این...

وب‌گاه عصر ایران

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل امروز دوشنبه تأکید کرد آمادگی تشکیل کشور فلسطین را ندارد و اجازه هم نخواهد داد تشکیلات خودگردان فلسطین نوار غزه را اداره کند.

وب‌گاه الف

سخنرانی مهم رهبر انقلاب در روز عید غدیر به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

وب‌گاه 55 آنلاین

مشاور جلیلی از پاسخ دادن به محسن هاشمی طفره رفت که این مورد باعث عصبانیت شدید محسن هاشمی شد.

خبرگزاری دانشجو

گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، حنانه فقیه‌منزه: یکی از شاخص‌های مهمی که می‌توان به واسطه آن میزان ارتباط با کشور‌های دنیا را سنجید، نرخ میزان سرمایه‌گذاری خارجی است. بررسی آمار سرمایه‌گذاری خارجی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم نشان می‌دهد که این شاخص مهم برخلاف وعده گشوده شدن در‌های ایران به سوی سرمایه‌گذاران خارجی، محقق نشده و حتی در دوران کوتاه رفع تحریم‌ها نیز سرمایه‌گذاران سرمایه خود...

خبرگزاری تسنیم

کتاب خودکفایی (نان) گندم در دولت سیزدهم، از سری کتابهای یادواره رئیس جمهور شهید و با محتوای هدفگذاری خودکفایی در تولید گندم توسط اداره کل پژوهش و اسناد ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی تدوین و منتشر شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

بر اساس اینفوگرافیک منتشر شده توسط آخرین خبر، محمود احمدی نژاد متولد سمنان، حسن روحانی متولد سمنان و شهید ابراهیم رئیسی متولد خراسان رضوی بودند.

وب‌گاه الف

رئیس ستاد محمد باقر قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم با حضور در استودیو شبکه المیادین در تهران ویژه انتخابات اعلام کرد، «نیروهای انقلاب» توافق خواهند کرد و همه از آنچه توافق شود، حمایت می‌کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

دفتر حسن روحانی در نامه سوم خود به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، خواستار تصمیم‌گیری این کمیسیون برای تخصیص فرصت پاسخ به آن‌ها تا قبل از ظهر فردا شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دفتر حسن روحانی در نامه سوم خود به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، درخواست کرد که این کمیسیون برای تخصیص فرصت پاسخ به آن‌ها تا قبل از ظهر فردا تصمیم‌گیری کند.