جمعه 7 مهر 1402

سیاست‌مداران

سیاست‌مداران

وب‌گاه خبر آنلاین

مرحوم هاشمی‌رفسنجانی در خاطراتش از روز ششم سال 79، هم از حصر آیت‌الله منتظری نوشته هم درباره حکم دادگاه «نوارسازان» و کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری.

وب‌گاه خبر آنلاین

عصر ایران نوشت: علی لاریجانی در مصاحبه‌ای گفته بود پیش از انقلاب و در دوره دانشجویی در یک اتاق بالای نانوایی نزدیک دانشگاه (آریامهر / شریف) زندگی می‌کرده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

معصومه ابتکار با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: این ریلز پیشنهاد اینستاگرام است. اما چرا منتشر کردم؟

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرگزاری اجتماعی دانشجو، کتاب تهران با عنایت به خبر منتشر شده در شبکه شرق با عنوان «بحران دستاورد در شهرداری زاکانی» و خبرگزاری «خبرآنلاین» با عنوان «بحران دستاورد در شهرداری تهران؛ یک سینما را چند بار افتتاح می‌کنی آقای زاکانی؟» جوابیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد: به دنبال آغاز به کار سینمای روباز در بام باغ کتاب که روزچهارشنبه 6 مهر 1402 و در آغاز سال تحصیلی، با حضور وزیر آموزش...

وب‌گاه مشرق نیوز

حسن موسوی با ابلاغ گروهک منافقین با پوشش دانشجو، در بخش موسوم به کاریابی گروهک در ترکیه فعالیت داشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: هم‌زمان با این‌که پیونگ‌یانگ، آمریکا و متحدانش را بدترین تهدید برای خود نامید، قانون اساسی کره شمال برای تقویت وضعیت انرژی هسته‌ای اصلاح شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

باغ کتاب درباره خبر افتتاح سینما روباز جوابیه‌ای ارسال کرد.

وب‌گاه عصر ایران

فعالیت‌های زیادی برای آزادی ایشان شد ولی کافی نبود، اگر کافی بود ایشان الان آزاد بودند. اگر فعالیت‌ها و پیگیری‌ها در خور و در شأن و حد اهمیت قضیه بود زودتر آزاد می شدند. در موقعیت‌ها و فرصت‌هایی که ایجاد شد، کاری که باید می‌شد انجام نشد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی شورای نگهبان گفت که این شورا در مرحله پیش ثبت‌نام ورودی به بررسی صلاحیت‌ها نخواهد داشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

عضو شورای عالی سینما به یادداشت روزنامه همشهری که به تعریف و تمجید از همسر رئیس جمهور پرداخته است واکنش نشان داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: خطیب اعلام کرد: ترور زنجیره‌ای چند مولوی، قاضی و پاسدار که قرار بود 8 مهر انجام شود خنثی شد.

وب‌گاه عصر ایران

روزنامه کیهان نوشت: سرهنگ هرکه بود ولی اکنون ملت لیبی در حسرت حکومت او هستند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در نشستی با حجت‌الاسلام و المسلمین سید عیسی طباطبایی و هیأت همراه که به مناسبت تجلیل از مجاهدان در غربت در ایران به سر می‌برند ضمن تقدیر از ایشان، تلاش‌های وی را در راستای فعالیت‌های امام موسی صدر توصیف کرد. امیرعبداللهیان اظهار داشت: ویژگی ممتاز سیدعیسی طباطبایی در حمایت و سهم ایشان در ارتقا جایگاه مقاومت...