سیاست‌مداران

سیاست‌مداران

حکایت جمع‌هایی که یکی دو هفته مانده به انتخابات پیدایشان می‌شود
خبرگزاری خبرنگاران جوان

مسئله مهم این است که اقشار مختلف خواسته های مختلفی هم دارند و می‌توانند این خواسته‌ها را به برنامه تبدیل کنند.

تجربه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نخستین تجربه ارتباط با نخبگی است
خبرگزاری مهر

دبیر مجمع تسخیص مصلحت نظام گفت: تجربه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نخستین تجربه ارتباط پیشرفت با نخبگی در کشور است.

25 پروژه اقتصاد مقاومتی لرستان در سال 99 پیگیری می‌شود
خبرگزاری ایرنا

خرم‌آباد - ایرنا - معاون هماهنگی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: امسال 25 پروژه اقتصاد مقاومتی استان ویژه سال جهش تولید تا حصول نتیجه پیگیری می‌شود.

هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی، فرصتی برای رسوا کردن چهره متوحش غرب نزد افکار عمومی است
خبرگزاری دانا

حسن گلزار گفت: حمایت و تأیید ترورهای ضد حقوق بشری گروهک منافقین در ایران توسط آمریکا، چهره مزورانه حقوق بشر آمریکایی را نشان می دهد.

70 درصد زائران پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند / با نوسازی اطراف حرم مخالف نیستیم
خبرگزاری دانا

حجت الاسلام مروی با اشاره به اینکه با نوسازی اطراف حرم مخالف نیستیم گفت: براساس مطالعات و تحقیقات میدانی 70درصد زائران پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند.

مبارزه با فساد نباید نمایشی باشد / شفافیت آرای نمایندگان ضروری است
خبرگزاری مهر

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: شفافیت آرا، اولین آزمون عملی مجلس یازدهم در فسادستیزی است و آنان باید تمام امور خود را به صورت شفاف به اطلاع مردم برسانند.

23 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی در درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت نصب شد
خبرگزاری ایرنا

یاسوج - ایرنا - رئیس درمانگاه تخصصی درمانگاه تامین اجتماعی دهدشت گفت: طی یکسال اخیر 23 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی در زمینه های مختلف در این درمانگاه برای ارائه خدمات مناسب به متقاضیان خریداری و نصب شده است.

استاندار اصفهان: تشکل‌های سیاسی وفاق و وحدت را سرلوحه خود قرار دهند
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: تشکل‌های سیاسی فرصتی برای ادای دین به انقلاب اسلامی، نظام و شهداست که وظیفه دارند وفاق، وحدت و از خودگذشتگی را سرلوحه خود قرار دهد.

قالیباف جان باختن شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی را تسلیت گفت
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را تسلیت گفت.

ضرورت های تغییر راهبرد ایران در زمینه حقوق بشر
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - خشونت‌های بی سابقه پلیس و گارد ملی در مواجهه با اعتراضات اخیر در ایالات های مختلف آمریکا، بار دیگر پرده از چهره حقوق بشری دولتمردان ایالات متحده برداشت و ماهیت عریان سیاست و قدرت را در این کشور به نمایش گذاشت.

پیام تسلیت قالیباف به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان
خبرگزاری ایسنا

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را تسلیت گفت.

اجرای 750 طرح اشتغال مددجویی در آذربایجان‌غربی
خبرگزاری ایرنا

ارومیه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای امسال 750 طرح اشتغال مددجویی در استان اجرا شده است.

حمایت 200 نفر از اعضای دولت جورج بوش از بایدن
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - خبرگزاری آسوشیتدپرس روز پنجشنبه گزارش داد که یک گروه 200 نفره از اعضای دولت محافظه کار «جرج بوش» کارزار مبارزاتی جدیدی را برای حمایت از «جو بایدن» نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آغاز کردند.

نماینده خمین: اقتصاد بدون نفت راهکار مجلس یازدهم در مقابله با تحریم‌ها است
خبرگزاری ایرنا

خمین - ایرنا - نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد بدون نفت و جلوگیری از خام فروشی راهکار مجلس یازدهم در مقابله با تحریم‌های ظالمانه دشمنان نظام است.

ساخت و ساز اطراف حرم مطهر رضوی باید با محیط سازگاری داشته باشد
خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - تولیت آستان قدس رضوی گفت: با نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی مخالف نیستیم و به دنبال آن هستیم که از شرایط موجود خارج شود ولی باید به گونه‌ای باشد که نشان‌های فرهنگ دینی در آن وجود داشته و با محیط سازگاری داشته باشد.