سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

سیاست‌مداران

سیاست‌مداران

وب‌گاه عصر ایران

معاون اول رئیس جمهور: با تلاش های جدی دولت، دغدغه ای برای تأمین نیازهای مردم کشور وجود ندارد و با وجود اینکه امروز شاهد کمبود کالاهای اساسی و گرانی در برخی کشورها هستیم، مردم ایران دغدغه ای در خصوص فراوانی کالا ندارند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، تامین نشدن برق را یکی از مهمترین مخاطرات صنعت سیمان دانست و گفت: این چالش را با کمک احداث نیروگاه برای صنعت سیمان برطرف خواهیم کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

اسامی داوران هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر مشخص شد و بر این اساس رضا مهدوی و جواد رحیم‌زاده برای سرخابی‌های پایتخت سوت می‌زنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون اول رئیس جمهور با اشاره به گزارش‌های وزیران صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی از میان ذخایر کالاهای اساسی گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اجرایی رئیس جمهور از کمک 300 میلیارد تومانی دولت برای تکمیل بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت (کلینیک مهدی) خبرداد.

خبرگزاری مهر

نخستین رویداد روایت محور با موضوع جوانی جمعیت و معرفی الگوهای موفق فرزند آوری و فرزند پروری به همت بنیاد 15 خرداد برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - عضو شورای اطلاع رسانی دولت گفت: در جنگ ترکیبی محور تخریب تا دورترین نقاط کشور را در بر می‌گیرد و رسانه‌های داخلی در جهاد تبیین باید روایت نخست از رخدادها را داشته باشند تا در روایت‌ها جامانده نباشند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قائم مقام سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به اینکه 70 دستگاه در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب همکاری دارند، گفت: جبران تعطیلی یک روزه نمایشگاه منوط به انجام هماهنگی‌ها و توافق‌های لازم است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

کتاب خاطرات سال 78 را برای مجوز به وزارت ارشاد فرستاده ایم. برای بعضی از ممیزی‌ها دچار چالش شدیم اما حالا این مشکلات حل شده و انشالله به زودی کتاب خاطرات سال 78 هم در اختیار مردم قرار می‌گیر

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یکی از تندترین و ضدایرانی‌ترین مشاوران رئیس‌جمهور پیشین آمریکا در مقاله‌ای اعتراف کرده که بعد از 41 سال مطالعه به این نتیجه رسیده که ایران در برابر آمریکا برنده شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس ستاد کل نیروهای مسلح و امامعلی رحمان رییس جمهور تاجیکستان بر ضرورت تلاش تهران - دوشنبه برای برقراری امنیت و صلح در افغانستان تاکید کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

خبرگزاری صدا وسیما نوشت: جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور سران قوا در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

خبرگزاری دانا

رهبر انقلاب شامگاه دوشنبه بر پیکر حجت‌الاسلام و المسلمین فاطمی‌نیا نماز میت اقامه کردند.