یک‌شنبه 16 بهمن 1401

سیاست‌مداران

سیاست‌مداران

خبرگزاری مهر

مدیرعامل بانک سپه در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

خبرگزاری مهر

همزمان با دهه فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده 90 شهید این بانک از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور طی سخنانی با بیان اینکه طبق قانون یکی از وظایف اصلی دادستان‌ها حفظ و صیانت از مصالح عالیه ایتام در همه ابعاد است، گفت: دادستان‌ها وظیفه دارند سایه خدمات خود را بر سر ایتام نگه دارند و همه امور مادی و معنوی‌شان را عهده‌دار شوند. وی افزود: سرپرستی ایتام منحصر به امور مالی و مادی نیست بلکه مواردی نظیر رشد...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

کابینه نتانیاهو با ساخت شهرک جدید در مجاورت منطقه نوار غزه موافقت کرده است تا به گفته نتانیاهو تنها راه مقابله با عملیات فلسطینیان باشد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کابینه رژیم اسرائیل با ایجاد یک شهرک جدید در منطقه مجاور با نوار غزه موافقت کرد. نخست وزیر اسرائیل این اقدام را پاسخ به عملیات فلسطینیان دانسته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: لاریجانی احتمال همکاری با محمدجواد ظریف، محبوب‌ترین وزیر کابینه حسن روحانی را هم رد نکرد

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: آیت‌الله حسینی بوشهری فرمان عفو مقام معظم رهبری را بشارت‌دهنده جامعه‌ای یکپارچه و منسجم دانسته تأکید کرد که مقام معظم رهبری با همه کسانی که در حوادث اخیر یا پیش از آن جرائمی را مرتکب شده بودند، برخوردی پدرانه کرده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: علیزاده طباطبایی، حقوقدان و فعال سیاسی اصلاح طلب با تقدیر از رهبر انقلاب به دلیل فرمان عفو درباره محکومان و متهمان قضائی، گفت: فرمان رهبر انقلاب، شکاف‌ها را از بین برده و انسجام اجتماعی را رقم خواهد زد.

خبرگزاری مهر

دادستان کل کشور گفت: صیانت از ایتام در برابر آسیب‌های اجتماعی و دام‌هایی که در جامعه برای شکار نوجوانان و جوانان گسترده شده، از وظایف خطیر و مهم دادستان‌هاست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی کامل تر در مورد اینستکس بدون شک درس های مهمی برای آینده قدرت اقتصادی اروپا در جهانی تحت سلطه تحریم های ایالات متحده ارائه می دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وحیدی گفت: همه گروه‌های سیاسی و مذهبی علیه فتنه‌گری‌های استکبار جهانی و همچنین جنایات رژیم صهیونیستی به روشنی موضع‌گیری کنند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن برشماری دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه پزشکی، نظام شبکه و مراقبت‌های اولیه سلامت در ایران را از الگوهای موفق در دنیا خواند و گفت: این الگوی موفق در کشورهای دیگر دنیا تدریس می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمد اسلامی، عصر یکشنبه در مراسم بهره برداری از سه محصول ساخت شرکت توسعه کاربرد پرتو‌ها در مجتمع پرتوفرآیند ایران مرکزی در یزد اظهار داشت: در چهل و چهار سال پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تلاش‌های خود را گسترده‌تر کرده‌اند، زیرا در این چند دهه و تا این لحظه نتوانسته‌اند در هیچ‌کدام از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم خود به نتیجه برسند و به حتم این تلاش‌های...

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به رونمایی از فناوری جدید دارای قابلیت فرآوری اورانیوم در یکی از معادن استان یزد گفت: فرآوری اورانیوم در کشور تسهیل می شود.