سیاست‌مداران

سیاست‌مداران

همه یکپارچه عرصه را بر داعشیان بی‌وطن تنگ کنند
خبرگزاری دانا

وزیر امور خارجه تاکید کرد: زمان آن رسیده است که تمامی آنهایی که دل در گرو اسلام و افغانستان دارند به برادرکشی پایان‌داده و یکپارچه عرصه را بر داعشیان بی‌وطن تنگ کنند.

آقای عراقچی به چه حقی می گویید ما وجود دوربین‌های آژانس را تمدید می کنیم؟
خبرگزاری دانا

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آقای عراقچی به چه حقی در صحبت‌های خود می گویید ما وجود دوربین‌های آژانس را تمدید می کنیم؟ آیا شما برای تأخیر در رفع تحریم‌ها پالس نمی دهید؟ آیا برای جدی نگرفتن قانون مجلس از سوی خود و آنها، گرا نمی دهید؟ چرا میدان را می زنید و القا می کنید در مملکت میدان و نظامیان حاکم هستند؟

تیم تکمیل آلکنو با انگیزه تر از گذشته / هفته سرنوشت ساز برای بازیکنان والیبال + عکس
خبرگزاری ایسنا

با ورود سید محمد موسوی به اردوی تیم ملی والیبال، ترکیب آلکنو برای مسابقات آینده کامل شد.

ظریف: همه یکپارچه عرصه را بر داعشیان بی‌وطن تنگ کنند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه تاکید کرد: زمان آن رسیده است که تمامی آنهایی که دل در گرو اسلام و افغانستان دارند به برادرکشی پایان‌داده و یکپارچه عرصه را بر داعشیان بی‌وطن تنگ کنند.

چگونه 16 میلیارد دلار بنزین دود شد؟
وب‌گاه تابناک

طبق محاسبات تصمیم غلط دولت در حذف سهمیه‌بندی بنزین و بی اعتبار کردن کارت سوخت، همچنین هجمه غیرکارشناسی به بنزین پتروشیمی‌ها و بسترسازی برای واردات بنزین بی‌کیفیت، خسارتی معادل 16 میلیارد دلار برای کشور در پی داشته است.

پیام تسلیت رییس قوه قضاییه در پی شهادت دختران دانش‌آموز افغانستان
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس قوه قضاییه در پیامی وقوع انفجار تروریستی در کابل و شهادت و مجروحیت دهها تن از دانش‌آموزان دختر را به ملت شجاع و مقاوم افغانستان تسلیت گفت.

فتونیوز / ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی؛ همچنان تعطیل
خبرگزاری دانا

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که مسئولیت برگزاری جلسات آن بر عهده اسحاق جهانگیری است، در اوج نیاز کشور برای مبارزه با رانت و سودجویی های منجر به مفساد اقتصادی، 700 روز است که عملا تعطیل شده و جلسه ای ندارد.

قالیباف: مذاکرات وین جدی است
وب‌گاه فرارو

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان ایران بدانند مردم ما علی‌رغم تلاش برای رفع تحریم‌ها، هرگز منتظر آنان نخواهند بود. ابتکار عمل در دست ایران است بنابراین از آن‌ها می‌خواهیم با انجام کامل تعهدات خود، بیشتر از این در رفع کامل تحریم‌ها تعلل نکنند، زیرا با گذشت زمان، هزینه آن‌ها برای بازگشت به تحریم‌ها سنگین‌تر خواهد شد.

هاشمی: بیش از 4 هزار میلیارد بدهی به شهرداری تهران از سال 94 وجود دارد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حدود 4 هزار و 200 میلیارد تومان بدهی به شهرداری تهران از سال 94 وجود دارد که در گزارش تحقیق و تفحص شورا اعلام شد و هنوز شهرداری موفق به گرفتن این بدهی از شرکت های مورد قرارداد در آن سال نشده است.

حکم انتصاب فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) اهدا شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - حکم انتصاب امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) کشور، توسط سردار سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح، اهدا شد.

حسین دهقان: با تبعیت سپاه از جریانات سیاسی مخالفم
وب‌گاه فرارو

سردار حسین دهقان گفت: اگر قرار باشد نظامی‌ها تابعی از یک بخش سیاسی جامعه قرار بگیرند یا در خدمت بخشی از سیاسیون جامعه قرار بگیرند یعنی اساسا از فلسفه وجودیشان فاصله گرفتند. امام با این امر مخالفت کردند نه تنها حضرت امام بلکه امروز هم رهبری با این امر مخالف هستند و نه تنها رهبری و امام بلکه ما سپاهی‌ها هم با این مخالف هستیم که سپاه بخواهد وارد عرصه سیاسی و کار سیاسی شود.

آنهایی که دل در گرو افغانستان دارند، به برادرکشی پایان دهند
خبرگزاری مهر

وزیر امور خارجه نوشت: زمان آن رسیده که تمامی آنهایی که دل در گرو اسلام و افغانستان دارند، به برادرکشی پایان‌داده و یک‌پارچه عرصه را بر داعشیان بی‌وطن تنگ کنند.

ذوالنوری خطاب به مردان دیپلماسی: شما مدیون میدان هستید
خبرگزاری ایسنا

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به فایل صوتی منتشر شده از گفت و گوی وزیر امور خارجه و سخنان اخیر معاون وی معتقد است که این اظهارات در راستای ارائه وارونه تاریخ است.

جهاد هشت ساله برای عبور از تنش شدید آبی البرز
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - رشد روز افزون جمعیت به واسطه مهاجرت ها در کنار حدود سه دهه خشکسالی پیاپی بحرانی به نام تنش آبی در استان نوپای البرز به وجود آورده که دولت تدبیر و امید با هشت سال تلاش جهادی تا حدود زیادی عطش این استان را فرو نشانده است.

نقش حمل و نقل دریایی در تحقق شعار سال
خبرگزاری مهر

کارشناس مدیریت حمل و نقل دریایی معتقد است: طبق برآورد کارشناسان، بیش از 80 درصد از حمل و نقل بار در جهان به میزان 11 میلیارد تن در سال بر اساس آمار سال 2018 از طریق دریا انجام می‌شود.

یزد با توسعه حمل و نقل می‌تواند آینده خوبی در گردشگری داشته باشد
خبرگزاری ایسنا

وزیر راه و شهرسازی یزد با اشاره به اقدامات توسعه‌بخش یزد به ویژه توسعه‌ی مسیرهای حمل و نقل استان، گفت: یزد با پیشتازی در این حوزه قطعا می‌تواند در صنعت گردشگری نیز جایگاه قابل توجه و آینده‌ی خوبی داشته باشد.