دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

سینما و تئاتر

سینما و تئاتر

خبرگزاری تسنیم

نامزدهای دومین جشنواره نمایش عروسکی تلویزیونی؛ «عروسک‌خونه» معرفی شدند؛ برگزیدگان 8 اردیبهشت در برج میلاد تهران اعلام می‌شوند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

همزمان با اعلام نامزدهای دومین جشنواره «عروسک‌خونه» مکان و تاریخ جشنواره مشخص شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: کارکردهای غیر عبادی مسجد را اگر از آن بگیرند، این نهاد دچار اختلال می‌شود و کارکرد عبادی خود را نیز کم‌کم از دست می‌دهد. بنابراین مسجد را فقط براساس کارکرد عبادت بنا نمی‌کنند. به علت همین ویژگی‌های نهادی است که آمار شاید دقیقی از مساجد کشور داریم، ولی هیچ آماری از نمازخانه‌ها نداریم، چون در قالب نهادی شناخته نمی‌شوند.

وب‌گاه خبر آنلاین

کارگردان «عروس خیابان فرشته» با اشاره به اینکه این فیلم اثری کمدی و خانوادگی است، تأکید کرد برای موفقیت یک فیلم، فیلمنامه خوب از حضور بازیگر چهره مهم‌تر و تأثیرگذارتر است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اعلام اینکه شهرداری قصد دارد در پارک قیطریه مسجد بسازد، در حالی که نمازخانه‌ای هم دارد، و در اطراف آنجا نیز چند مسجد محلی وجود دارد موجب تعجب و اعتراض عمومی شد و برخی این اعتراضات را منتسب کردند به مخالفت با اقدامات دینی! در حالی که توجه ندارند، اینها ظاهرش دینی است و باطن و نتیجه آن دین‌زدایی از جامعه است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

باقری گفت: دیوارنگاره‌ها به تابلوی گفتمان انقلاب اسلامی در هنر تبدیل شدند. هر موقع کار جدی بر روی دیوارنگاره‌ها انجام شده، واکنش‌های داخلی و خارجی داشته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تهیه‌کننده «سال گربه» گفت: «سال گربه» به دلیل فضای فانتزی فیلم سختی بود و بهرام افشاری از آن دست بازیگر‌هایی است که با تسلط خود به کیفیت کار کمک می‌کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سارا روستاپور مجری برنامه کودک معروف به خاله سارا استوری عجیبی با استفاده از عکس شهاب حسینی به اشتراک گذاشت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: در روزهای اخیر خبرهایی حاکی از بیماری ترانه علیدوستی بازیگر محبوب و مشهور کشورمان شنیده شده که طرفدارانش را نگران کرده است جزئیات این خبر را از زبان مادرش میخوانیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عکس جدیدی از ترانه علیدوستی پس از انتشار خبر بیماری این هنرمند پربازدید شده است. عکس جدیدی از ترانه علیدوستی پس از انتشار خبر بیماری این هنرمند پربازدید شده است. به گزارش عرشه آنلاین؛ امروز اخبار مبنی بر بیماری ناشناس ترانه علیدوستی و بستری شدن او در بیمارستان کسری به شدت سر و صدا به پا کرده بود، مادر ترانه علیدوستی نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد که که حال این بازیگر خوب است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

حضور فرزندان خانوار بالای 18 سال و شاغل در خانواده سطح درآمد پدر خانواده را به عنوان سرپرست خانوار افزایش می‌دهد. این امر خانوار را در دهک دهم قرار داده و یارانه نقدی ندارد. راه‌حل چیست؟ متقاضیان دریافت یارانه بخوانند! حضور فرزندان خانوار بالای 18 سال و شاغل در خانواده سطح درآمد پدر خانواده را به عنوان سرپرست خانوار افزایش می‌دهد. این امر خانوار را در دهک دهم قرار داده و یارانه نقدی...

وب‌گاه عرشه آنلاین

حجاب استایل چند صباحی است که در فضای مجازی به خصوص در اینستاگرام از سوی بلاگرها در ایران تبلیغ می‌شود خبرگزاری اصولگرای فارس نوشت حجاب استایل هایی که با آرایش غلیظ، تبلیغ حجاب می‌کنند. حجاب استایل چند صباحی است که در فضای مجازی به خصوص در اینستاگرام از سوی بلاگرها در ایران تبلیغ می‌شود و به راهی برای درآمدزایی تبدیل شده است.

وب‌گاه 55 آنلاین

در فیلم سینمایی من ترانه 15 سال دارم بهترین بازیگر نقش اول زن (ترانه علیدوستی) از بیستمین جشنواره فیلم فجر شد. ترانه علیدوستی که این روزها دوباره با فیلم «تفریق» به سینماها بازگشته است، در آن زمان و هنگام بازی در این فیلم سینمایی حدود 20 سال داشت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هر تغییر و تحولی در باشگاه استقلال رخ دهد جواد نکونام به سبب قرارداد با باشگاه در این تیم ماندنی است. هر تغییر و تحولی در باشگاه استقلال رخ دهد جواد نکونام به سبب قرارداد با باشگاه در این تیم ماندنی است. قرار است سهام باشگاه استقلال همانند باشگاه استقلال به گروه‌های جدید واگذار شود و علی الظاهر قرار است استقلال در اختیار شرکت‌های پتروشیمی قرار گیرد. این واگذاری ممکن است تغییر مدیریت...

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌درگیری 2 نفر در صف نانوایی پایان تلخی داشت و یکی از آنها با دندان گوش دیگری را از جا کَند. درگیری 2 نفر در صف نانوایی پایان تلخی داشت و یکی از آنها با دندان گوش دیگری را از جا کَند. این درگیری ساعت 8:30 دقیقه صبح روز شنبه در حوالی میدان حسن‌آباد تهران اتفاق افتاد. آن روز تعداد زیادی برای گرفتن نان بربری صف کشیده بودند و نانوایی که در آن حوالی قرار دارد شلوغ‌تر از همیشه بود. در این...

وب‌گاه عصر ایران

پرسش این است که آیا بازیگرانی چون شهاب حسینی، لادن مستوفی و امیر آقایی و... خود به این نقطه اتصال آنها بین مخاطب و یک مجموعه نمایشی آگاه هستند یا خیر؟