یک‌شنبه 16 بهمن 1401

سینما و تئاتر

سینما و تئاتر

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی نسبت به تحریم کنندگان جشنواره فیلم فجر نوشت: مردم منتظر روز‌ها و ماه‌ها و سال‌های پیش‌رو هستند تا این ادعای بزرگ را راستی آزمایی کنند! علیرغم اینکه تحریم چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر شکست سختی خورد، اما از این پس همه ما نظاره‌گرِ رفتار آنانی هستیم که بر طبل این مبارزه کوبیدند!

وب‌گاه مشرق نیوز

بهره مندی از ادبیات غنی ایرانی و مفاهیم بلندی که در آن پنهان و پیداست، یکی از راه هایی است که می تواند سینمای ایران را در عرصه متن و محتوا، از بن بست برهاند و در جهان، به صدر نشاند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

امیررضا خادم نماینده اسبق مجلس و عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک در یک گفت‌وگوی مفصل به تشریح شرایط موجود پرداخت.

خبرگزاری تسنیم

اولین نشست خبری روز پنجم جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت نشست فیلم "برای رفتن" برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بازیگر فیلم استاد در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر گفت: نقش من در فیلم استاد کوتاه بود اما زمانی که فیلمنامه را خواندم دیدم بسیار جذاب است، با توجه به اینکه تعداد زیادی از زنان درباره جنبش می تو صحبت کرده اند برای من به عنوان یک خانم جذاب بود که درچنین فیلمی حتی یک نقش کوتاه بازی کنم.

وب‌گاه الف

در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر دو فیلم «بعد از رفتن» از رضا نجاتی و «کت چرمی» ساخته حسین میرزامحمدی در پردیس سینمایی ملت برای اهالی رسانه به نمایش درخواهد آمد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - جشنواره فیلم فجر صرفا به محل اصلی نمایش فیلم‌ها و نشست خبری عوامل و... خلاصه نمی‌شود. اکران فیلم‌ها در مکان‌های مختلف از جمله پردیس سینمایی کوروش از دیگر اتفاقات جشنواره است. چهارمین روز جشنواره در حالی شنبه به پایان رسید، که پردیس سینمایی کوروش حال و هوای ویژه‌ای داشت.

وب‌گاه خبر آنلاین

برنامه سینما هویت تا آخر هفته ویژه چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن می رود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - محمد قربانی منتقد سینما، امیر مومنی مجری کارشناس و حمیدرضا رنجبرزاده نویسنده و پژوهشگر هنر، در شب دوم میز نقد «فول فریم؛ ویژه برنامه جشنواره فیلم فجر» به نقد و بررسی فیلم «آن‌ها مرا دوست داشتند» پرداختند.

وب‌گاه فرارو

امیر خادم، قهرمان سابق کشتی جهان و نماینده پیشین مجلس در خصوص حواشی و برخوردها با ورزشکاران و سلبریتی‌ها به‌ویژه علی دایی و ترانه علیدوستی صحبت‌هایی مطرح کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: امیر خادم، قهرمان سابق کشتی جهان و نماینده پیشین مجلس در خصوص حواشی و برخوردها با ورزشکاران و سلبریتی‌ها به‌ویژه علی دایی و ترانه علیدوستی صحبت‌هایی مطرح کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای مردمی جشنواره بین المللی فیلم فجر اولین آمار رسمی فروش بلیت سینماهای مردمی این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس سازمان سینمایی کشور به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان در یادداشتی برای این استاد پیشکسوت حوزه فرهنگ و هنر آرزوی سلامتی و بهبودی کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان سینمایی کشور به مناسبت سالروز تولد استاد علی نصیریان در یادداشتی ضمن تبریک تولد وی برای این استاد پیشکسوت حوزه فرهنگ و هنر آرزوی سلامتی و بهبودی کرد و نوشت: سینما وامدار بزرگانی چون شماست.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

برنامه اولین نمایش فیلم‌های بخش بین الملل در سینمای رسانه اعلام شد.

وب‌گاه الف

رییس سازمان سینمایی خطاب به علی نصیریان نوشت: شما در سخت‌ترین شرایط تاریخ معاصر همواره در میدان حضور داشته اید، و امروز نیز، به بهبودی و سلامتی عاجل تان امید داریم تا بار دیگر، شاهد حضورتان در صحنه‌های هنر بوده و ما نیز، افتخار میزبانی شما را در این محفل بزرگ سینمایی داشته باشیم.