جمعه 4 اسفند 1402

فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنر

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: براساس اظهارات تعدادی از مدیران آژانس‌های گردشگری روسیه، لغو ویزای گروهی روسیه هنوز برای گردشگران ایرانی قابل اجرا نیست و ایرانی‌هایی که قصد سفر به روسیه دارند همچنان باید ویزا بگیرند، حتی اگر گروهی سفر کنند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیر شورای فرهنگ عمومی گفت: جشنواره هنر‌های تجسمی پرجمعیت‌ترین خانواده در میان جشنواره‌های فجر است و دلیل آن جایگاه مادری است که به عرصه‌های هنری دارد.

وب‌گاه مشرق نیوز

حجت الاسلام والمسلمین پورسیدآقایی با اعلام رویکردهای اصلی و برنامه های شاخص دهه مهدویت و نیمه شعبان گفت: برنامه های نیمه شعبان با شعار «مهدویت، مشارکت و مقاومت» و محوریت مسجد مقدس جمکران در سراسر کشور برگزار می شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - 62 میلیاردی شدن انیمیشن «بچه زرنگ»، رونمایی از «انتخاب» در گروه هنر و تجربه، برگزاری شب محمدرضا اصلانی در خانه هنرمندان ایران و جایزه «رویای کاغذی» از جشنواره ابوظبی از خبرهای سینمایی آخرین روز بهمن ماه است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جایزه ویکتور بلگراد برای مشارکت برجسته در هنر سینما در پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم بلگراد (FEST) به اصغر فرهادی کارگردان ایرانی اهدا می‌شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس جمهور با تاکید بر ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان در معاونت علمی گفت: رشد قابل توجه این شرکت‌ها ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال فراهم کرده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

با مرور آنچه در ارتباط با منابع عرفی و شرعی حقوق ایران گفتیم مشاهده می‌شود که این منابع رویکردی کاملاً حمایتگرانه و تایید کننده از قواعد تعارض منافع دارد و لذا با توجه به آثار و کارکردهای مثبتی که این قوانین در مبارزه با فساد دارد و با توجه به آثار بسیار مخربی که با عدم تصویب این قوانین در طول سال‌های گذشته پدید آمده است، تاکید می‌شود که تصویب این قوانین بدون استثناگذاری قانونی و سپس...

وب‌گاه عصر ایران

محمدرضا ابراهیمی در خصوص تکنیک هنر درمانی روانکاوانه «آموزش به کارگیری نقاشی درمانی در فضای روانکاوانه» اظهار کرد: در آرت تراپی یا هنر درمانی با شیوه روانکاوانه برای درمان افسردگی، اضطراب و... هنر را به سه روش برای فرآیند درمان به کار می‌گیریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

جایزه ویکتور بلگراد برای مشارکت برجسته در هنر سینما در پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم بلگراد (FEST) به اصغر فرهادی کارگردان ایرانی اهدا می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط‌عمومی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، امیر مشهدی عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، طی احکامی جداگانه، قطب‌الدین صادقی، رضا فیاضی، حسن دولت آبادی، شهره سلطانی و آزاده انصاری را به عنوان اعضای هیات‌داوران بخش مسابقه نوجوان این رویداد نمایشی منصوب کرد. قطب‌الدین صادقی نویسنده، کارگردان تئاتر،...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط‌عمومی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، امیر مشهدی عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان طی احکامی جداگانه فاتح بادپروا، سروش جمشیدی و مهدی حاجیان را به عنوان اعضای هیات‌داوران بخش خیابانی این رویداد هنری منصوب کرد. سید فاتح بادپروا، بازیگر، کارگردان، نمایشنامه‌نویس و مدیر هنری است. وی طراح و بنیان‌گذار...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنر‌های نمایشی، دفتر آموزش، پژوهش و انتشارات نمایش با همکاری باشگاه اندیشه، ورک‌شاپ «نمایشنامه‌نویسی یک دقیقه‌ای» را با حضور آنلاین ستیو انسل برگزار می‌کند. ستیو انسل بنیان‌گذار «فستیوال تئاتر یک دقیقه‌ای» و نویسنده کتاب «نمایشنامه‌های یک دقیقه‌ای» است. این ورکشاپ روز چهارشنبه دوم اسفند ساعت 14:30 در باشگاه اندیشه...

وب‌گاه ورزش سه

فلورنتینو پرز به وعده خود عمل کرد و در سال افتتاح برنابئوی جدید، بهترین بازیکن جهان را به رئال مادرید برد.

وب‌گاه خبر آنلاین

یک خصوصیت مهم جمهوری اسلامی این است که در اسلام همان‌طور که یک فرد نمی‌تواند بر دیگران سلطه داشته باشد و برای هیچ‌کس حتی انبیا هم این حق وجود ندارد / اسلام چه با دیکتاتوری‌ها و سلطنت فردی و چه با نظام سرمایه‌داری که گروهی سرمایه‌دار در آن سلطه پیدا می‌کنند، و چه با نظام کمونیستی که یک حزب در آن سلطه دارد متفاوت است و این یک فرق اساسی است میان نظام جمهوری اسلامی با سایر نظام‌ها.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس جمهور با تاکید بر ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان در معاونت علمی و فناوری، گفت: رشد قابل توجه این شرکت‌ها زمینه و ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد اشتغال در کشور فراهم کرده است.