جمعه 4 اسفند 1402

فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنر

وب‌گاه مشرق نیوز

خبرگزاری تسنیم

رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: سلامت معنوی اسلامی باید برای آحاد جامعه پزشکی به طور درست تبیین شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - برگزیدگان دومین جشنواره ملی نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع «آداب و رسوم در خانواده‌های کشور چین و ایران» از میان 693 اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد معرفی شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

وب‌گاه خبر آنلاین

در عرصه انتخابات ما با یک معادله سه مجهولی مواجه هستیم، مجهول اول ما درخصوص معنا و مفهوم التزام و وفاداری به نظام است که هر انتخابات جمعی به درستی به دلیل فقدان التزام نظری یا عملی از گردونه انتخابات خارج می‌شوند و جمعی هم به درستی به دلیل برخورداری از وفاداری به مسیر خود ادامه می‌دهند. گروه سومی هستند که وفاداری آنها مبهم است و این ابهام سبب شده که دو مجهول دیگر با عنوان «احتیاط» و...

وب‌گاه خبر آنلاین

«کرگدن ها گاهی تنها سفر نمی کنند»، دومین عنوان نمایشگاه نقاشی «سید علی میرفتاح» است که این روزها در «آرت هال گالری آرتیبیشن» برپاست. نمایشگاه نقاشی با محوریت کرگدن های سورئال و گاه پست مدرن با قصه پردازی ها و روایتگری منحصر نقاش که صد البته صرفا نقاشی و اثر هنری نیست. آمیزه ای از هنر، داستان، نقد اجتماعی، ایده پردازی و ذهن ایده آلیست نویسنده‌ای است که اگرچه قلم‌موی نقاشی را در دست گرفته...

وب‌گاه خبر آنلاین

همزمان با اولین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان کارگاه «نمایشنامه نویسی ویژه نوجوان» و «آشنایی با کاربرد تئاتر در زندگی» با حضور استاد داود کیانیان در شهر اردکان یزد برگزار شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ضرغامی گفت: درست است عربستان برای تبلیغ گردشگری مسی را دعوت کرده اما ما ده‌ها میلیون دلار پول نداریم و اگر داشته باشیم هم نمی‌دهیم چون به اندازه کافی خودمان بدل مسی را بهتر از مسی داریم. ما صادق بوقی داریم که وقتی مردم گیلان را دعوت می‌کند اثرش بیشتر از خارجی‌هاست.

وب‌گاه خبر آنلاین

از نظر طباطبایی، عرفان، به دلیل دنیاگریزی، نه تنها از کفایت لازم برای بنا کردن اندیشه سیاسی برخوردار نیست، بلکه خود یکی از عوامل زوال هم هست.

وب‌گاه فرارو

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اجماع جهانی نسبت به مزیت‌های گردشگری و صنایع دستی ایران شکل گرفته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

الینا پانایوتو و نیکولاس تومبروس دو هنرمند یونانی حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اردکان می‌گویند از برگزاری و حضور مخاطبانی از طیف کودک، نوجوان و بزرگسال در شهر اردکان شگفت‌زده شده‌اند.

وب‌گاه خبر آنلاین

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برای تبلیغ گردشگری مسی را دعوت کرده اما ما ده‌ها میلیون دلار پول نداریم و اگر داشته باشیم هم نمی‌دهیم چون به اندازه کافی خودمان بدل مسی را بهتر از مسی داریم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

8 سالش که بود پوست دست هایش قرمزشد، متورم شد، 9 سالش که شد فهمید جذام دارد! 10 ساله بود که آمد مشهد، حالا 60 سال است که اینجاست؛ کنج یک اتاق کوچک... اینجا شهرک جذامی هاست؛ تنهایی نام دیگر ساکنان اینجاست. 8 سالش که بود پوست دست هایش قرمزشد، متورم شد، 9 سالش که شد فهمید جذام دارد! 10 ساله بود که آمد مشهد، حالا 60 سال است که اینجاست؛ کنج یک اتاق کوچک... اینجا شهرک جذامی هاست؛ تنهایی نام...

خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نایین گفت: طرح ایجاد «سایت موزه» در «نارین قلعه» پیشنهاد شده اما این کار نیازمند اعتبارات لازم برای تکمیل مرمت‌های حفاظتی و مطالعات باستان‌شناسی است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اجماع جهانی درباره برجستگی‌ها و مزیت‌های ایران در حوزه گردشگری و صنایع دستی ایجاد شده است.

خبرگزاری تسنیم

وزیر میراث‌فرهنگی گفت: در کنار تحقق اهداف حوزه گردشگری، اجماع جهانی درباره برجستگی‌ها و مزیت‌های ملت ایران در حوزه گردشگری و صنایع دستی ایجاد کرده است.