یک‌شنبه 1 خرداد 1401

فرهنگی وب‌گاه مشرق نیوز

فرهنگی وب‌گاه مشرق نیوز

فیلمسازی که روزگاری سوژه‌های فیلمسازی‌اش را از دل صفحات روزنامه‌ها انتخاب می‌کرد بد نیست که سری به همان روزنامه‌ها بزند تا ببیند کسی که در کنارش عکس یادگاری می‌زند چگونه مال مردم را بالا می‌کشد؛ شاید سوژه فیلم بعدش‌اش را پیدا کرد.

تهران - ایرنا - کارگردان مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه» گفت: متاسفانه سرمایه‌های سرگردان و بلاتکلیفی که منشا مشخصی ندارند، وارد سینما شده و به نظر می‌رسد چون زحمتی برای کسب این پول ها کشیده نشده دستمزدها را بیش از اندازه بالا برده است.

«ساخت ایران 3» سریال جدید «فیلیمو» به حدی ناامیدکننده و بی‌هدف به نظر می‌رسد که می‌توان همکاری جدید امین حیایی و مجید صالحی را بدترین سریال شبکه نمایش خانگی در سال 1401 نام‌گذاری کرد.

وزیر کشور در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران گفت: ایران با برگزاری رویدادهای فرهنگی مانند نمایشگاه کتاب توانسته طمانینه خود در روابط بین الملل را به نمایش بگذارد.

همه ما انسان‌ها در عقاید مختلف از موضوعات سیاسی گرفته تا اجتماعی و مذهبی اختلافاتی با هم داریم، اما سؤال مهم این است که چگونه با وجود این اختلافات می‌توانیم با هم کنار بیاییم و ارتباطی به دور از تنش داشته باشیم؟

سرود «سلام فرمانده» درنمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با استقبال هزاران نفری دهه هشتاد ونودی‌ها اجرا شد.

سریال طنز «آزادی مشروط» با موضوع کرونا در مرکز سیمافیلم ساخته می‌شود و روزهای ابتدایی تصویربرداری را می‌گذارند.

با نزدیک شدن به ساعات پایانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب، هر لحظه بر تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه افزوده می‌شود که در این بین حضور خانوادگی مردم قابل توجه است.

مراسم رونمایی کتاب «گسست» آخرین اثر محمود فروزبخش در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار شد.

درحالی در روزهای گذشته شایعه کناره‌گیری نجم‌الدین شریعتی از برنامه «سمت خدا» مطرح شده که چنین موضوعی صحت ندارد.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که یک روز به دلیل آلودگی هوا تعطیل شده بود، دو روز تمدید شد اما فقط بخش مجازی.

124 داور عضو آکادمی و 12 داور مهمان دوازدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) معرفی شدند.

به دلیل پافشاری تیک تاک بر سر انتخاب برنده بخش مشترک این رسانه اجتماعی با جشنواره فیلم کن، ریتی پان رییس هیات داوران این بخش استعفا کرد.

سربازان کوچکی که منتظر ظهور و فرمان فرمانده اند و سلام فرمانده پویش دهه نودی هاست که در نقاط مختلف کشور برپا می شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: کمپربازها بمب ضد افسردگی در جوامع بی روحیه و خسته هستند و من عاشق آنها شده‌ام.