جمعه 28 مرداد 1401

مصباح یزدی

مصباح یزدی

وب‌گاه عصر ایران

چگونه فردی که در مظان دفاع از سلطنت و ادبیات پهلوی بود ناگهان در آستانه انقلاب، کراوات را کنار نهاد و ریش خود را هم دیگر نتراشید و از آخر‌الزمان گفت؟

خبرگزاری دانا

نشست خبری ویژه برنامه های رادیو در محرم 1401 با حضور محسن حبیبی دبیر شورای قرآن و معارف معاونت صدا، مسعود کاویانی مدیر رادیو محرم و جواد تشکری مدیر رادیو اربعین با حضور رسانه های خبری در ساختمان شهدا برگزار شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در سلسله مطالب «پیام‌های حماسه حسینی» به واکاوی زمینه‌ها و اهداف نهضت سرخ حسینی می پردازیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ کتاب «اندیشه‌های سیاسی آیت‌الله مصباح یزدی»، به اهتمام حمید رسایی، به ارائه نظرات و آراء این عالم گرانقدر در حوزه مبانی حکومت اسلامی و ولایت فقیه در قالب گفت‌وگو پرداخته است. در بخش‌هایی از این کتاب می‌خوانیم: اگر ما به هدف اصلی درست توجه کردیم، در نوبت بعد و در سایه این هدف، باید دنبال ابزار و وسیله صحیح برای تحقق آن برویم. بعد نوبت برنامه‌ریزی...

خبرگزاری مهر

کتاب «اندیشه‌های سیاسی آیت‌الله مصباح یزدی» نوشته حمید رسایی توسط انتشارات موسسه مطبوعاتی ایران منتشر و راهی بازار نشر شد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی (ره) گفت: به طور جدی به دنبال تحول در علوم انسانی هستیم و این امر احتیاج به برنامه ریزی و تعامل با حوزه دارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیر شورای معارف سیما ویژه برنامه‌های محرمی امسال تلویزیون را در اعلام کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: حسن روحانی رئیس وقت کمیسیون دفاع در میانه جنگ تحمیلی اقدام به تشکیل مجمع عقلا با هدف پایان دادن به جنگ تحمیلی کرد. هاشمی رفسنجانی با دستور امام خمینی (ره) جلسات این مجمع را تعطیل کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

: سعید حجاریان خاطره‌ای از دست دادن محافظ خاتمی با بیل کلینتون، رئیس‌جمهور آمریکا در سال 1377 نقل کرده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

برای رسیدن به محبت پروردگار باید زمینه روحی و روانی و شناخت خداوند فراهم شود.