چهارشنبه 3 مرداد 1403

ورزشی خبرگزاری مهر

ورزشی خبرگزاری مهر

مسئولان فدراسیون تکواندو با انتشار پیامی از وزیر ورزش و جوانان جهت برگزاری مراسمی با حضور ورزشکاران المپیکی و مادران آنها تقدیر کردند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تهیه «VAR» از وظایف فدراسیون فوتبال نیست، اما با توجه به اینکه به لحاظ شرایط تحریمی نمی‌توانند بنابراین فدراسیون به نیابت از آن‌ها این کار را انجام می‌دهد.

مهدی تارتار با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال گل گهر سیرجان پیوست.

اصفهان - مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: محمد ربیعی مشکلی برای هدایت ذوب‌آهن ندارد و ملاک ما برای این موضوع استعلام و واقعیت است.

خرم‌آباد - «تونی فریتاس باتیستا» دروازه‌بان 31 ساله برزیلی به تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد پیوست.

اصفهان - رییس فدراسیون فوتبال گفت: سقف بودجه قانون است و همه باید رعایت کنند.

دبیرکل کمیته المپیک گفت: سالانه هزاران کودک به خاطر جنگ جان خود را از دست می‌دهند لذا شعار کاروان ایران با نام خادم الرضا در المپیک پاریس «صلح برای کودکان» است.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از هر 40 ورزشکار انتظار مدال نداریم اما اینکه ورزشکاران حداکثر توان خود را در میدان مسابقه به کار بگیرند، مردم را خوشحال خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: هرکس احساس می‌کندمی تواند کمک کند حتما خودش را به دپارتمان جوانان فدراسیون معرفی کند تا مورد ارزیابی قرار دهد.

متن سوگند نامه ورزشکاران اعزامی به بازی‌های المپیک 2024 پاریس توسط علی پاکدامن و ندا شهسواری قرائت شد.

تنها نماینده تیروکمان ایران در المپیک 2024 گفت: روزانه حدود 15 ساعت تمرین دارم و امیدوارم در المپیک تاریخ‌سازی کنم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: با توجه به تورم و وضعیت معیشتی قهرمانان المپیکی ما، چهار برابر شدن پاداش امری معقول است.

تکواندوکار المپیکی کشورمان گفت: حریفانم را می‌شناسم. اولین حریفم از ازبکستان است. او را آنالیز کرده‌ام تا بتوانم شکستش بدهم.

ملی‌پوش المپیکی دوچرخه سواری ایران گفت با مسیر مسابقات المپیک آشنایی دارد.

ملی پوش تکواندو کشورمان اظهار داشت: الان در مرحله قدرت هستیم و هر چقدر می‌گذرد به مرحله سرعت می‌رسیم و به آمادگی 100 درصد خود نزدیک‌تر می‌شویم.

غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک با حضور در اردوی تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان در جریان وضعیت آنها قرار گرفت.