چهارشنبه 3 مرداد 1403

ورزشی خبرگزاری مهر

ورزشی خبرگزاری مهر

دارنده دو نشان طلای فوق‌سنگین وزنه‌برداری المپیک گفت: رقابت در میدان المپیک میلیمتری است و نباید هیچ وزنه‌ای را از دست بدهند.

به گفته دبیر مجمع انتخابات فدراسیون شطرنج و طبق توافق صورت گرفته با وزارت ورزش، مجمع انتخاباتی این فدراسیون 20 روز پس از اعلام اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده تشکیل خواهد شد.

تیم فوتبال هوادار تهران برای حضور در فصل بیست و چهارم لیگ برتر هنوز تکلیف سرمربی و حتی مالکیت خود را مشخص نکرده و در بلاتکلیفی کامل به سر می برد.

اولین مدال‌آور دوومیدانی بانوان ایران بعد از انقلاب معتقد است فصیحی با تلاش‌های فردی خود به المپیک راه پیدا کرد و در پاریس هم مسیر سختی را پیش‌رو خواهد داشت.

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی میزان پاداش ملی پوشان موتورسواری در مسابقات جهانی را مشخص کرد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس قراردادش را برای یک فصل دیگر با سرخپوشان تهرانی تمدید کرد و با گرفتن عکس یادگاری این موضوع را رسمی خواهد کرد.

پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از روند نقل و انتقالاتی سرخپوشان، گفت: این تیم در 7 سال اخیر قهرمانی های زیادی به دست آورده و مسلما هواداران باز هم پرسپولیس قهرمانی می خواهند.

تیراندازی ایران که در دوره گذشته المپیک موفق به کسب نخستین مدال طلای خود شد، هر چند بعد از این رویداد با افتی نگرانی کننده مواجه شد، اما امیدوار است که دوباره در پاریس مدال‌آور باشد.

تیم ملی زیر 18 سال ایران نخستین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا را با برتری برابر عراق به پایان رساند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امسال به مراتب کار سخت تری نسب به پارسال داریم و امیدوارم بهترین بازیکنان جذب تیم شوند.

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار پستی در فضای مجازی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.

قهرمان دسته 89 کیلوگرم وزنه‌برداری جهان با اشاره به سطح رقابت‌های این رشته در المپیک گفت: قول مدال نمی‌دهم اما یکی از شانس‌های کسب مدال در این دسته هستم.

با اعلام یوفا، فرانسوا لتکسیه فرانسوی به عنوان داور دیدار انگلیس و اسپانیا انتخاب شد. این چهارمین قضاوت داور فرانسوی در یورو 2024 خواهد بود.

آقای گل فصل گذشته لیگ برتر با هم تیمی های خود در سپاهان اصفهان خداحافظی کرد.