چهارشنبه 26 مرداد 1401

ورزشی خبرگزاری مهر

ورزشی خبرگزاری مهر

دبیرکل کمیته ملی المپیک که ریاست ستاد برگزاری انتخابات این کمیته را بر عهده داشت در حالی از این مسئولیت کناره‌گیری کرده است که مشخص نیست چه کسی باید جایگزین او برای پیگیری فعالیت‌ها شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به توقف این تیم برابر ذوب آهن گفت: پرسپولیس بازی به بازی بهتر می‌شود.

نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان دختر جهان در حالی با قهرمانی تیم کره به پایان رسید که ایران با ثبت اولین‌ها همراه با ستارگان خود در جهان مورد تحسین قرار گرفت.

روند برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک در حالی در جریان است که احکام و استعفاهای مخفیانه‌ای در این کمیته انجام شده که به نظر می‌رسد بی ارتباط با انتخابات پیش رو نیست.

دبیرکل کمیته ملی المپیک بعد از حاشیه هایی که برایش به وجود آمد در مورد حضورش در انتخابات کمیته ملی المپیک توضیح داد.

در بازی گل‌گهر - تراکتور بازیکنان تیم تبریزی هنگام ضربات آزاد مقابل دیوار دفاعی گل‌گهرسیرجان یک دیوار دفاعی دیگر تشکیل می‌دادند تا دروازه‌بان گل‌گهر را دچار خطا کنند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: با اینکه شکست برای استقلال در هفته اول تلخ است، اما ترجیح می‌دهم فعلا درخصوص ساپینتو قضاوت نکرده و این کار را به آینده موکول نمایم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با اشاره شکست این تیم در دیدار تدارکاتی برابر ژاپن، کم تجربه بودن برخی بازیکنان و نوع برنامه‌ریزی ژاپنی‌ها را از دلایل آن عنوان کرد.

مهدی قایدی که با قراردادی یک ساله به استقلال پیوست، وارد تهران شد تا رسما کارش را با این تیم آغاز کند.

اهواز - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتقاد از داور بازی صنعت نفت آبادان گفت: داور بازی داوری ضعیفی کرد و برای تیمی که بخواهد وقت تلف کند، این داور فوق‌العاده است.

اهواز - سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با ابراز رضایت از تساوی مقابل فولاد خوزستان گفت: به اهدافی که می‌خواستیم، رسیدیم.

اهواز - ورزشگاه غدیر اهواز به عنوان محل برگزاری مسابقات خانگی تیم فوتبال استقلال خوزستان معرفی شد.

اصفهان - مدافع تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است این تیم باید پرسپولیس را در اصفهان شکست می‌داد.

اصفهان - مدافع تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص داوری بازی با پرسپولیس گفت: یکسری از سوت‌های داور سخت‌گیرانه بود اما در کل به نظرم داوری بد نبود.

اهواز - تیم فولاد خوزستان، مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را با توقف خانگی آغاز کرد.