دوشنبه 25 تیر 1403

ورزشی خبرگزاری مهر

ورزشی خبرگزاری مهر

وزارت ورزش درحالی اقدام به تعیین پاداش مدال‌آوری و پاداش ویژه المپین‌ها کرده که نامی از پارالمپین‌ها تاکنون مطرح نشده و همین مساله ابهاماتی مبنی بر تصمیم متفاوت این وزارتخانه ایجاد کرده است.

سرمربی اسپانیایی پرسپولیس، صبح امروز (شنبه) برای شروع تمرینات، طبق برنامه به تهران بازگشت.

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره پرونده های مختلف صادر و با درخواست دو باشگاه استقلال تهران و پرسپولیس مخالفت کرد.

مهدی طارمی پس از پیوستن رسمی به اینتر، پیامی خطاب به هواداران منتشر کرد.

تبریز - اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با حضور 13 کاراته کار به مدت یک هفته و به میزبانی شهر تبریز در حال برگزاری است.

مدیران باشگاه ملوان با سعید دقیقی به عنوان سرمربی فصل آینده به توافقات خوبی رسیده اند و تا امضا نهایی فاصله اندکی دارند.

هفته اول لیگ برتر فوتسال با برگزاری 7 دیدار به پایان رسید و دو تیم مدعی گیتی پسند و مس سونگون شروع مقتدرانه ای داشتند.

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس به تیم فولاد خوزستان پیوست.

تیم فوتبال اینتر به طور رسمی از مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و فصل گذشته تیم پورتو پرتغال رونمایی کرد.

بازیکن جوان تیم فوتبال ملوان به دلیل غرق شدن درگذشت.

به همت آکادمی ملی پارالمپیک آیین اختتامیه اولین دوره پیشرفته تربیت مربی استعدادیاب ورزش پارالمپیک در محل تالار پارالمپیک برگزار شد.

تکواندو در حالی برای نخستین بار با ترکیبی کامل هفتمین حضور خود در بازی‌های المپیک را تجربه می‌کند که امیدوار است با میدان دادن به جوانان آینده‌دار بعد از دو دوره مجددا موفق به کسب مدال شود.

اتحادیه جهانی کشتی سیدبندی رقابت‌های کشتی المپیک پاریس را اعلام کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یونان، کریم انصاری فرد را با محرومیت مواجه کرد.

اتحادیه جهانی کشتی، اسامی آزادکاران حاضر در المپیک پاریس را اعلام کرد که براساس آن ملی پوشان کشورمان حریفان خود در این دوره از بازی ها را شناختند.

رفتارهای برخی از بازیکنان پس از پایان فصل بیست و سوم باعث شده تا تیم های ایرانی حاضر در رقابت های آسیایی با حاشیه رو به رو شوند.