سه‌شنبه 25 مرداد 1401

7 میلیارد برای آبی پوش شدن ستاره مد نظر استقلال

وب‌گاه منیبان مشاهده در مرجع
7 میلیارد برای آبی پوش شدن ستاره مد نظر استقلال

آیا محمد محبی بالاخره استقلالی می شود؟

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در روزهای اخیر روزنامه های آبولا و رکورد پرتغال از جدایی محبی به مقصد استقلال خبر دادند و حالا وب سایت زیرو زیرو دیگر رسانه معتبر پرتغالی با ذکر جزئیات دقیق این انتقال، پیوستن محبی به آبی های پایتخت را قطعی می داند. داستان حضور محمد محبی در استقلال فراز و نشیب های زیادی داشت. بازیکنی که از تابستان و پیش از انتخاب ریکاردو ساپینتو به عنوان سرمربی جدید آبی ها، مدنظر مدیران باشگاه بود و با حضور مربی پرتغالی در رأس کادرفنی، تلاش برای جذب او بیشتر از قبل شد.

در واقع استقلال برای جذب این وینگر، مذاکرات مثبتی را با طرف مقابل داشت و حقیقت امر این است محبی فاصله چندانی تا حضور در جمع آبی ها نداشت که تغییرات مدیریتی در تیم سانتاکلارا مانع از این انتقال شد. با روی کار آمدن افراد جدید در هیئت مدیره، استقلال یک بار دیگر شانس خود را برای جذب این بازیکن آغاز کرد که این بار نیز صحبت های طرفین مثبت بود و اکنون همه چیز مهیای پیوستن رسمی این بازیکن به جمع شاگردان ساپینتو است.

یک رسانه پرتغالی در این باره نوشت: محمد محبی به صورت قرضی سانتاکلارا را ترک خواهد کرد تا به ایران بازگردد. مقصد او، استقلال تهران است. باشگاهی که ریکاردو ساپینتو پرتغالی آن را هدایت می‌کند و در حال حاضر با آزوریایی‌ها (لقب تیم سانتاکلارا) به توافق رسیده و مبلغی در حدود 200 هزار یورو (حدود 7 میلیارد تومان) برای این انتقال اختصاص داده‌اند.

ت ت کدخبر: 101320 تاریخ انتشار 1401/05/15 02:27:00

این اخبار را دوست دارید