چهارشنبه 26 مرداد 1401

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

وب‌گاه خبر آنلاین

منبیان نوشت: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس می‌گوید: ممکن است در جایی مشکل سیاسی، امنیتی، اخلاقی، تداخل زن و مرد و یا موارد دیگری پیش بیاید، که در این موارد استثنایی کنسرت لغو می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

هفته گذشته «معاون حقوقی ارشاد اسلامی در نامه‌ای خطاب به معاون پارلمانی رئیس جمهور، بر مخالفت رسمی وزارت متبوع با طرح 26 نماینده مجلس برای نظارت صدا و سیما بر شبکه نمایش خانگی و VOD تاکید کرد.»

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در آخرین ساعات برگزاری کنسرت‌ها در کشور، لغو یک اجرای زنده، حین برگزاری، موجی از واکنش‌ها را در پی داشت که چرا پس از آن همه تهدید نسبت به لغو یک اجرای رسمی، باز هم باید شاهد چنین برخوردهای سلیقه‌ای باشیم.

وب‌گاه عصر ایران

من 7 سال از زندگی‌ام را برای فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» گذاشتم که برایم باعث افتخار است اما واقعاً باید بگویم که فیلمسازی در این حوزه کار بسیار سختی است و این تنها مربوط به مسائل مالی نمی‌شود و حتی به تنهایی مربوط به ممیزی هم نمی‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

خانه ملت نوشت: رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی از رفتار یک بام و دوهوای صدا و سیما، در مورد عملکرد VoDها انتقاد کرد و اعلام کرد از متولیان و مسئولان پلتفرم‌ها و VoDها درخواست کرده تا برای بررسی موضوع و ارائه راهکارها جلسه‌ای مشترک میان مجلس، رییس سازمان صدا و سیما و فعالان این صنعت و پلتفرم‌های اصلی برگزار کنند.

وب‌گاه الف

رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی گفت: از متولیان و مسئولان پلتفرم‌ها و VoDها درخواست کرده‌ایم تا برای بررسی موضوع و ارائه راهکارها جلسه‌ای مشترک میان مجلس، رییس سازمان صدا و سیما و فعالان این صنعت و پلتفرم‌های اصلی برگزار کنند اما مدیران صدا و سیما عنوان کردند، برگزاری چنین جلسه‌ای در شأن رئیس محترم سازمان صدا و سیما نیست.

وب‌گاه 55 آنلاین

رئیس کمیته دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار یک بام و دوهوای صدا و سیما، در مورد عملکرد VoDها گفت: از متولیان و مسئولان پلتفرم‌ها و VoDها درخواست کرده‌ایم تا برای بررسی موضوع و ارائه راهکارها جلسه‌ای مشترک میان مجلس، رییس سازمان صدا و سیما و فعالان این صنعت و پلتفرم‌های اصلی برگزار کنند اما مدیران صدا و سیما عنوان کردند، برگزاری چنین جلسه‌ای در شأن رئیس...

وب‌گاه عصر ایران

گزارش‌های سازمان پزشکی قانونی و آمار تصادفات را جدی بگیرید. متاسفانه بخشی از گزارش‌های این سازمان در دسترس نیست.

وب‌گاه خبر آنلاین

معاونت پیگیری اجرای قانون اساسی معاونت حقوقی، به دلیل عدم رعایت موازین و ارزش های دینی از سوی یکی از پلتفرم های نمایش خانگی، طی نامه ای اصول قانون اساسی را به سازمان صدا و سیما متذکر شده است و در مقام تعیین صلاحیت دستگاه های اجرایی در امر نظارت و تنظیم گری پیرامون صوت و تصویر فراگیر نبوده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

عباس عبدی گفت: مقامات سیاسی در استنتاج از آمار و ارقام باید محتاط باشند. گزارش‌های زیر را برای مطالعه آقای رییس‌جمهور و وزرا و علاقه‌مندان به وضع کشور پیشنهاد می‌کنم.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: : اظهارات اخیر آقای رییسی گام بسیار مهمی رو به جلو برای جلوگیری از تولید و ارایه گزارش‌های مخدوش و غیردقیق دولتی است. اکنون فرصت را مغتنم شمرده و برخی از مهم‌ترین گزارش‌های رسمی را متذکر می‌شوم.

وب‌گاه فرارو

علیرضا سمیع‌آذر، مدیر حراج تهران درباره حواشی مطرح شده مبنی بر مالیات هنرمندان در گفتگویی اظهار کرد: «بر اساس بند (ل) قانون مالیات‌های مستقیم، کلیه فعالیت‌های هنری که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند، که طبیعتا شامل خرید و فروش آثار هنری نیز می‌شود، از معافیت مالیاتی برخوردارند. بر همین اساس تمامی آثاری که در حراج تهران خرید و فروش شده، مشمول نظارت وزارت ارشاد می‌شوند و نباید...

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: علیرضا سمیع‌آذر، مدیر حراج تهران، این حراج را به عنوان یک موسسه با فعالیت تجاری، مکلف به پرداخت مالیات دانست.