چهارشنبه 19 مرداد 1401

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

وب‌گاه عرشه آنلاین

وزیر ارشاد گفت: «معاون حقوقی وزارت ارشاد و مدیرکل استان خوزستان در این زمینه رسما موضع‌گیری کردند. من از وزیر کشور هم تشکر می‌کنم که کاملا حمایت کردند و بلافاصله اشکال در استان مرتفع شد.»

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشکر از وزیر کشور برای رفع مشکل برگزاری یک کنسرت در استان خوزستان، گفت: «سیاست دولت در این حوزه، سیاست حمایتی است.»

وب‌گاه مشرق نیوز

گروه لیان به سرپرستی محسن شریفیان پس از دو سال در اولین اجرا از مجموعه اجراهای تابستانه خود در روز سه شنبه، چهارم مردادماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفت.

خبرگزاری تسنیم

گروه لیان به سرپرستی محسن شریفیان پس از دو سال در اولین اجرا از مجموعه اجراهای تابستانه خود در روز سه شنبه، چهارم مردادماه در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفت.

خبرگزاری تسنیم

وزیر ارشاد در حالی درباره نمایش‌خانگی و حمایت از آن اظهارنظر می‌کند که به نظر می‌رسد تنش‌ها از ساترا و پلتفرم‌ها به ساترا و وزارت ارشاد رسیده است.

خبرگزاری تسنیم

مدیرعامل کارخانه کاغذ مازندران از تعهد تولید هزار تن کاغذ چاپ و تحریر به صورت ماهیانه برای پاسخ به نیاز صنعت نشر خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز در جلسه، یک آئین‌نامه تکلیفی بودجه داشتیم که بند (ز) تبصره 9 قانون لایحه بودجه 1401 بود. کار بسیار مهمی است که همه دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی بتوانند 2 درصد از اعتبارات سرمایه‌ای و هزینه‌ای خود را در حوزه فرهنگی مصرف کنند. وی افزود:...

خبرگزاری مهر

مدیر غرفه کتاب در بیستمین نمایشگاه «عطر سیب» گفت: بیش از 500 عنوان کتاب تخصصی در حوزه‌های محرم و در قالب‌های شعر آئینی، رمان، نوحه، مقاتل و... به مخاطبان عرضه می‌شود.

خبرگزاری دانا

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیاست اصلی دولت، حاکمیت، شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای عالی فضای مجازی، وزارت فرهنگ و ارشاد و خود سازمان صدا و سیما این است که باید یک نگاه فرصت‌محور به نمایش خانگی داشته باشیم

خبرگزاری مهر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز در نشست هیات دولت تصویب شد که گشایش مهمی را در حوزه‌های فرهنگی و هنری و گردشگری و فعالیت‌های قرآنی ایجاد شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ممنوعیت فعالیت چند خواننده و تخلفات در کنسرت‌های موسیقی خبر داد.

خبرگزاری مهر

رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: مواجه با پوشاک و مانتوهای نامطلوب به لحاظ فرهنگی ممکن نیست مگر اینکه تولید کنندگان ایرانی‌اسلامی بتوانند به بازار برگردند.

خبرگزاری تسنیم

فروش مستقیم کتاب با تخفیف توسط ناشران مدت‌هاست که انتقادات سایر چرخه‌های صنف نشر را به همراه داشته است‌. در این میان برخی از ناشر - کتابفروش‌ها اقدام به فروش کتاب‌های خود با تخفیف 50 درصدی کرده‌اند. اتفاقی که به سایر کتابفروشان لطمه‌های جدی می‌زند.