چهارشنبه 26 مرداد 1401

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

وب‌گاه خبر آنلاین

عصر ایران نوشت: این جمله که «دولت مصمم به امر به معروف است» تا حد زیادی نادرست است چون مردم‌اند که باید دولت را امر به معروف کنند. کاری که در دنیای مدرن رسانه‌ها و احزاب انجام می‌دهند نه این که دولت دیگران را امر به معروف کند!

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سخنگوی ستاد امر به معروف گفت: دشمن با همکاری ضد انقلاب و مزدوران داخلی با تمام توان به میدان مقابله با عفاف و حجاب آمده است و با راه اندازی جنگ تمام عیار فرهنگی و رسانه ای تلاش دارد، هویت زن مسلمان ایرانی و به تبع آن بنیان خانواده را نابود کند، چرا که ترویج بی حجابی و کشف حجاب را بهترین راه برای مقابله با انقلاب اسلامی می داند، لذا در این مسیر هرچه دارد را به میدان آورده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: از مسئولین و دستگاه‌های مختلف می خواهیم که به طرح جامع حجاب و عفاف بپردازند. اجرای این طرح در حوزه دستگاه‌ها بسیار مهم است و ما اگر بخواهیم اجتماع را اصلاح کنیم باید از دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی آغاز کنیم. اگر بخواهیم اعتماد عمومی و ملی را برگردانیم باید از دستگاه‌ها شروع کنیم و در هر دستگاه مدیر نسبت به کارمندان موظف باشد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اولین نشست رییس پارک علم و فناوری با اهالی رسانه با هدف معرفی پارک و خدمات آن در تجاری‌سازی صنایع فرهنگی و فناوری‌های نرم برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

حوزه نیوز نوشت: حجت الاسلام خانمحمدی گفت: طرح جامع حجاب و عفاف به وزاتخانه‌ها، دستگاه ها، ادارات، اساتید، حوزه های علمیه و مدارس فرستاده شده و ما آمادگی داریم که این طرح را اجرا کنیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی، حوزه مالکیت فکری در حوزه محصولات فرهنگی و هنری را یک حوزه مغفول مانده در کشور خواند و تاکید کرد: در دولت سیزدهم با هماهنگی وزارت دادگستری و قوه قضاییه نگرانی اصحاب فرهنگ و هنر در حوزه مالکیت فکری مرتفع می‌شود.

خبرگزاری مهر

رئیس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی گفت: طراحان مد و لباس دیگر نگران مالکیت فکری آثارشان نباشند و طی پلتفرمی که برای‌شان ایجاد کرده‌ایم می‌توانند طرح‌های‌شان را به ثبت برسانند

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو؛ سریال‌سازی خارج از تلویزیون با مشکل روبه رو است، البته اختلاف میان صداوسیما و وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی بر سر نظارت و صدور مجوز به وی‌اودی‌ها، مربوط به ماه‌های اخیر نیست. ماجرا به زمانی باز می‌گردد که تلویزیون دیگر نتوانست محتوای سرگرم‌کننده‌ای بسازد، مخاطبان خود را تا جایی از دست داد که حتی پیمان جبلی هم به صورت رسمی آن را پذیرفت و زمانی که این...

وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصادنیوز نوشت: به بهانه پررنگ شدن موضوع سختگیری‌ها درباره حجاب، به اظهار نظر روسای جمهور در ارتباط با این موضوع نگاهی می‌اندازیم.

وب‌گاه 55 آنلاین

این جمله که "دولت مصمم به امر به معروف است" تا حد زیادی نادرست است چون مردم‌اند که باید دولت را امر به معروف کنند. کاری که در دنیای مدرن رسانه‌ها و احزاب انجام می‌دهند نه این که دولت دیگران را امر به معروف کند!

وب‌گاه عصر ایران

این جمله که "دولت مصمم به امر به معروف است" تا حد زیادی نادرست است چون مردم‌اند که باید دولت را امر به معروف کنند. کاری که در دنیای مدرن رسانه‌ها و احزاب انجام می‌دهند نه این که دولت دیگران را امر به معروف کند!

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - هم‌زمان با حیات نوین موسیقی پاپ در ایران، علیرضا عصار به‌عنوان یک خواننده پیشرو، به جامعه موسیقی کشور معرفی شد. خواننده‌ای که در قیاس با معدود خوانندگان آن جریان، از تفاوت‌های ساختارمندانه‌ای در سبک اجرا و پرداخت‌های موسیقایی برخوردار بود.

وب‌گاه 55 آنلاین

وزیر امارات سه سال پیش در روزنامه ها متهم جنسی شناخته شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: به بهانه پررنگ شدن موضوع سختگیری‌ها درباره حجاب، به اظهار نظر روسای جمهور در ارتباط با این موضوع نگاهی می‌اندازیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با لغو کنسرت‌ها می‌گوید: ممکن است در جایی مشکل سیاسی، امنیتی، اخلاقی، تداخل زن و مرد و یا موارد دیگری باعث لغو کنسرت‌ها شود.