جمعه 28 مرداد 1401

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

خبرگزاری تسنیم

سکوت بر سر تولید فیلم‌های مورد حمایت دولت، نتیجه‌ای جز ایجاد ابهام و انتقاد نسبت به فعالیت‌های هنری دولت ندارد. چرا بنیاد سینمایی فارابی تولیدات خود را رسانه‌ای نمی‌کند و سکوت را ترجیح می‌دهد.

خبرگزاری دانا

دبیر طرح ملی تلاوت قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: برای نخستین بار، دو موسسه قرآنی، مجری طرح ملی تلاوت قرآن کریم در هرمزگان شدند.

خبرگزاری مهر

در صورت عدم امکان عمل به وصیت و دفن کنار درخت ارغوان، پیکر هوشنگ ابتهاج در روزهای پایانی هفته آینده در باغ محتشم رشت آرام می‌گیرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، محمود شالویی مشاور وزیر ارشاد به خبرگزاری صداوسیما گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانم ابتهاج (دختر آقای هوشنگ ابتهاج) گفت‌وگویی تلفنی انجام دادند که براساس آن مقرر شد مراسم تشییع در رشت برگزار شود. توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده و همراهی خانواده مرحوم و مسئولان استان گیلان پیکر مرحوم ابتهاج بعد از انتقال به تهران رهسپار رشت خواهد شد. با موافقت...

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه آماده استقبال از پیکر «امیرهوشنک ابتهاج» در این استان هستیم، گفت: جلسه هماهنگی فردا برگزار می شود.

خبرگزاری مهر

رشت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه آماده استقبال از پیکر «امیرهوشنک ابتهاج» در این استان هستیم، گفت: جلسه هماهنگی فردا برگزار می شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

به گفته مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در طی آخرین هماهنگی‌ها صحبت مستقیم با دختر مرحوم ابتهاج موافقت رسمی خانواده این هنرمند گیلانی مبنی بر به خاک سپردن پیکر مرحوم در رشت اعلام شد.

وب‌گاه عصر ایران

شمسایی: مبنای ما برای تمامی اقدامات حمایتی از اینترنت خبرنگاری گرفته تا عضویت در صندوق اعتباری هنر، بیمه تکمیلی، وام و.. با مرجعیت سامانه جامع رسانه‌ها انجام خواهد شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

علی خانی گفت: نگاه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این است که سراغ مسئولین فرهنگی برویم و به جای مردم، مسئولین فرهنگی را ببریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس گفت: واقعیت این است که مدیران صداوسیما حرمت حکم رهبری را نگه نداشتند و به جای تنظیم‌گری، خود را به رقیب شبکه نمایش خانگی تنزل دادند که موجب شده برخی مدعی شوند مدیران جدید صداوسیما نمی‌توانند مرجع صالحی برای نظارت بر این VODها باشند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از عملکرد مدیران صداوسیما و حامیان طرح صیانت تاکید کرد آن ها حرمت حکم رهبر انقلاب را نگه نداشتند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

یک نماینده مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی در انتقاد از طرح صیانت تاکید کرد: متاسفانه طراحان طرح صیانت، حرمت حکم رهبری درخصوص فضای مجازی را نگه نداشتند.

خبرگزاری تسنیم

تهیه‌کننده "نرگس مست" می‌گوید که زندگی شعرا فراز و نشیب زیادی دارد که برای تبدیل به فیلم شدن جذاب است. افرادی باید این فیلم‌ها را بسازند که قدرت ساختن فیلم شاعرانه را داشته باشند.

وب‌گاه الف

رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کار کمیسیون مشترک صیانت از فضای مجازی تمام شده است گفت که هر قانون‌گذاری در عرصه فضای مجازی باید از مسیر شورای عالی فضای مجازی بگذرد.

وب‌گاه فرارو

خبرنگاران لازم است با مراجعه به سامانه my.gov.ir (درگاه ملی خدمات دولت هوشمند) و ورود به بخش " مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان خبرنگاران" نسبت به دریافت اینترنت اقدام کنند.

وب‌گاه 55 آنلاین

برای تماشا ویدئویی از سینه زنی مازیار لرستانی در مراسم عزاداری حسینی باما همراه باشید.