چهارشنبه 26 مرداد 1401

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

خبرگزاری دانا

علی صفدری گفت: به طور حدودی بیش از 400 خبرنگار در حوزه رسانه استان کرمانشاه فعالیت می کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مازیار لرستانی با انتشار یک فیلم در اینستاگرام نسبت به کتک کاری با برخی مردم و بی احترامی چند جوان واکنش نشان داد.

خبرگزاری مهر

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس درباره تفکیک وزارت صمت، گفت: ما اساساً مکلف به کوچک‌سازی دولت هستیم و معتقدم که تفکیک وزارت صمت کار غلطی است.

وب‌گاه الف

علی سرتیپی فضای تعاملی بین ساترا و پلتفرم‌ها را مثبت دانست و گفت: در مورد بازبینی و پخش، تحول و تعامل بسیار خوبی در جریان است و شرایط مطلوبی در روابط فعلی ساترا با رسانه های نمایش خانگی، وجود دارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رییس هیات‌مدیره فیلم‌نت گفت: شرایط مطلوبی در روابط فعلی ساترا با رسانه‌های نمایش خانگی، وجود دارد.

خبرگزاری تسنیم

معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد با ارسال پیامی درگذشت احمد گلشیری را تسلیت گفت.

خبرگزاری تسنیم

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جزئیاتی از جلسه روز گذشته با حضور رئیس صدا و سیما در موضوعِ ساترا و نظارت بر نمایش‌خانگی تأکید کرد که قرار است یک هم‌افزایی میانِ رسانه ملی و وزارت ارشاد اتفاق بیفتد.

خبرگزاری مهر

معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد با ارسال پیامی درگذشت احمد گلشیری را تسلیت گفت.

خبرگزاری میزان

آمار مجوزهای صادره دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تیرماه 1401 اعلام شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو؛ اکران فیلم «قهرمان» به کارگردانی اصغرفرهادی و تهیه‌کنندگی الکساندر ماله - گی در جشنواره فیلم اورشلیم حواشی زیادی در شبکه‌های اجتماعی و به خصوص در بین فعالین رسانه‌ای توییتری ایجاد کرد. بسیاری از این فعالین معتقدند این اقدام بخشی از پروژه عادی سازی اسرائیل به خصوص در حوزه فرهنگ و هنر است. فیلم قهرمان که قبلا هم حواشی به دلیل ادعاهایی مبنی...

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: مجید صالحی معتقد است فیلمسازان بسیاری را می‌توان نام برد که در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات فراوان در سینمای مستقل مجبور به ساخت کمدی‌های سطحی و سخیف شده‌اند چراکه به بقای خود در این سینما اهمیت می‌دادند و راه بقا ساخت همینگونه آثار بوده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: از اعلام احیاء شورای عالی سینما 10 ماه می‌گذرد و اگرچه در بعضی از گزارش‌ها به طور ضمنی اشاره شده که این شورا کارش را آغاز کرده، اما هنوز جزئیات نتایج جلسه‌هایش منتشر نشده و حتی اعلام نشده که چه افراد حقیقی عضو شورا شده‌اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آیین تکریم مجید رجبی‌معمار مدیرعامل سابق خانه هنرمندان ایران با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

عدم عملکرد مناسب وزارت ارشاد و صدا و سیما درباره نمایش خانگی، رواج بی بند و باری در سواحل آزادشده، رقابت مسئولان برای تحصیل فزرندشان در خارج از کشور و عدم همکاری وزارت گردشگری، ورزش و صمت از مهم‌ترین محورهای صحبت‌های قائم مقام ستاد امر به معروف بود.

وب‌گاه الف

10 ماه از اعلام احیا شورای عالی سینما می‌گذرد و اگرچه در بعضی گزارش‌ها به طور ضمنی اشاره شده که این شورا کارش را آغاز کرده، اما هنوز جزئیات نتایج جلسه‌هایش منتشر نشده و حتی اعلام نشده که چه افراد حقیقی عضو شورا شده‌اند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، مراسم تودیع مجید رجبی‌معمار مدیرعامل سابق خانه هنرمندان ایران دوشنبه 10 مرداد در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد. در این مراسم که اجرای آن برعهده کیوان کثیریان بود، ایرج راد رئیس شورای عالی خانه هنرمندان ایران، محمدمهدی عسگرپور، احمد مسجدجامعی، محمدجواد حق‌شناس، حمیدرضا نوربخش و مجید رجبی‌معمار...