چهارشنبه 26 مرداد 1401

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

خبرگزاری تسنیم

والدین حق دارند نگران فرزندانشان باشند و نمی‌توانیم بگوییم چرا برای سعادت فرزندتان گام بر می‌دارید؛ چه موضوعی بهتر از اینکه خانواده‌ها معطوف به آموزش هستند و به هزینه کردن برای آن علاقه دارند، این فرصت است!

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرعامل موزه ملی انقلاب و دفاع مقدس گفت: بازدیدهای گردشگران خارجی از موزه دفاع مقدس نسبت به سه سال گذشته 80 درصد افزایش یافته است.

وب‌گاه الف

خانه‌های مسکونی که به‌نظر سال‌هاست محل استقرار بسیاری از ناشران هستند، در سال‌های اخیر به دلیل برخی ناهماهنگی‌های قانونی موجب شده‌اند تا کار بعضی از ناشران پس از 30سال به پلمب بکشد و تیرِ شروعِ کارِ برخی دیگر نیز در همان آغاز راه به سنگ بخورد تا جایی که به قولی بدین ترتیب: «90 درصد ناشران باید تعطیل کنند!»

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: با توجه به اینکه در ماه‌های گذشته چند فیلم دارای مجوز با موانعی برای اکران روبه‌رو شدند، ثبت درخواست‌های تازه برای دریافت پروانه نمایش این پرسش را به همراه دارد که آیا سازمان سینمایی می‌تواند پرونده فیلم‌های مشکل‌دار را سبک و امید سینماگران را به کاهش سختگیری‌ها بیشتر کند؟

وب‌گاه الف

با توجه به اینکه در ماه‌های گذشته چند فیلم دارای مجوز با موانعی برای اکران روبه‌رو شدند، ثبت درخواست‌های تازه برای دریافت پروانه نمایش این پرسش را به همراه دارد که آیا سازمان سینمایی می‌تواند پرونده فیلم‌های مشکل‌دار را سبک و امید سینماگران را به کاهش سختگیری‌ها بیشتر کند؟

خبرگزاری تسنیم

سکوت بر سر تولید فیلم‌های مورد حمایت دولت، نتیجه‌ای جز ایجاد ابهام و انتقاد نسبت به فعالیت‌های هنری دولت ندارد. چرا بنیاد سینمایی فارابی تولیدات خود را رسانه‌ای نمی‌کند و سکوت را ترجیح می‌دهد.

خبرگزاری دانا

دبیر طرح ملی تلاوت قرآن کریم معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: برای نخستین بار، دو موسسه قرآنی، مجری طرح ملی تلاوت قرآن کریم در هرمزگان شدند.

خبرگزاری مهر

در صورت عدم امکان عمل به وصیت و دفن کنار درخت ارغوان، پیکر هوشنگ ابتهاج در روزهای پایانی هفته آینده در باغ محتشم رشت آرام می‌گیرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، محمود شالویی مشاور وزیر ارشاد به خبرگزاری صداوسیما گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانم ابتهاج (دختر آقای هوشنگ ابتهاج) گفت‌وگویی تلفنی انجام دادند که براساس آن مقرر شد مراسم تشییع در رشت برگزار شود. توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده و همراهی خانواده مرحوم و مسئولان استان گیلان پیکر مرحوم ابتهاج بعد از انتقال به تهران رهسپار رشت خواهد شد. با موافقت...

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه آماده استقبال از پیکر «امیرهوشنک ابتهاج» در این استان هستیم، گفت: جلسه هماهنگی فردا برگزار می شود.

خبرگزاری مهر

رشت - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه آماده استقبال از پیکر «امیرهوشنک ابتهاج» در این استان هستیم، گفت: جلسه هماهنگی فردا برگزار می شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

به گفته مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در طی آخرین هماهنگی‌ها صحبت مستقیم با دختر مرحوم ابتهاج موافقت رسمی خانواده این هنرمند گیلانی مبنی بر به خاک سپردن پیکر مرحوم در رشت اعلام شد.

وب‌گاه عصر ایران

شمسایی: مبنای ما برای تمامی اقدامات حمایتی از اینترنت خبرنگاری گرفته تا عضویت در صندوق اعتباری هنر، بیمه تکمیلی، وام و.. با مرجعیت سامانه جامع رسانه‌ها انجام خواهد شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

علی خانی گفت: نگاه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این است که سراغ مسئولین فرهنگی برویم و به جای مردم، مسئولین فرهنگی را ببریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس گفت: واقعیت این است که مدیران صداوسیما حرمت حکم رهبری را نگه نداشتند و به جای تنظیم‌گری، خود را به رقیب شبکه نمایش خانگی تنزل دادند که موجب شده برخی مدعی شوند مدیران جدید صداوسیما نمی‌توانند مرجع صالحی برای نظارت بر این VODها باشند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از عملکرد مدیران صداوسیما و حامیان طرح صیانت تاکید کرد آن ها حرمت حکم رهبر انقلاب را نگه نداشتند.