سه‌شنبه 28 فروردین 1403

وزارت ارشاد

وزارت ارشاد

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، ساسان قجر دبیر جشنواره بین‌المللی پانتومیم که 2 دوره گذشته آن در شهر زنجان برگزار شد، درباره وضعیت برگزاری سومین دوره این رویداد بین‌المللی تئاتر گفت: دور اول جشنواره پانتومیم به صورت ملی در شهر زنجان برگزار و توسط کاظم نظری مدیرکل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشخیص اینکه جای این بخش از هنر در تئاتر ایران و جشنواره‌های تئاتری خالی...

وب‌گاه خبر آنلاین

دبیر جشنواره بین‌المللی پانتومیم اعلام کرد برنامه‌ریزی‌ها برای سومین دوره این رویداد تئاتری انجام شده و برگزاری جشنواره در انتظار نظر مدیرکل جدید ارشاد استان زنجان است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، سید مرتضی میرباقری عضو کمیته تدوین سیاست‌ها و ضوابط محتوایی حاکم بر صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش‌خانگی درخصوص وضعیت کنونی رسانه‌ها و فضای مجازی گفت: با عنایت به ظرفیت ویژه‌ای که پلتفرم‌ها و وی‌او‌دی‌ها در سبد رسانه‌ای دارند چه در ایران و چه در جهان، علی‌القاعده ما با یک شرایط جدیدی در دهه اخیر مواجه شدیم در مصرف رسانه‌ای مردم و این مصرف رسانه‌ای...

وب‌گاه خبر آنلاین

حسین انتظامی، معاون اسبق مطبوعاتی وزارت ارشاد، صحبت های اخیر رئیس ستاد نیروهای مسلح درباره حمله موشکی - پهپادی ایران به اسرائیل را یکی از بهترین مصاحبه‌های یک مقام ارشد نظامی دانست.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، سید محمود اسلامی با همراهی محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل، معاونین و مدیران این بنیاد از فعالیت‌های عمرانی در دست اقدام از جمله روند بهینه‌سازی صحنه و امکانات فنی، ماشینری و همچنین فضای عمومی تالار‌های وحدت و رودکی، آرشیو‌های نت و ساز، مرکز آموزش هنری شامل استودیو، کلاس‌های آموزشی و کارگاه دکور بنیاد رودکی بازدید...

خبرگزاری تسنیم

شهر جهانی نوآوری و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و خلاق کشور در نامه‌ای با دستور رئیس‌جمهور خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، خیلی‌ها سیدمرتضی آوینی را با صدایش می‌شناسند؛ همان صدای گرم و دلنشینی که روی فیلم‌های مستند از جبهه‌ها، سال‌های سال از تلویزیون پخش می‌شد. «روایت فتح» مهم‌ترین روایت تصویری از جنگ تحمیلی عراق علیه ایران است که روایتی احساسی از رزمندگان ایران در دوران دفاع مقدس را به تصویر می‌کشید. ساخت «روایت فتح» از بهمن ماه 1364 با اولین قسمت از این مجموعه درباره...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: تصاویری از نماز جمعه این هفته که به امامت کاظم صدیقی در دانشگاه تهران برگزار شد را در ادامه مشاهده کنید.

وب‌گاه عصر ایران

روابط عمومی وزارت ارشاد درباره پاسخ آقای اسماعیلی به اکبر نبوی توضیح داده «اشتباهی سهوی رخ داده چون منظور آقای وزیر خانم پوران درخشنده بوده نه خانم رخشان بنی‌اعتماد.» اما کاش اضافه می‌شد البته هر دو بانو در سینمای ایران درخشیده‌اند و یکی جای دیگری را تنگ نمی‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مجید فروغی فعال باسابقه عرصه رسانه‌ای هنر و روابط عمومی فرهنگی و هنری در 47 سالگی چشم از جهان فروبست.

خبرگزاری تسنیم

دبیر شورای هنر از رسیدنِ سند سینما در اردیبهشت ماه به صحن شورای هنر و مقدمات اجرایی تاسیس بنیاد تازه برای تئاتر ملی ایران با حمایت‌های ویژه خبرداد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توضیح یک اشتباه سهوی نوشت: منظور وزیر فرهنگ پوران درخشنده بود نه رخشان بنی‌اعتماد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: 798 پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده در مسیر‌های داخلی انجام شده که رشد 33 درصدی داشته است.

وب‌گاه الف

در قسمت بیست‌وچهارم مجله تصویری «قاف»، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، میهمان اکبر نبوی سردبیر این مجله تصویری بود. فایل تصویری و صوتی این دفتر از مجله قاف، دوشنبه‌شب 20 فروردین‌ماه از طریق شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. متن این گفت‌گو را در ادامه بخوانید.