دوشنبه 4 تیر 1403

کشتی فرنگی

کشتی فرنگی

خبرگزاری تسنیم

قهرمان پیشین کشتی سنگین وزن آسیا بر این اعتقاد است که حسن یزدانی در المپیک 2024 پاریس فقط یک حریف دارد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه ورزش سه

بعد از نهایی شدن ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک، حسن رنگرز تمرینات ویژه‌ای را برای آماده‌سازی المپیکی‌ها در نظر گرفته است.

وب‌گاه ورزش سه

لیست نفرات دعوت شده به مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران اعلام شد.

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه فرارو

غیبت بزرگان کشتی جهان در وزن 86 کیلوگرم راه را برای قهرمانی مقتدرانه کاپیتان تیم کشتی آزاد ایران در المپیک هموار کرده است.

خبرگزاری تسنیم

اردوی تیم ملی فرنگی به پایان رسید و فرنگی‌کاران بعد از چند روز استراحت اردوی بعدی خود را برای حضور در المپیک پاریس از 2 تیر استارت خواهند زد.

وب‌گاه فرارو

بخشی از تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی ایران برای حضور در المپیک، در طبیعت و فضای باز برگزار می‌شود. برای افزایش استقامت عضلانی، امین میرزازاده قهرمان دسته فوق سنگین جهان در تمرینات موسوم به سرپا و زیرکتف، روی خاک و زمین ناهموار، با دو نفر و در ادامه با سه نفر مواجه می‌شود تا توانایی دفاعی‌اش را افزایش دهد. هل دادن خودرو و دویدن روی تپه با حداکثر سرعت در مسیر سربالایی، بخش دیگری از بدنسازی...

خبرگزاری دانشجو

تبلیغات انتخاباتی برای نامزد‌های کرسی ریاست جمهوری ایران می‌تواند زمان مناسبی برای بازخوانی افکار و ایده‌های آنان در خصوص مسائل مختلف به خصوص ورزش باشد. یکی از وزارتخانه‌های بزرگ دولت درگیر مسائل مهم ورزش و البته جوانان است و ایده برنامه هر کاندیدا می‌تواند تاثیر زیادی در آینده ورزش قهرمانی، همگانی و زیرساختی کشور در این بخش داشته باشد. اهمیت ورزش در برنامه کاندیدا‌های انتخاباتی زمانی...

وب‌گاه مشرق نیوز

ورزش به عنوان یکی از مولفه‌های ایران قوی باید جایگاه ویژه‌ای در برنامه کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری داشته باشد؛ برنامه‌ای که در جهت اعتلای این حوزه در سطح جهان و المپیک باشد.

وب‌گاه فرارو

هماهنگی کامل رئیس فدراسیون، کادر فنی و کشتی‌گیران در آستانه المپیک پاریس می‌تواند این رشته را در مسیر یک تاریخ‌سازی دیگر قرار دهد.

خبرگزاری تسنیم

نفراتی چون غلامپور و جرکنی که جزو ستاره‌های جوانِ جام تختی بودند و همچنین عبدولی و محسن‌نژاد در ترکیب آسیایی تیم ملی جوانان حضور دارند.

خبرگزاری تسنیم

با وجودی که چند ماه قبل اتحادیه جهانی انتظار رویارویی صاحبان طلای اشتراکی وزن 87 کیلوگرم جهان در مسابقات قهرمانی اروپا را برای تعیین قهرمان واقعی این وزن داشت، اما این اتفاق چند روز قبل در بوداپست محقق شد.

خبرگزاری تسنیم

باتوجه به ناکامی امیررضا ده‌بزرگی در مسیر المپیکی شدن، این کشتی‌گیر شیرازی به چرخه انتخابی تیم ملی زیر 23 سال برای اعزام به مسابقات آلبانی وارد خواهد شد.

وب‌گاه ورزش سه

قهرمان پیشین کشتی فرنگی جهان در گفت‌وگویی مفصل به تحلیل مسائل روز این رشته و وضعیت ملی‌پوشان پرداخت.