یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: در وقوع بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه، نظرات کارشناسی آزمایشگاه ژنتیک پزشکی قانونی در تعیین هویت و شناسایی قربانیان، فصل الخطاب است.

خبرگزاری دانا

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، هم‌اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 93 یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.

خبرگزاری ایرنا

اراک - ایرنا - معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: چهار بانوی هندبالیست این استان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی هندبال دعوت شدند.

وب‌گاه فرارو

مهاجم فرانسوی پیشین استقلال تهران پیشنهاد اولیه پرسپولیس را برای پوشیدن پیراهن این تیم رد کرد.

وب‌گاه تابناک

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهید بهشتی عمر شریف خود را در راه ترویج فهم عالمانه از دینداری و انقلابی گری صرف کرد و در این راه با تاسی به آرمان های امام راحل هم با افراط و هم با تفریط مبارزه کرد.

وب‌گاه ورزش سه

پیشکسوت فوتبال با انتقاد شدید از برگزاری اردوهای خارج از کشور توسط تیم های ایرانی، این کار را در شرایط فعلی حرام دانست.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

عضو جبهه پیران خط امام و رهبری در پاسخ به اینکه تهدید احمدی نژاد از سوی اصولگرایان صحت دارد یا خیر، گفت: یک فرد چنین حرفی زده و باید دلیل بیاورد، ما اگر می خواهیم یک مسئله ای را به یک جریان فکری نسبت بدهیم، باید بگوییم یک کنگره یا نشستی داشتند که در آن تصمیم گرفته و به نیروهایشان بگویند. تا آن اندازه که من در جریانم، چنین چیزی نشنیده ام.

خبرگزاری دانا

مسابقات 1000 امتیازی آقایان با معرفی نفرات راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی پیگیری شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - عضو دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری معتقد است: امید و اعتماد که به میزان قابل توجهی در دولت گذشته آسیب دیده بود، با شروع فعالیت آقای رئیسی ترمیم شد که این سرمایه بسیار گرانقدری است.

خبرگزاری مهر

معاون آموزش متوسطه گفت: تولید محتوای الکترونیکی می‌تواند بستری برای توسعه بیشتر عدالت اجتماعی آموزشی باشد.

وب‌گاه فرارو

بررسی‌ها نشان می‌دهد که با کاهش سرعت باد، حرکت توده گرد و غبار به سمت استان کند شده، بطوریکه هنوز وارد خوزستان نشده است بنابراین تعطیلی ادارات و یا تاخیر در ساعت اداری منتفی خواهد بود و فعالیت این ادارات طبق روال همیشگی است.

خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - رییس حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه با اشاره به فشارهای خارجی و داخلی بر این قوه گفت: نگاه دستگاه قضایی کشورمان بر دفاع از حریم عدالت در جامعه اسلامی معطوف است و قضات و کارکنان این مجموعه باید به این مهم توجه کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: رسانه پرتغالی به تقابل دو مربی این کشور در لیگ برتر کشورمان پرداخت.

خبرگزاری دانا

هفتمین دوره حراج ملی ایران با فروش 42 میلیارد و 424 میلیون تومان به کار خود پایان داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قیمت تقریبی خرید و فروش آپارتمان در مناطق 22 گانه تهران را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

خبرگزاری مهر

رئیس پلیس فتا پایتخت، از شناسایی و دستگیری 2 نفر کلاهبردار خبر داد که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.