یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون نیروی انسانی فاتب از استخدام پلیس در نیروی انتظامی خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

احسان پهلوان به عنوان چهارمین خرید تابستانی باشگاه فولاد با این تیم قرارداد بست.

وب‌گاه مشرق نیوز

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس، فولادی شد.

خبرگزاری دانا

وزیر امور خارجه در گزارشی توئیتری درباره دیدار امروزش با بورل نوشت: اگر سایر طرف‌ها اراده لازم را داشته باشند، ایران مصمم به نیل به توافق خوب، قوی و پایدار است.

خبرگزاری دانا

استاد دانشگاه تهران با بیان این که تلاش های آیت الله رئیسی منجر به اتفاقات حسنه در سطح بین‌المللی می شود، گفت: از تجربه کشورهای بریکس می توان برای توسعه بهره برد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از ترافیک در محور چالوس - کرج محدوده مرزن آباد و حدفاصل مجلار تا هزارچم خبر داد

خبرگزاری دانا

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای صمت، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی از وزرایی هستند که درخواست استیضاح‌شان به هیأت‌رئیسه مجلس آمده است.

خبرگزاری مهر

اهواز - فولاد خوزستان، دومین بازیکن را از تیم فوتبال پرسپولیس تهران جذب کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

حوزه نیوز نوشت: 1000 استاد دانشگاه و حوزه در نامه‌ای به رؤسای قوای سه‌گانه، خواستار اهتمام جدی به رفع عقب‌ماندگی و جلوگیری از آسیب‌های گسترده فضای مجازی کنونی ایران شدند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زن و مردی کلاهبردار که با بازسازی خودروهای تصادفی آنها را به عنوان خودروی سالم می فروختند، خبر داد.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در توئیتی دیدار و گفت وگو با نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا را ثمربخش توصیف کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیسی: هر گرانی باید با دلیل باشد؛ به مردم گفته بشود

خبرگزاری مهر

مشهد عضو هیئت علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی ضمن اشاره به مصادیق استفاده حرام از تلفن همراه به بیان سیره اخلاقی و رفتاری امام رضا (ع) در مناسبات اجتماعی پرداخت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 تبعه از کشور‌های همسایه که به حفاری غیر مجاز در شمال تهران برای کشف عتیقه می‌پرداختند خبر داد.