یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور گفت: کار مذاکره دنبال می‌شود و بنای بر تعطیلی آن نداریم ولی بر مواضع جمهوری اسلامی ایران تاکید داریم؛ بارها گفتیم که قطعنامه ما را نسبت به مواضع خود عقب نخواهد برد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ر کاری کارشناس مخصوص به خود را دارد و هر فردی که برای مذاکره انتخاب می شود باید تجربه لازم در آن رشته را داشته باشند. کسانی در گذشته در باب برجام موضع گرفته بودند چرا امروز موضع نمی‌گیرند؟!

وب‌گاه خبر آنلاین

مهرنوشت: دکتر ولایتی از ژاک شیراک سوال کرده بود که چرا هواپیمای میراژ 2000 را به عراق دادید؟ آنها هم گفته بودند شما یک انقلاب مذهبی کردید. ما سالیان سال علیه مذهب جنگیدیم تا انقلاب فرانسه شکل گرفت!

وب‌گاه خبر آنلاین

احمد نادری، به اظهارات میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد حذف ارز ترجیحی واکنش نشان داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

شواهد پایش و ثبت شده‌ای وجود دارد که نشان‌دهنده تغییر شکل، چرخش یا جابجایی دیواره‌های قائم گودبرداری پیرامون ساختمان همایش‌های برج میلاد است.

وب‌گاه تابناک

رئیس جمهور با تاکید بر این که توزیع عادلانه یارانه ها گامی برای کاهش فاصله طبقاتی است، گفت: 29 هزار میلیارد تومان بدهی دولت قبل را در 20 روز پرداخت کردیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

معلم و کارگر و بازنشسته هم زندگیش اداره شود و هم هزینه های دولت افزایش نیابد

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رضا مقدم پرتابگر ماده پرتاب چکش تیم ملی و مهدی پیرجان در دوی 400 متر با مانع عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی جام کازانوف قزاقستان را از آن خود کردند.

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه عصر ایران

اخیراً مدیرکل یکی از سازمان‌ها که در دولت‌های گذشته مسئولیت داشت بازداشت شد و در خصوص چندین مورد دیگر در منطقه آزاد اروند یا کیفرخواست صادر شده یا پرونده در حال رسیدگی است. برخی مدیران نفتی نیز در چند روز گذشته بازداشت شده‌اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم بسکتبال ایران‌نوین در دومین دیدار تدارکاتی خود برابر تیم ملی ارمنستان به میدان رفت که این بازی با برتری تیم میزبان همراه بود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو محمد کاظم آل صادق سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد امروز شنبه با خالد العبیدی رئیس کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق دیدار کرد. پایگاه خبری موازین نیوز ضمن نقل بیانیه دفتر العبیدی، گزارش داد، آل صادق و هیأت همراه وی با العبیدی دیدار و طرفین مسائل سیاسی، اقتصادی و امنیتی را بررسی کردند. العبیدی گفت که عراق مایل است بهترین روابط را در تمامی زمینه‌ها...