یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

وب‌گاه ورزش سه

بازیکنانی که به شدت مورد توجه استقلال و پرسپولیس بودند، سرنوشت‌هایی متفاوت در دوران ورزشی خود داشته اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم بسکتبال نوجوانان دختران ایران در دومین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی دسته B آسیا 2022 اردن مقابل لبنان به برتری دست یافت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

ما کشور را با تورم 60 درصدی و کسری بودجه 480 هزار میلیارد تومانی تحویل گرفتیم؛ یعنی اگر ما اقدامی نمی‌کردیم الان با تورم بسیار بیشتری مواجه بودیم.

وب‌گاه فرارو

پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد نزاع و درگیری در میدان جمهوری بین خیابان سعدی و خیام کرمانشاه، ماموران کلانتری 16 سعدی به سرعت در محل حاضر شدند.

خبرگزاری دانا

کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی از نگرانی مقامات این رژیم از احتمال ازسرگیری مذاکرات برچیدن تحریم های ایران خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

براساس اخبار منتشر شده، نهاد ریاست جمهوری به سرپرست وزارت رفاه ماموریت داده است تا مشکل بازنشستگان تامین اجتماعی هرچه زودتر برطرف شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

مشاور اسبق وزیر راه و شهرسازی معتقد است در دولت روحانی و دوره وزارت عباس آخوندی، در زمینه مسکن ترک فعل صورت گرفت و حال آنکه می‌شد از طریق تولید مسکن، به ایجاد اشتغال و کاهش تورم دست یافت.

وب‌گاه تابناک

فصیحی موفق شد در مرحله نهایی رقابت ماده 100متر در ترکیه با ثبت حد نصاب 11.44ثانیه ضمن کسب عنوان نخست رکورد ملی ایران را یک صدم‌ثانیه ارتقاء دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق موبایل قاپ در عملیات کارآگاهان این پلیس و اعتراف آنها به 30 فقره سرقت خبر داد.

وب‌گاه فرارو

اشرفی توضیح داد: مراکز خدماتی، آتش‌نشانی، اورژانس، مراکز درمانی و نظایر آن از این تعطیلی مستثنی هستند. همچنین امتحانات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی طبق برنامه دایر است.

خبرگزاری تسنیم

مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین الملل با اشاره به اینکه فارابی اندیشمند بی بدیل ایرانی است، گفت: دامنه تاریخی ایران فرهنگی به قبل از اسلام می‌رسد و ما نباید بزرگانمان را به کسی ببخشیم.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله، زمین‌لرزه‌های اخیر در استان هرمزگان را از نوع زلزله‌های «فوج‌گونه» دانست و با رد احتمال وقوع سونامی در این منطقه گفت: وجود یک گسل معکوس در فاصله حدود 20 کیلومتری از ساحل خلیج فارس در وقوع زلزله‌های اخیر بسیار محتمل است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بسته ورزشی ایرنا در چهارمین روز تیرماه به درگیری معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون کشتی در حاشیه مجمع سالانه فدراسیون کشتی، ترکیدن بمب نقل و انتقالات در اردوی پرسپولیس، شکستن رکورد 100 متر زنان ایران و اخبار جذاب دیگر ورزشی اختصاص دارد.