یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بورل با اشاره به گفت وگوی خود با مقامات آمریکایی پیش از سفر به تهران اظهار کرد: دولت بایدن به‌دلایل مختلف به‌دنبال دستیابی به توافق برای احیای برجام است.

وب‌گاه مشرق نیوز

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: ما با آنکه به همه تعهداتمان در برجام عمل کردیم هیچ گاه از میز مذاکره خارج نشدیم و اکنون نیز به دنبال توافقی قوی، پایدار و قابل اتکاء هستیم.

وب‌گاه تابناک

نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تیم هندبال دختران ایران با شکست برابر سوئد در دور گروهی مسابقات قهرمانی جوانان جهان به کار خود پایان داد و باید برای رده‌های 17 تا 32 جهان در پرزیدنت کاپ به مصاف رقیبان برود.

خبرگزاری مهر

وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد: اگر سایر طرف‌ها اراده لازم را داشته باشند، ایران مصمم به نیل به توافق خوب، قوی و پایدار است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: اجاره دلاری آپارتمان های لوکس تهران اتفاق جدیدی نیست، مستاجران این خانه ها معمولا کارمندان سفارت خانه ها و مسافران خارجی هستند که چند ماهی در ایران ساکن هستند اما به تازگی مالکان آپارتمان هایی با متراژ متوسط در محدوده های مرکزی شهر هم علاقمند شده اند که به صورت دلاری خانه های خود را اجاره دهند. با توجه به نوسانات دلار به نظر می‌رسد این اقدام در برخی موارد می‌تواند شگردی...

وب‌گاه 55 آنلاین

یارانه جدید در شرایطی پرداخت شده که مدیرکل روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها وعده داده در روز‌های آینده اعلام می‌شود کسانی که به هر نحوی از سال 93 به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده یا از قلم افتاده بودند، به سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها مراجعه کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بررسی های میدانی نشان می دهد که قیمت گوشت گوسفندی در بازار به کمتر از 200 هزارتومان رسید که نسبت هفته گذشته روند کاهشی داشته است و وضعیت بازار بیانگر تداوم کاهش قیمت ها خواهد بود.

خبرگزاری مهر

خواف فرمانده قرارگاه شهید قاجاریان گفت: در راستای کمک به دولت و تأمین آب پایدار در مناطق روستایی، پروژه آب رسانی به روستاهای سیجاوند و برآباد خواف به بهره برداری رسید.

خبرگزاری دانا

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نشست خبری گفت مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا انجام نخواهد شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به بدعهدی آمریکا و خروج غیر قانونی از برجام که موجب افزایش بی اعتمادی مردم ایران به غرب و آمریکا شد تاکید کرد: ما ضمن آن که به همه تعهداتمان در برجام عمل کردیم هیچ گاه از میز مذاکره خارج نشدیم و اکنون نیز به دنبال توافقی قوی، پایدار و قابل اتکاء هستیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

دور جدید مذاکرات ایران - اتحادیه اروپا - آمریکا درباره برجام در عمان برگزار خواهد شد

خبرگزاری خبرنگاران جوان

هر ساله همایش کودکان کار برای پیگیری وعده مسئولان انجام خواهد شد.

خبرگزاری دانا

دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار بورل گفت: اقدامات جبرانی ایران دربخش هسته‌ای تا زمانی که رویه غیر قانونی غرب تغییر نکند، ادامه می‌یابد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بورل: دولت بایدن به‌دلایل مختلف به‌دنبال دستیابی به توافق برای احیای برجام است