یک‌شنبه 5 تیر 1401

استان‌ها

استان‌ها

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: تا همین چند روز پیش فاجعه متروپل سرخط اخبار بسیاری از رسانه‌های کشور بود وبسیاری از کارشناسان نگران وقوع حوادثی از این دست در سایر مناطق کشور بودند و برای مقابله با آن راهکار ارائه می‌دادند. اما متاسفانه پس از چند روز این فاجعه نیز کم وبیش در سیل اخبار به آرشیو رسانه‌ها فرستاده شد، با این حال باید تاکید کرد که خطرسازه‌های ناایمن شهری به این سادگی‌ها از بین نمی‌روند و اگر...

وب‌گاه گسترش

در شرایطی که تورم عمومی متاثر از تغییر قیمت کالاهای اساسی از 52 درصد عبور کرد، میزان رشد سالیانه قیمت مسکن در شهر تهران 26 درصد بود که دقیقا نصف میزان افزایش تورم محسوب می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به گفت وگوی خود با مقامات آمریکایی پیش از سفر به تهران اظهار کرد: دولت بایدن به‌دلایل مختلف به‌دنبال دستیابی به توافق برای احیای برجام است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه کشورمان در گزارشی توئیتری دیدار خود با بورل را ثمربخش توصیف کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیر کل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: هشدار سطح زرد برای افزایش ارتفاع موج تا یک ونیم متر در سواحل خلیج فارس تا روز دوشنبه صادر شده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیر امور خارجه ایران در محل وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار تصویری متفاوت برداشته شده که در ادامه می‌بینید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان، توئیتی در خصوص دیدار و گفتگوی خود را با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا صادر کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

فارس نوشت: باشگاه سپاهان اصفهان تمایلی به جدایی مدافع ملی پوش خود ندارد.

وب‌گاه عصر ایران

رکورد ملی کشورمان در این ماده با زمان 11.45ثانیه دو در سال 1393 در تهران در اختیار مریم طوسی دیگر قهرمان پرعنوان و مطرح دوومیدانی کشورمان بود که فصیحی موفق شد پس از هشت سال این حد نصاب ملی را شکسته و بعنوان رکورددار جدید ملی دوومیدانی ایران در ماده 100متر لقب بگیرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قیمت گوشی آیفون 13 پرو امروز شنبه چهارم تیر 1401 به 51 میلیون و 430 هزار تومان و قیمت سامسونگ A32 به شش میلیون و 190 هزار تومان رسید

خبرگزاری مهر

اهواز - رئیس کل دادگستری خوزستان به محکومیت 305 نفر به علت تخلفات اداری در این استان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 26 هزار پرونده در دادگاه‌های این استان رسیدگی و مختومه شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مسئول سیاست خارجی اروپا در دیدار با شمخانی گفت: احیای برجام در شرایط کنونی می‌تواند دستاورد امنیتی بسیار مهمی در نظام بین‌الملل تلقی شود و دولت بایدن به‌دلایل مختلف به‌دنبال دستیابی به توافق برای احیای برجام است.

خبرگزاری مهر

اهواز - مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: با استفاده از تولید دانش بنیان، 24 نوع نیشکر جدید در خوزستان تولید شد.

وب‌گاه عصر ایران

دبیر شورای عالی امنیت ملی: اقدامات جبرانی ایران در بخش هسته ای صرفا واکنشی قانونی و عقلانی به یکجانبه گرایی آمریکا و انفعال اروپا بوده و تا زمانی که رویه غیر قانونی غرب تغییر نکند، ادامه خواهد داشت.

وب‌گاه مشرق نیوز

نماینده مدیر صندوق پالایشی یکم گفت: در حال حاضر هر واحد این صندوق به اندازه 65 درصد ارزش روز آن معامله می‌شود.

وب‌گاه 55 آنلاین

متاسفانه در این حادثه یک مرد 55 ساله در باغ خود دچار صاعقه زدگی شده و در دم جان باخته بود.