یک‌شنبه 5 تیر 1401

امام حسن

امام حسن

خبرگزاری دانا

عباسعلی گریوانی گفت: در خراسان شمالی در حال حاضر 40 درصد از مشترکان خانگی آب در مناطق شهری و 90 درصد از مشترکان خانگی آب در مناطق روستایی بیش از الگوی مصوب آب مصرف می‌کنند که در صورت رعایت نکردن الگوی مصرف اخطار و قطعی انشعاب مشترکان بد مصرف اجرایی خواهد شد.

خبرگزاری مهر

خواف فرمانده قرارگاه شهید قاجاریان گفت: در راستای کمک به دولت و تأمین آب پایدار در مناطق روستایی، پروژه آب رسانی به روستاهای سیجاوند و برآباد خواف به بهره برداری رسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

مبلغ نوشت: حجت الاسلام معزی با اشاره به تلاش های مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع) لواسان در تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی، گفت: همواره سعی کردیم بر مبنای نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری یعنی تحصیل، تهذیب، ورزش، در جهت رشد علمی، تهذیبی، اخلاقی و نشاط روحی طلاب برنامه ریزی کرده و اهداف متعالی حوزه را تحقق بخشیم.

خبرگزاری دانا

شهردار زنجان گفت: در صورت تسریع در همکاری فی‌مابین ارتش و شهرداری حداکثر طی 2 ماه آینده می‌توانیم معبر پادگان را افتتاح کنیم.

خبرگزاری دانا

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: ترافیک در شهر زنجان واقعا مشکل بوده و به‌خصوص شهروندان در شهرک‌های اقماری دچار مشکل هستند و هزینه‌های تردد بالا رفته که سعی و تلاش شورا و شهرداری زنجان، مدیریت این موضوع است.

خبرگزاری دانا

پروژه یوترن (دوربرگردان) امام حسن مجتبی (ع) شهر زنجان، ظهر امروز (شنبه 4 تیر 1401) با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

خبرگزاری دانا

12 تشکل جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه‌ای به رئیس قوه‌قضائیه خواستار برگزاری دادگاه علنی و برخورد قاطع با مسببان حادثه غم انگیز مترو پل شدند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، 12 دفتر جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه خواستار برخورد قاطع با مسببان حادثه غم انگیز متروپل آبادان شدند. متن این نامه به شرح زیر است: جناب آقای حجت الاسلام محسنی اژه‌ای ریاست محترم قوه قضائیه باسلام و احترام حادثه غم انگیز و دلخراش فروریختن ساختمان متروپل آبادان سبب فوت تعداد قابل توجهی از هم وطنانمان و جریحه دار شدن...

خبرگزاری مهر

مدیر مدرسه علمیه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به تلاش‌های این مدرسه در تربیت طلبه تراز انقلاب اسلامی، گفت: همواره سعی کردیم بر مبنای نگاه مدبرانه مقام معظم رهبری برنامه ریزی کنیم.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی نوشت: امروز صبح به دعوت مدیریت حوزه و جامعه مدرسین حوزه‌، تحت عنوان حمایت از ولایت فقیه‌، در قم راهپیمایی شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، برایمان عجیب بود اما واقعیت داشت. پدر شهیدی که بارها نامش را شنیده بودیم و ارادت خاصی به او داشتیم، در حاشیه شهر پاکدشت، در آستانه بی‌خانمانی بود! بروبچه‌های سپاه برایش پولی جور کرده بودند تا خانه کوچکی بخرد اما جهش قیمت‌ها، دستش را کوتاه کرده بود. حالا حتی با آن پول نمی‌توانست همین خانه‌ای که در آن زندگی می کند را اجاره کند! وقتی تلفنش را گرفتیم،...

وب‌گاه خبر آنلاین

زمان و مکان برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت همسر آیت الله استادی اعلام شد

خبرگزاری دانا

سرهنگ نصرالهی اظهار کرد: سپاه با همکاری اداره آب و فاضلاب و در قالب طرح محرومیت‌زدایی کار خود را برای رفع کامل تنش آبی در این روستاها آغاز کرده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

پیام تسلیت حجت الاسلام رئیسی به خانواده روح الله حیدری ومردم دلیجان قرائت شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

المان 18 متری «تنگ ورشو» بروجرد چند روز پیش فروریخت؛ طرحی که قرار بود به عنوان یک نماد در شهر ملی ورشو خودنمایی کند تا مردم و گردشگرانی که به این دیار می آیند با دیدن این المان بدانند در شهری هستند که فرهنگ و تاریخش با ورشو گره خورده است.