جمعه 28 مرداد 1401

ایران

ایران

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به سرمربی استقلال 48 ساعت فرصت داد تا نسبت به حرکت ناشایستی که در بازی مقابل ملوان انجام توضیح دهد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: نزاع جمعی در خیابان بهشت این شهر یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: مدارکی مبنی بر تخلفات اتاق ایران وجود دارد که رسیدگی به آنها حق شکات است اما شورای عالی نظارت جلسه‌ای برای بررسی تشکیل نداده است.

خبرگزاری مهر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بانک مرکزی موظف است قانون را اجرا کند و اطلاعات تسهیلات کلان بانک‌ها حتماً باید منتشر شود.

خبرگزاری مهر

پیروزی تیم‌های استقلال و سپاهان با سرمربیان پرتغالی خود در هفته دوم لیگ برتر ایران در مطبوعات کشور پرتغال هم بازتاب داشت.

وب‌گاه ورزش سه

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، می‌گوید احضار او به کمیته انضباطی به دلیل درگیری با توماس توخل درست نیست و «اختلاف نظر» بین این دو مربی باز هم تکرار خواهد شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

قیمت گوشت گرم گوسفندی و گوساله امروز جمعه 28 مردادماه 1401 در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران اعلام شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر کشور گفت: دولت سابق لایحه‌ای را تهیه کرد اما با توجه به اشکالاتی که داشت، پیگیر تهیه لایحه جدیدی هستیم و لایحه را پیش از پایان دوره یازدهم به مجلس می‌فرستیم.

خبرگزاری دانا

محمد سرگزی گفت: در سفری که جهت پیگیری حقابه سیستان به افغانستان داشتیم مقرر شد افغانستان تا پایان مرداد ماه سه نقطه محل تحویل آب را جهت نصب ایستگاه های سنجش آب مشخص که یکی محل قطع رودخانه سیستان با مرز و دو نقطه بین میل 51 و 52 است تا میزان آبی که به ایران تحویل می شود مورد سنجش قرار گیرد.

خبرگزاری تسنیم

پیشکسوت تیم استقلال معتقد است که سرمربی آبی‌ها باید شرایط خط دفاعی استقلال را بهبود بخشد.

خبرگزاری دانا

بندر چابهار به جهت برخورداری از موقعیت ممتاز در شرق تنگه هرمز و دریای عمان در مسیر خطوط اصلی کشتیرانی به آفریقا، آسیا و اروپا قرار گرفته و با وجود ارتباط با دو بندر گوادر در پاکستان و چابهار در ایران با داشتن موقعیت استراتژیک و مهم، قابلیت تبدیل شدن به دروازه شاهراه اقتصادی آسیای میانه را دارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: موفقیت چشمگیر شعبوون که موجب ماندگاری نامش در تاریخ سیاسی ایران شد، کشاندن اراذل و اوباش و زنان تن‌فروشِ منطقه میدان گمرک معروف به شهرِ نو به کف خیابان‌های اطراف میدان توپخانه و بهارستان به عنوان مخالفان دکتر مصدق در روز کودتای 28 مرداد بود.

خبرگزاری مهر

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران در بازدید از پروژه‌های متوقف و رها شده این سازمان، گفت: در این دوره مدیریت شهری هیچ پروژه رهاشده و متوقفی نخواهیم داشت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از پایان سفر به زوریخ و دیدار با مسئولین فیفا راهی اتریش شد.

وب‌گاه گسترش

طی شبانه روز گذشته، آخرین اطلاعات دریافتی از 2479 ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل 2.5 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

خبرگزاری دانا

مدتی است که صف های طولانی بنزین در جلوی جایگاههای سوخت و کمبود سهمیه بنزین در اکثر شهرستان های سیستان مردم را با مشکلاتی روبرو کرده است.