شنبه 5 اسفند 1402

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، همزمان با نخستین «گردهمایی برگزیدگان المپیادهای پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی» که به همت ستاد توسعه فناوری‌های پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی و با همکاری مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به منظور تقدیر و امیدآفرینی برای استعداد های برتر،...

خبرگزاری دانشجو

امام محمد باقر (ع) فرمودند: «منظور از ایام‌الله سه روز است: روز ظهور قائم آل‌محمد (ع)، روز رجعت و روز قیامت.» بنابراین ما باید پیوسته به یاد این سه روز مهم و سرنوشت‌ساز باشیم تا زندگی‌مان بر طبق معیار‌های خداپسندانه و دیندارانه باشد.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری تسنیم

امام محمد باقر (ع) فرمودند: «منظور از ایام‌الله سه روز است: روز ظهور قائم آل‌محمد (ع)، روز رجعت و روز قیامت.» بنابراین ما باید پیوسته به یاد این سه روز مهم و سرنوشت‌ساز باشیم تا زندگی‌مان بر طبق معیارهای خداپسندانه و دیندارانه باشد.

وب‌گاه خبر آنلاین

علی کورانی نویسنده کتاب عصر ظهور، با اذعان به احتمالی بودن برخی از مطالب عنوان شده در کتاب خود، وعده اصلاح آن را در آینده داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک عنصر گروهک ضد انقلاب با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام در شهرستان سرپل ذهاب دستگیر شد.

وب‌گاه فرارو

محمد باقر نائیجی گفت: رشوه شرعا اختصاص به محدوده قضاوت دارد و دادن و گرفتن آن در بحث قضاوت حرام است، در غیر مورد قضاوت، دادن آن برای رسیدن به آنچه حق آن شخص است جایز است اگرچه طرف مقابل که وظیفه دارد کار را انجام دهد حرام است که آن مال را دریافت کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امام جمعه موقت ساری با تاکید براین که باید مقاومت و تلاش خود را بیشتر کنیم تا در مسیر بسترسازی و ظهور امام زمان (عج) گام برداریم، با اشاره به روحیه مقاومت مردم غزه گفت: این مردم با تمام ظرفیت مقابل رژیم منحوس اسرائیل مقاومت می‌کنند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امام جمعه موقت اصفهان، امیدواریم مردم در این دوره نیز مانند همه انتخابات گذشته با حضور پرشکوه به پای صندوق‌های رأی بیایند و تکلیف خود را ادا کنند، همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید دارند شرکت در انتخابات حق و تکلیف است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان، طی ماه‌های گذشته تعدادی تروریست و عناصر معاند در سطح استان دستگیر شدند.

خبرگزاری تسنیم

فرازی از صلواتش شعبانیه گویای آن است که پیامبر صلی الله علیه و آله واسطه شفاعت امت و نیز راهی به‌سوی خداست.

خبرگزاری تسنیم

وقتی از زاویه نگاه مهدویت سراغ سوره های قرآن می رویم، مشاهده می کنیم آنچه که ما به اسم تفسیر تاکنون خوانده بودیم، برداشتی ذوقی از قرآن بود.

خبرگزاری تسنیم

امام زمان (عج) برای یک امر سیاسی می‌آیند، برای «لِیُظهِرَهُ عَلَی الدِینِ کُلِه» (توبه؛ 33) این یک امر سیاسی است، برای حکومت می‌آیند، برای این نیست که مردم نماز بخوانند اما به حکومت‌ها کاری نداشته باشند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مربی تیم‌ملی شیرجه ایران گفت: قسمتی از سقف استخر آزادی فروریخته و بین شیشه‌های دور تا دور استخر فاصله افتاده است، که باعث شرایط نامساعد برای تمرین ملی پوشان شده است.