پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری تسنیم

فراوان شدن روزی، کامل شدن نیمی از دین، خوش‌اخلاقی، دوری از انزوا، ایجاد آرامش و مهربانی، بخشی از ثمرات و برکات ازدواج است که در قرآن و حدیث اهل بیت علیهم السلام به آن اشاره شده است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - زینب تاج‌الدین، مادر شهیدان حسن، محمدرضا و مرتضی کارور از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس ورامین، دار فانی را واداع گفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی نباید وامدار هیچ فرد و نهادی باشد، اما باید از امکانات دولت و حکومت استفاده کند. ما باید ضمن حفظ استقلال و شان خودمان، از امکانات دولت و حکومت بیشتر استفاده کنیم.

خبرگزاری ایسنا

رئیس قوه قضائیه گفت: دستگاه قضایی نباید وامدار هیچ فرد و نهادی باشد، اما باید از امکانات دولت و حکومت استفاده کند. ما باید ضمن حفظ استقلال و شان خودمان، از امکانات دولت و حکومت بیشتر استفاده کنیم.

خبرگزاری دانا

مهدی رزاقی گفت: نگاه اسلام به زن عزت‌مندانه است و هیچ کس مخالف آزادی زنان نیست بلکه زن مکتب انسان ساز است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - یک کارشناس تاریخ اسلام از ماجرای مباهله به عنوان عمیق‌ترین فضیلت امیرمومنان (ع) یاد کرد و گفت: مباهله، دفاع از اسلام است.

خبرگزاری ایسنا

در طراحی، ساخت و بازسازی گنبد مطهر حرم حضرت معصومه (س) رمز و رازهای خاصی نهفته است که تشریح آن می‌تواند زیبایی و ظرافت فرهنگ ایرانی اسلامی را برای مشتاقان و گردشگران داخلی و خارجی نمایان و جلوه‌های الهی در نمادهای ساختاری و معماری اصیل ایرانی و اسلامی را آشکار کند.

وب‌گاه عصر ایران

و سازگاری با مردم، عمومی است و اختصاص به مردم مسلمان ندارد بلکه با غیر مسلمانان نیز باید مدارا کرد و رفتار متناسب داشت.

خبرگزاری دانا

کارشناسان برجسته سیاسی و فرهنگی استان هرمزگان با بیان اینکه در دوران حکومت پهلوی، مرکزنشینان کشور هم از امکانات اولیه محروم بودند، گفتند: امروز استقلال ایران وابسته به شرق و غرب نیست و نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف، تولید کننده و مولد است.

وب‌گاه الف

با حضور اساتید و پژوهشگران حوزه دین و مسئولان ستاد مردمی مباهله، راه های ترویج پیام مباهله بررسی و تاکید شد که جشن عید غدیر تا روز مباهله ادامه داشته باشد

خبرگزاری ایسنا

با حضور اساتید و پژوهشگران حوزه دین و مسئولان ستاد مردمی مباهله، راه‌های ترویج پیام مباهله بررسی و تاکید شد که جشن عید غدیر تا روز مباهله ادامه داشته باشد.

وب‌گاه تابناک

نماینده مردم اصفهان از وضعیت بانک ها و رباخواری در کشور انتقاد کرد و از رئیس جمهور خواست این مسئله را حل کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، گبریلا دختر 22 ساله انگلیسی و کاتولیک مذهب یکشنبه شب گذشته با حضور در مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در مرکز اسلامی لندن، به دین اسلام مشرف شد و نام فاطمه را برای خود برگزید. این دختر انگلیسی روز سه‌شنبه تصریح کرد، حضرت فاطمه را دوست دارد و پدرش پیامبر اسلام (ص) بود، حضرت خدیجه مادرش و امام علی (ع) شوهرش بود و ایشان، مادر امام حسن (ع) و امام...

خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: این چه نظام بانکداری شرعی، اسلامی و بدون ربایی است که بعضی از مراجع عظام اغلب فرایندهای آن را نامشروع می دانند.

خبرگزاری ایسنا

استادیار الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به مصادیق قرآن کریم و نکات کاربردی تفسیر واژه فلاح گفت: واژه فلاح به معنای موفقیت و توفیق است و به نوعی سعادت اخروی و دنیوی انسان را در بر می‌گیرد.

خبرگزاری دانا

همه مردم به‌نوعی با کفن‌ودفن مردگان سروکار داشته‌اند و برخی بنا به اعتقادات خود وصیت می‌کنند در شهر و مکان خاصی دفن شوند.