چهارشنبه 6 مهر 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مخبر درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

خبرگزاری دانا

ماه ربیع الاول همان گونه که از اسم آن پیداست بهار ماه ها می باشد؛ به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست. در این ماه ذخایر برکات خداوند و نورهای زیبایی او بر زمین فرود آمده است؛ زیرا میلاد رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) در این ماه است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

معاون اول رییس جمهور درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه «عفت سلطانی» همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

وب‌گاه مشرق نیوز

ماه ربیع الاول از راه رسید و به مناسبت حلول ماه ربیع الاول آداب و اعمال مخصوص روز اول این ماه، در کتب روایی نقل شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

سخنران حرم مطهر رضوی گذشت، آگاه کردن مردم، از جاهل دوری کردن و از شر شیطان به خدا پناه بردن را رمز موفقیت در زندگی دانست.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اول رییس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایبنا نوشت: جنبه بشری پیامبر (ص) در کتب سیره به شدت مورد غفلت واقع شده است که در برخی موارد در کتاب بدان اشاره کرده‌ام و همچنین اندیشه سیاسی حکومت پیامبر (ص) هم چندان مورد توجه قرار نگرفته است که می‌طلبد توجه بیشتری بدان مبذول داشت.

خبرگزاری دانا

همزمان با فرارسیدن آخرین روز ماه صفر و سالروز شهادت شاه خراسان، سلطان سریر ارتضاء حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مردم خراسان جنوبی با تشرف به مشهد مقدس یا از همین راه دور در عزایش یکپارچه به سوگ نشسته اند.

وب‌گاه عصر ایران

همسر شهید: کسانی که پوشش را رعایت می‌کنند نباید مورد تعرض قرار بگیرند، من به عنوان همسر شهید جرأت نمی کنم فرزندانم را به پارک ببرم و مورد تمسخر قرار می‌گیریم.

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری دانا

امام رضا (ع) که به امام رئوف و امام مهربانی‌ها ملقب است در میان اهل بیت (ع) بیش از هر چیز به مهربانی با اغیار و دشمنان خود شهرت دارد؛ چنانکه روایات متعددی از برخورد رئوفانه علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) با غیرمسلمانان، بردگان و افراد فرودستی که در زمانه خود خیلی مورد توجه نبوده اند، وجود دارد.