حضرت محمد

حضرت محمد

تشریح برنامه‌های سپاه تهران برای هفته دفاع مقدس توسط سردار حسن‌زاده
وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران گفت: چهار «رزم‌نمایش» در نقاط مختلف از جمله در بوستان ولایت، دریاچه شهدای خلیج فارس و بوستان آزادگان برگزار خواهیم کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، صبح امروز در نشست خبری هفته دفاع مقدس، با اشاره به حمایت قدرت‌های جهانی و مزدوران منطقه‌ای آنان از رژیم بعثی عراق اظهار داشت: صدام در نوک پیکان حملات به ایران قرار داشت، اما اگر به اسناد و مدارک آن دوران مراجعه کنیم، ملاحظه خواهیم کرد که جنگی جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته...

نه به لغویات در شبکه‌های اجتماعی!
خبرگزاری دانا

هر گوشی اگر سلاح شود و این سلاح در دستان کاربران فعال در عرصه حمایت و صیانت از دین قرار گیرد، با گلوله‌های منطق، استدلال و عقلانیت، در نبرد مجازی؛ دشمن را شکست می‌دهیم.

نهادینه‌کردن فرهنگ قرآن مقدمه تبعیت از مکتب حسینی است
خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشکده مطالعات اسلامی دانشگاه لبنان در وبینار «جایگاه و تأثیر نهضت امام حسین (ع) در جهان معاصر» در بیروت تأکید کرد: نهادینه کردن فرهنگ قرآن در جامعه امری ضروری و مقدمه تبعیت از راه و روش امام حسین (ع) است زیرا که تمام اقداماتی که امام حسین (ع) و دیگر امامان انجام دادند با هدف حفظ تعالیم قرآن و بقای اسلام بود.

لیل الهریر چه شبی است؟
وب‌گاه مشرق نیوز

یازدهم صفر لیل الهریر می‌باشد. هریر به معنای زوزه سگ، و کنایه از همهمه و ناله و غوغاست. سخت‌ترین شب حمله جنگ صفین از نظر تلفات گسترده دو سپاه «لیل الهریر» (شب غوغا و ناله) نام دارد.

چهار «رزم نمایش» در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود
خبرگزاری دانا

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران گفت: چهار «رزم‌نمایش» در نقاط مختلف از جمله در بوستان ولایت، دریاچه شهدای خلیج فارس و بوستان آزادگان برگزار خواهیم کرد.

برگزاری چهار «رزم نمایش» در هفته دفاع مقدس
خبرگزاری مهر

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران گفت: چهار «رزم‌نمایش» در نقاط مختلف از جمله در بوستان ولایت، دریاچه شهدای خلیج فارس و بوستان آزادگان برگزار خواهیم کرد.

کتاب «اخلاق و معنویت در نهضت عاشورا» منتشر شد
وب‌گاه مشرق نیوز

کتاب «اخلاق و معنویت در نهضت عاشورا» اثر ابوالفضل بهشتی به همت مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسید.

«من زینب تو هستم» در حرم مطهر رضوی رونمایی می‌شود
خبرگزاری مهر

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آیین رونمایی از کتاب «من زینب تو هستم» چهارشنبه 31 شهریور 1400 در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

سرهنگ هزارخانی در رکاب ولایت و عاشق کار خیر بود
خبرگزاری دانا

حجت الاسلام شمس الله جلیلیان گفت: سرهنگ هزارخانی در رکاب ولایت و عاشق کار خیر بود و همین خصوصیات سبب می شود که در زمره "السابقون السابقون اولئک المقربون" قرار بگیرد.

وب‌گاه عصر ایران

دیر زمانی است که واژگانی نخ نما و پوسیده ای چون خائن، وطن فروش و جاسوس برای مقهور کردن طرف مقابل دیگر حسی را بر نمی انگیزد. چنین ادبیاتی جز ضدیت با منافع ملی، چند شقه کردن مردم، نفرت پراکنی و رو در رو گذاشتن ایرانیان دستاورد دیگری ندارد. موفق باشید.

لیل الهریر چه شبی است؟
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، یازدهم صفر به روایتی لیل الهریر می‌باشد. هریر به معنای زوزه سگ، و کنایه از همهمه و ناله و غوغاست. سخت‌ترین شب حمله جنگ صفین از نظر تلفات گسترده دو سپاه و فراوانی ناله و فریاد زخمیان و مجروحان، «لیل الهریر» (شب غوغا و ناله) نام دارد. لیل الهریر، شب سختی بود در جنگ صفین که لشکر امام علی (ع) و معاویه در آن شب به جنگ پرداختند و عده بسیاری از دو طرف...

وب‌گاه عصر ایران

حتی زمان باز و بسته بودن نانوائی‌ها با هرج‌ومرج است. هر کس هر زمان دلش می‌خواهد باز می‌کند، هر زمان دلش می‌خواهد می‌بندد. من با لباس دیگری رفتم نانوایی زمانی که باید باز باشد دیدم بسته است. رفتم یک دور دیگر زدم و برگشتم دیدم باز هم بسته است. یکی دیگر بازکرده و نانش را تمام کرده اما این هنوز روشن هم نکرده. این خوب نیست.

صیانت و حفاظت از محتوای فاخر دفاع مقدس ضروری است / دولت سیزدهم باید الگویی جذاب و اثربخش از "حکمرانی انقلابی" را ارائه دهد
خبرگزاری دانا

حجت الاسلام والمسلمین رضا آقاملایی امام جمعه فهرج با تأکید بر حضور مستمر دولتمردان بین مردم گفت: دولت سیزدهم با تعریف درست و حقیقی از مشارکت مردم باید الگویی جذاب و اثربخش از «حکمرانی انقلابی» را ارائه دهد.

وب‌گاه عصر ایران

با رصد رسانه های مختلف بیگانه شاهد آن هستیم بیش از 80 درصد آنها، بر علیه مسلمانان، قرآن، اسلام و حجاب فعالیت می کنند و این بیانگر غربت اسلام است.

دولت سیزدهم امید را در مناطق محروم تزریق کرد / ساماندهی مرز اولویت استاندار جدید سیستان وبلوچستان باشد
خبرگزاری دانا

ائمه جماعت سیستان وبلوچستان گفتند: تشکیل دولت سیزدهم جرقه امید را در دل مردم رنج کشیده زنده کرد.