سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

وب‌گاه الف

استاندار اصفهان یکی از راه‌های تکریم خیرین را وفای به عهد دولت دانست و گفت: 330 واحد آموزشی در استان داریم که خیر سهم خود را انجام داده و دولت باید تعهدات خود را انجام دهد، آن هم در استانی که سال گذشته به خاطر فرونشست زمین 100 مدرسه تخلیه شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، سردار مرتضی قربانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در کتاب تاریخ شفاهی خود با عنوان «در مسیر پیروزی» در باره عملیات بیت‌المقدس روایت می‌کند: رزمندگان برای رفع تشنگی و عطش زیادشان در حین عملیات، کار‌هایی می‌کردند که درستی آن‌ها ذهنشان را مشغول کرده بود. آن‌ها سؤالاتی دراین‌باره داشتندکه برای رسیدن به جواب، در عملیات بیت‌المقدس از آیت‌الله مشکینی استفتا...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امروز 15 شوال برابر با شهادت حضرت حمزه سیدالشهدا (ع) عموی پیامبر اکرم (ص) است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حضرت حمزه به عنوان الگویی برای یاری امام زمان (عج) یاد کرد و گفت: عظمت و بزرگی جایگاه حضرت حمزه به این دلیل بود که خود را وقف پیامبر اکرم (ص) کرده بود.

خبرگزاری دانا

فرمانده سپاه الغدیراستان یزد گفت: مردم ولایتمدار و صبور ما به دشمن اجازه نخواهند داد و همانطور که دشمن را در خرمشهر سرزمینی شکست دادند در جنگ فکری نیز مجال پیروزی به او نخواهند داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، امروز سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی سلام الله علیه است. تاریخ تولد و وفات عبدالعظیم در منابع قدیم ذکر نشده است؛ اما در منابع متأخر تولد وی در 4 ربیع‌الثانی سال 173 ق و وفاتش در 15 شوال سال 252 قمری نقل شده است. مرحوم آیت الله محمد محمدی ری‌شهری با استناد به نقل روایت عبدالعظیم از هشام بن حکم (درگذشت 199 ق) در کمتر از بیست سالگی، تاریخ تولد او...

وب‌گاه خبر آنلاین

نامه نیوز نوشت: جراحی اقتصادی با بیهوش کردن مردم صورت نمی پذیرد بلکه با تقویت روحیه و مشارکت مستقیم و رضایت عمومی آنان قابل اجراست.

خبرگزاری ایرنا

گنبدکاووس - ایرنا - رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان با مهم دانستن طرح مردمی‌سازی توزیع عادلانه یارانه‌ها و تقدیر از اقدام شجاعانه دولت آیت الله رییسی برای اجرای آن گفت: نظارت دقیق بر بازار توسط مدیران و مسوولان لازمه موفقیت این طرح ملی است.

خبرگزاری دانشجو

گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو_مرضیه انبری؛ فضای مسجد تاریک بود. نور سبزرنگ و قرمز رنگی که اطراف محراب بود دیده می‌شد. مداح در حال روضه خواندن بود و صدای گریه‌ی زن و مرد در هم آمیخته شده بود. پشت پرده در قسمت زنانه صدای سر و صدای بچه‌ها نیز می‌آمد. بعضی بچه‌ها در حال بازی کنار در ورودی بودند. زن مسنی که گویا از خدام مسجد بود مدام به آن‌ها می‌گفت: «برید پیش مادراتون مگه اومدین شهربازی؟»...

خبرگزاری دانا

بارگاه ملکوتی امامزاده ابراهیم (ع) از فرزندان امام موسی کاظم (ع) در فاصله 65 کیلومتری جنوب غربی نورآباد، مرکز شهرستان دلفان قرار دارد.

خبرگزاری مهر

آیت الله مکارم شیرازی در تفسیر نمونه به امکان مرجعیت قرآن در قانون گذاری اعتقاد دارد. این عقیده او را می‌توان در کتاب تفسیر نمونه او تحت عنوان قانون گذاری حق خداست جست‌وجو کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

این هفته، هفته هلال احمر است و صلیب سرخ و هلال احمر این هفته را گرامی می‌دارند. در ایران اسلامی یکصدمین سال تأسیس هلال احمر است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه دولت نیازمند حضور موثر آحاد مردمی است، استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری و ایجاد پیوند میان ظرفیت‌های مردمی و دستگاه‌ها در کشور ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب را نیازمند کمک‌های حرفه‌ای دانست.