جمعه 7 مهر 1402

خلیج فارس

خلیج فارس

وب‌گاه الف

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با شبکه سی‌ان‌ان به موضوع عادی سازی روابط اعراب حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی و پرونده هسته‌ای پرداخت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس جمهور در گفتگو با شبکه سی‌ان‌ان گفت: ایران هیچ مشکلی با آژانس بین المللی انرژی اتمی برای بازرسی از سایت‌های هسته‌ای ندارد.

وب‌گاه عصر ایران

مدیرعامل باشگاه خلیج فارس ماهشهر در واکنش به این سوال که گفته می‌شود بازیکنان خوشه طلایی پس از خوردن غذا در هتل دچار مسمومیت شده‌اند؟ عنوان کرد: من اطلاعی ندارم و هتل ما و این تیم با هم متفاوت بود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیرویی دریایی سپاه در گفت‌وگویی اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه به دست جوانان خود پهپادهایی را که از روی آب پرواز می‌کنند و روی آب می‌نشینند، ساخته است. این قابلیتی است که در آینده اعلام می‌شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در حالی که طبق برنامه امروز باید سه مسابقه لیگ دسته اول فوتبال کشور برگزار می‌شد، یکی از دیدارها به دلیل عجیبی لغو شد!

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیسی در گفت‌وگویی درباره لغو مجوز فعالیت شماری از بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: تهران نگفته است که نمی‌خواهد بازرسان آژانس در خاک آن حضور داشته باشند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - در روزی که مس سونگون با کسب چهارمین پیروزی متوالی به صدر لیگ دسته اول رسید، دیدار خلیج فارس ماهشهر و خوشه طلایی اردبیل به دلیل مسمومیت بازیکنان تیم اردبیلی به تعویق افتاد.

خبرگزاری تسنیم

در حالی که طبق برنامه امروز باید سه مسابقه لیگ دسته اول فوتبال کشور برگزار می‌شد، یکی از دیدارها به دلیلی عجیب لغو شد!

وب‌گاه دنیای اقتصاد

هیات جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل، ضمن رد ادعای تکراری نماینده امارات در خصوص جزایر سه گانه خلیج فارس گفت: باعث تاسف است که نمایندگان این کشور هر ساله در این نشست همان ادعای بی پایه در خصوص این جزایر ایرانی در خلیج فارس را تکرار می‌کنند.

خبرگزاری اکو نیوز

وب‌گاه عرشه آنلاین

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل به ادعاهای وزیر مشاور در امور همکاری‌های بین المللی امارات متحده عربی درباره جزایر سه گانه ایرانی پاسخ داد. نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل به ادعاهای وزیر مشاور در امور همکاری‌های بین المللی امارات متحده عربی درباره جزایر سه گانه ایرانی پاسخ داد. به گزارش عرشه آنلاین، هیات جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل، ضمن رد ادعای...

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیرعامل باشگاه خلیج فارس ماهشهر از برگزاری دیدار این تیم و خوشه طلایی در هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال ایران به رغم راهی شدن چند بازیکن تیم حریف به بیمارستان، خبر داد. مدیرعامل باشگاه خلیج فارس ماهشهر از برگزاری دیدار این تیم و خوشه طلایی در هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال ایران به رغم راهی شدن چند بازیکن تیم حریف به بیمارستان، خبر داد. به گزارش عرشه آنلاین، در حالی که قرار بود این بازی...

وب‌گاه فرارو

بازیکنان تیم خوشه طلایی اردبیل قبل از بازی با خلیج فارس دچار مسمومیت شدید شدند و نتوانستند مقابل خلیج فارس ماهشهر به میدان بروند.