دوشنبه 4 تیر 1403

خلیج فارس

خلیج فارس

وب‌گاه عرشه آنلاین

قالیباف، زاکانی، جلیلی و قاضی زاده وعده های سینگینی در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری می دهند قالیباف، زاکانی، جلیلی و قاضی زاده وعده های سینگینی در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری می دهند به گزارش عرشه آنلاین، 4 کاندیدای حاضر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سابقه کاندیداتوری در ادوار گذشته را نیز دارند، کاندیداهایی که مسابقه وعده داده گذاشته اند و یکی بعد از دیگری...

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیران هلدینگ خلیج فارس برای برای دور زدن جواد نکونام از سرمربیگری استقلال، کار سختی ندارند. مدیران هلدینگ خلیج فارس برای برای دور زدن جواد نکونام از سرمربیگری استقلال، کار سختی ندارند. به گزارش عرشه آنلاین، بعد از ناکامی استقلال در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر، شایعات مختلفی در مورد آینده نکونام در استقلال شنیده می شود.

وب‌گاه ورزش سه

رسانه های مطرح ایتالیایی به انتخاب والتر ماتزاری به عنوان سرمربی پرسپولیس واکنش نشان دادند.

وب‌گاه مشرق نیوز

پروژه راه‌آهن رشت کاسپین که سال 1385 کلنگ زنی آن انجام شد امروز و پس از 18 سال با حضور سرپرست ریاست جمهوری و دستیار ویژه پوتین به بهره برداری رسید.

وب‌گاه عصر ایران

راه‌آهن رشت - بندر کاسپین، امروز با حضور سرپرست ریاست جمهوری، دستیار ویژه رئیس‌جمهور روسیه و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان افتتاح می‌شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

راه‌آهن رشت بندر کاسپین با حضور سرپرست ریاست جمهوری دستیار ویژه رئیس‌جمهور روسیه و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان افتتاح می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز: رئیس کل دادگستری هرمزگان از واریز بیش 9 هزار و 849 میلیارد ریال سهم سلامت به حساب وزارت بهداشت با پیگیری دستگاه قضایی این استان خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصاد نیوز: سرپرست ریاست جمهوری دقایقی پیش برای افتتاح راه‌آهن رشت کاسپین وارد رشت شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

گوستاوو بلانکو از تراکتور سازی و چند تیم خارجی پیشنهاد دارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

4 کاندیدای حاضر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سابقه کاندیداتوری در ادوار گذشته را نیز دارند، کاندیداهایی که مسابقه وعده داده گذاشته اند و یکی بعد از دیگری از این وعده ها رونمایی می کنند.

وب‌گاه خبر آنلاین

در فوتبال ایران اسامی بزرگ زیادی برای هدایت تیم ملی و باشگاه های بزرگ شنیده شدند که هیچ وقت به سرانجام نرسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: هم صدایی تهران و ابوظبی بالاخص در میانه جنگ غزه، زمینه را برای ارائه تحللی های بسیاری فراهم کرده، بسیاری از ناظران با اشاره به اولویت های امنیتی و اقتصادی امارات بر این باورند که ابوظبی جهت تحقق منافعش همسویی با تهران را به اتحاد با آمریکا و اسرائیل ترجیح داده است.

وب‌گاه گسترش

بر اساس شایعات، به نظر می‌رسد گوستاوو بلانکو، مهاجم آرژانتینی تیم استقلال که در فصل گذشته یکی از بازیکنان برجسته بوده، پیشنهادی جذاب دریافت کرده است.

وب‌گاه گسترش

باشگاه استقلال قصد دارد با دو بازیکن اهل کشور بوسنی و هرزگوین مذاکره کند و ترکیب خود را به این شکل قوی سازد. گفته می شود که هلدینگ خلیج فارس می خواهد هزینه خوبی برای ترمیم نقاط ضعف آبی ها کند.

وب‌گاه ورزش سه

فریبا: وریا حق دارد درباره استقلال صحبت کند