شنبه 29 اردیبهشت 1403

خلیج فارس

خلیج فارس

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: به باور ولی نصر اهرم‌هایی که امروز ایالات متحده به آن‌ها متوسل شده، گزاره‌هایی همچون عادی سازی روابط عربستان و اسرائیل به سان بنزین بر آتش است و می‌تواند زمینه را برای رویارویی دوباره تهران و تل‌آویو هموار کند.

وب‌گاه الف

احمد علیرضابیگی نماینده تبریز درباره یک خبر درج شده در رسانه‌ها توضیح داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

استقلالی ها از برکناری علی خطیر به شدت خوشحال شدند و دلیل این خوشحالی فاش شد. استقلالی ها از برکناری علی خطیر به شدت خوشحال شدند و دلیل این خوشحالی فاش شد. به گزارش عرشه آنلاین، بهترین خبر ممکن برای اعضای تیم استقلال از سوی مالکان جدید باشگاه اردوی این تیم را منفجر کرد.

وب‌گاه گسترش

میدان نفت و گازی آرش، یکی از میادین مشترک میان ایران، عربستان و کویت است که اختلافات بسیاری بر سر آن وجود دارد.

وب‌گاه خبر آنلاین

بارش باران تا اوایل هفته آینده در ایران ادامه دارد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

«محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» نخست وزیر و وزیر خارجه قطر در سخنانی درباره مذاکرات آتش بس غزه و تبادل اسرا اعلام کرد: مذاکرات درباره آتش بس در غزه تقریباً وارد حالت رکود شده و اتفاقاتی که در رفح افتاد مذاکرات را به تاخیر انداخت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مربی استقلال در شرایطی صحبت‌هایی را علیه باشگاه پرسپولیس مطرح کرده که فرزند او در تیم‌های پایه این باشگاه فعالیت می‌کند.

وب‌گاه الف

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از تداوم رگبار و رعد و برق و وزش باد در نقاط مختلف کشور تا اوایل هفته آینده خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون در شهرها به بحث بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با آن توجه زیادی می‌شود و لازم است در روستاها نیز پایش‌ها بیشتر انجام شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید گفت: هفت نقطه از 27 سکونتگاه هدف‌گذاری شده در دولت سیزدهم شامل 6 شهر جدید و یک شهرک ساحلی وارد مدار مدیریت اجرایی و فرآیند عملیاتی شد.

خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - سردار حاج احمدرضا طاوسی با مرور خاطراتش از دفاع مقدس راز موفقیت در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی را حمایت و مشارکت مردم از جمهوری اسلامی می‌داند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید گفت: هفت نقطه از 27 سکونتگاه هدف‌گذاری شده در دولت سیزدهم شامل 6 شهر جدید و یک شهرک ساحلی وارد مدار مدیریت اجرایی و فرآیند عملیاتی شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی اعلام‌کرد: امروز (سه‌شنبه) در شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق، مناطقی از دامنه‌های جنوبی البرز، شرق، جنوب و جنوب غرب کشور، ابرناکی، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

شاید یکی از بزرگترین نگرانی‌های اقتصادی کشور‌های حاشیه خلیج فارس پس از آغاز جنگ غزه، محدود شدن بسیاری از طرح‌هایی بود که برای آن از مدت‌ها پیش برنامه ریزی کرده بودند، اما اکنون و با گذشت ماه‌ها از آغاز این جنگ به نظر می‌رسد کشور‌های عرب حاشیه خلیج فارس، تمایل زیادی دارند که به طرح‌های اقتصادی خود برگردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جنگ در قره باغ و حمله روسیه به اوکراین، مسکو را در قفقاز و قره باغ خلع سلاح کرد. حالا به باور ناظران کرملین برای آن که بتواند امتیازهای به دست آمده از باکو را برای خود حفظ کند می باید در برابر آذربایجان تسلیم شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

بهای نفت، این طلای سیاه در بازار انرژی امروز (دوشنبه) شاهد افزایش یک درصدی بود.