شنبه 29 اردیبهشت 1403

خلیج فارس

خلیج فارس

وب‌گاه الف

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در چندین استان کشور طی 24 ساعت آینده خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: تحولاتی چون جنگ روسیه در اوکراین و بحران قره باغ، فصل تازه ای در قفقاز جنوبی رقم زد؛ فصلی که در قابش بازیگرانی تازه نفس چون ایران و ترکیه وارد میدان شدند و با ارائه طرح های زیرساختی تلاش دارند تا نفوذ خود در این منطقه ژئواستراتژیک را تضمین کنند. به باور ناظران این مانور به معنای پایان هژمونی روسیه در حیاط خلوتش است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در گردهمایی فرماندهان ارشد پدافند غیرعامل مناطق ویژه نفتی به میزبانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، حکم فرمانده ارشد پدافند غیرعامل، مدیریت شرایط اضطراری و HSE صنایع غرب بندرعباس توسط غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به علیرضا جعفرپور مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعطا شد.

وب‌گاه ورزش سه

مدیر جدید آکادمی استقلال معتقد است تجربه کم یا زیاد حضورش در استقلال تاثیری در انجام درست وظیفه‌ای که به او محول شده ندارد.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه‌ها منتشر می‌شود که دنبال کردن آن‌ها حتی برای آنانی که اهل مطالعه اخبار هستند کار دشواری است. بسته خبری تحلیلی الف، با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل‌های صورت گرفته در این زمینه، مخاطبان خود را از مهم‌ترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مردم مشهد از رفتن به مناطق حاشیه‌ای رودخانه‌ها، نقاط پایین دست، مسیل‌ها، بوستان‌های شهرهای دارای بارش باران و آب‌گرفتگی در سطح شهر مشهد و شهرهای دارای بارندگی خودداری نمایند.

وب‌گاه ورزش سه

بالاخره حکم انتخاب ضیایی به عنوان رئیس جدید آکادمی استقلال اعلام شد.

وب‌گاه فرارو

در سال‌های گذشته، آدم‌ها ازدواج می‌کردند تا بچه دار شوند. آن روز‌ها افراد بچه دار می‌شدند تا نان آور داشته باشند، اما این روز‌ها فرزند نیروی کار در نظر گرفته نمی‌شود، بلکه باید برای فرزند هزینه کرد. بسیاری از خانواده‌هایی که یک فرزند دارند نیز، با وجود همه هزینه ها، پس از بلوغ فرزندشان یا شاهد مهاجرتش هستند و یا فرزندشان مستقل می‌شود و به دنبال زندگی خود است، بنابراین فرزند امروزی نیروی...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عربستان سعودی طی دو سال گذشته از تلاش‌های مجدد شورای همکاری خلیج‌فارس، بلوک عربی که شامل پادشاهی، امارات متحده عربی و قطر و سایرین است، حمایت کرده است تا در نهایت یک توافق طولانی مدت با چین را امضا کند.

وب‌گاه مشرق نیوز

نمایندگان مجلس تصویب کردند که روزهای جمعه و شنبه به عنوان تعطیلات پایان هفته باشد البته این مصوبه نیازمند تایید شورای نگهبان است.

خبرگزاری تسنیم

با احتساب عدم‌النفع 5.5 میلیارد دلاری هر سال تأخیر در توسعه فاز 11 پارس جنوبی، دو دهه تأخیر در توسعه این فاز حدود 110 میلیارد دلار عدم‌النفع یا بهتر است بگوییم زیان برای کشور به‌دنبال داشته که 55 میلیارد دلار آن مربوط به تأخیرات دهه 90 شمسی است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش در همایش «اقتصاد و قدرت دریامحور» که در مرکز پژوهش‌های علمی و مطالعات استراتژیک خاورمیانه برگزار شد، ضمن تبریک به‌مناسبت فرارسیدن دهه کرامت گفت: نقش ما در حوزه اقتصاد دریامحور از زمان دفاع مقدس آغاز شده و امروز هم در پهنه‌های اقیانوسی جهان ادامه دارد. فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: عملیات مروارید...

خبرگزاری تسنیم

رئیس هیأت مدیره انجمن علمی حقوق عمومی اسلامی ایران افکار عمومی را عامل مهمی در دفاع از مردم مظلوم غزه دانست و گفت: نباید بگذاریم خیزشی که اتفاق افتاده و این تحولی که در افکار عمومی رخ داده خاموش شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: امیر دریادار ایرانی در همایش «اقتصاد و قدرت دریامحور» گفت: ما امروز با توجه به اقدامات علمی انجام گرفته شده توسط نخبگان بومی کشورمان، می‌توانیم بگوییم که چطور می‌توان از هر اقیانوس عبور کرد و با افتخار اعلام می‌کنیم که به نحوه عبور از اقیانوس‌ها اشراف داریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

امیر دریادار ایرانی با اشاره به انواع نبوغی که در ماموریت ناوگروه 86 رخ داد، گفت: نبوغ آماد و پشتیبانی، نبوغ مدیریتی و نظامی ما در این ماموریت ایجاد شد که امروز می‌توانیم بگویم ما در تمامی حوزه ها به نبوغ کامل در ناوگروه 86 دست یافته‌ایم.