جمعه 7 مهر 1402

خلیج فارس

خلیج فارس

وب‌گاه گسترش

سال آبی 1402-1401 به‌عنوان سومین سال خشک متوالی با آثار ملموس خشکسالی هیدرولوژیکی در ایران به پایان رسید. در طول سه سال گذشته، کاهش به ترتیب 37، 18 و 15 درصدی بارش نسبت به شرایط نرمال بر اساس شبکه ایستگاهی مبنای وزارت نیرو، باعث حاکم شدن خشکسالی هیدرولوژیکی و کاهش مضاعف دبی پایه رودخانه‌ها و ورودی به مخازن سطحی و منابع آب زیرزمینی شد و همین امر محدودیت‌های جدی در تأمین آب نسبت به سال‌های...

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سال آبی 1402-1401 به‌عنوان سومین سال خشک متوالی با آثار ملموس خشکسالی هیدرولوژیکی در ایران به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم

سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه از شب عجیبی گفت که شاگردانش در هفته چهارم لیگ دسته اول، یک امتیاز از خلیج فارس ماهشهر گرفتند.

وب‌گاه فرارو

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال درخواست مهاجم استقلال از پرسپولیس را رد کرد.

وب‌گاه فرارو

سال آبی 1402-1401 به‌عنوان سومین سال خشک متوالی با آثار ملموس خشکسالی هیدرولوژیکی در ایران به پایان رسید.

خبرگزاری مهر

اختلافات بر سر چگونگی ادامه جنگ در جمهوری اسلامی بالا گرفته است. بنی صدر بر استفاده از ارتش و انجام عملیات کلاسیک تاکید دارد و نیروهای خط امام خواستار استفاده از شیوه های انقلابی هستند.

وب‌گاه گسترش

باشگاه استقلال در سه پرونده محکوم به پرداخت 180 میلیون تومان شده است. کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آخرین آرای خود را درباره برخی پرونده‌ها صادر کرد. بر همین اساس آرای صادره به شرح زیر است: با توجه به شکایت مهدی داغر از باشگاه استقلال ملاثانی، این باشگاه به پرداخت مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 58 میلیون و 860 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: سرلشکر باقری گفت: آماده باش برای نیروهای مسلح مفهوم آشنایی است یعنی هر لحظه دستمان بر ماشه و چشمان روی رادار است تا توطئه‌ای کشور را تهدید نکند و دشمن هوس تخریب امنیت کشورمان را نداشته باشند.

وب‌گاه مشرق نیوز

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص چند پرونده اعلام کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی صنعت آب گفت: سال آبی 1402-1401 به‌عنوان سومین سال خشک متوالی با آثار ملموس خشکسالی هیدرولوژیکی در ایران به پایان رسید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را صادر کرد.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری تسنیم

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را صادر کرد.

خبرگزاری فارس