شنبه 13 خرداد 1402

خلیج فارس

خلیج فارس

وب‌گاه دنیای اقتصاد

هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت با تاکید بر تداوم حمایت از اوکراین اظهار داشت: ما از حملات در داخل روسیه حمایت نمی کنیم، به این حملات کمک نمی‌کنیم و آنها را تشویق نمی‌کنیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امارات متحده عربی در ماه میلادی ژوئن ریاست دوره‌ای این شورا را عهده‌دار شد.

خبرگزاری ایرنا

کیش - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر ضرورت هم افزایی و همکاری همه جانبه برای توسعه این جزیره گفت: برند کیش به عنوان نگین خلیج فارس باید احیا شود.

خبرگزاری مهر

حجم ذخیره‌سازی گاز به سالانه حدود 10 میلیارد مترمکعب می‌رسد.

وب‌گاه الف

یک رسانه صهیونیست خروج امارات از ائتلاف دریایی با آمریکا در خلیج فارس را یک «ضربه جدید» به تلاش‌های ضد ایرانی واشنگتن و رژیم صهیونیستی ارزیابی کرده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاونت توسعه‌ی فناوری و مطالعات سازمان سینمایی، با هدف ارتقای سینمای ایران اولویت‌های پژوهشی کاربردی سینمای ایران را اعلام کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی، با هدف ارتقای سینمای ایران از طریق مساله‌یابی دقیق و شناخت چالش‌های اصلی آن، اولویت‌های پژوهشی کاربردی سینمای ایران را اعلام کرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، بنا به اعلام این معاونت این اولویت‌ها جهت گیری کلی پژوهش سازمان سینمایی درسال جاری را معرفی کرده است و پژوهشگران می‌توانند در چارچوب این محور‌ها، عناوین پژوهشی مد نظر خویش را اعلام کنند. بر پایه این خبر، سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، از کلیه مراکز علمی و پژوهشی، اساتید، پژوهشگران، طلاب و دانشجویان برای همکاری در تحقق اهداف پژوهشی مورد اشاره...

خبرگزاری فارس

خبرگزاری مهر

با هدف آموزش مضرات سیگار و دخانیات برای انسان و طبیعت و با شعار «اراده‌ها روشن، سیگارها خاموش» گردهمایی و راهپیمایی کودکان در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی (آمادگی) تشدید فعالیت سامانه بارشی برای 10 استان از طغیان رودخانه‌ها، سیلابی شدن مسیل‌ها و آب‌گرفتگی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مدیرکل آسیای میانه، قفقاز و روسیه سازمان توسعه تجارت ضمن اشاره به تسهیل انتقال پول بین ایران و روسیه، گفت: مقرر شده مضاف بر انتقالات پولی از ظرفیت ارزهای ملی و محلی دو کشور نیز استفاده شود.

وب‌گاه فرارو

سردار آزمون به همراه آرمین زارعی، خواننده مشهور کشورمان ساعاتی را در دبی کنار یکدیگر سپری کردند.