سه‌شنبه 25 مرداد 1401

خلیج فارس

خلیج فارس

خبرگزاری تسنیم

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 4هزار واحدی روبرو شد.

وب‌گاه الف

نخستین یادواره شهدای مدافع حرم استان تهران با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، پدران و مادران معظم شهدای مدافع حرم برگزار شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - هاشمی رفسنجانی رییس جمهور وقت و رییس اتاق جنگ ایران می نویسد: صدام فکر می کرد اگر با هم بنشینیم، مسائل حل می شود. ما منتظر بودیم تا مطمئن شویم که هدفش سواستفاده نباشد. وقتی با قرائن متوجه شدیم که این مسائل به [حمله به] کویت برمی گردد، دیگر مصلحت نبود با او ملاقات کنیم.

وب‌گاه عصر ایران

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در حالی که روند حرکت شاخص کل بورس امروز نزولی بود شاخص کل با معیار هم وزن صعود کرد.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - مدیر تیم فوتبال دارابگرد فارس با اظهار اینکه برای شرکت در لیگ برتر نوجوانان کشور مشکلات زیادی داریم، گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان فارس می خواهیم زمین چمن فوتبال ورزشگاه تختی داراب را به صورت رایگان در اختیار این تیم قرار دهد زیرا تنها نماینده شهرستانی فارس در لیگ برتر کشور هستیم.

خبرگزاری دانا

امروز 25 مرداد 1401 شاخص کل بورس با کاهش 4 هزار و 190 واحدی در پله یک میلیون و 459 هزار واحد ایستاد ولی شاخص کل هم وزن با افزایش یک هزار و 396 واحدی عدد 398 هزار و 623 واحد را به نمایش گذاشت.

خبرگزاری دانا

محمدرضا شعبانی با بیان اینکه برای رونق صادرات در بازارهای جهانی نیازمند توانمندسازی حمل‌ونقل دریایی و زمینی هستیم؛ گفت: مساعد شدن شرایط حمل و نقل دریایی و زمینی قطعا فرصت‌های جدید و تازه‌ای را در بازارهای جهانی برای محصولات باغی استان مهیا خواهد کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شاخص کل بورس تهران امروز (سه‌شنبه، 25 مردادماه) با چهار هزار و 190 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 459 هزار واحدی ایستاد.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - هنگام بررسی آسیب‌های انسانی به زیست بوم خلیج فارس، همواره انگشت اتهام کارشناسان و مسئولان به سوی آلودگی‌های نفتی نشانه رفته و این عامل مهمترین آلاینده این آبراهه معرفی شده است؛ لکه‌های تیره‌ای که سالانه ده‌ها بار به جان دریا می‌افتد و روزگار این اکوسیستم و زیستمندان متنوعش را سیاه می‌کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امیر ایرانی گفت: پیش بینی ما این است که حداقل ظرف دو سال آینده ناو آموزشی خلیج فارس به ناوگان نیروی دریایی ارتش بپیوندد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در بیانیه رهبران جهان آمده‌است: این بهترین شانس برای تضمین بازگشت به پایبندی کامل ایران و ایالات متحده و بهبود شانس رفاه در ایران و صلح در خلیج فارس است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در آستانه تصمیم برجامی ایران، بان کی مون، دبیرکل سابق سازمان ملل و مری رابینسون، اولین رئیس جمهور زن ایرلند در نامه‌ای که به امضای چندتن دیگر از رهبران سابق جهانی رسیده ایران را نسبت به پذیرش پیش‌نویس توافق احیای برجام ترغیب کرده‌اند.