سه‌شنبه 2 مرداد 1403

سیل

سیل

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور منتخب گفت: یقین دارم آباد کردن کشور و مملکت با اختلاف و رویارویی ممکن نیست.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس جمهور منتخب گفت: یقین دارم آباد کردن کشور و مملکت با اختلاف و رویارویی ممکن نیست.

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور منتخب گفت: یقین دارم آباد کردن کشور و مملکت با اختلاف و رویارویی ممکن نیست.

خبرگزاری مهر

رئیس جمهور منتخب گفت: نتیجه اختلافات و ناسازگاری‌ها فاصله گرفتن عامه مردم از دین خواهد بود و لذا چاره و راهکار پیشبرد امور و تحقق اهداف ما تقویت وحدت، انسجام و رواداری است.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس جمهوری منتخب مردم گفت: نتیجه اختلافات و ناسازگاری‌ها، فاصله گرفتن عامه مردم از دین خواهد بود، از این رو چاره و راهکار پیشبرد امور و تحقق اهداف ما تقویت وحدت، انسجام و رواداری است.

وب‌گاه الف

رئیس جمهور منتخب با تاکید بر اینکه یقین دارم آباد کردن کشور و مملکت با اختلاف و رویارویی ممکن نیست، گفت: در آغاز مسیر هستیم و لازمه طی موفق این مسیر، تعامل و گفتگوی بیشتر است.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس جمهور منتخب مردم گفت: نتیجه اختلافات و ناسازگاری‌ها، فاصله گرفتن عامه مردم از دین خواهد بود، از این رو چاره و راهکار پیشبرد امور و تحقق اهداف ما تقویت وحدت، انسجام و رواداری است.

وب‌گاه عصر ایران

پزشکیان با بیان اینکه در اولین فرصت نشستی مفصل با جمع بزرگی از اقوام و مذاهب برگزار خواهم کرد، اظهار داشت: در زبان ترکی ضرب‌المثلی داریم که می‌گوید قدرت انسان‌ها کنار هم همچون قدرت سیل است؛ اگر با هم وحدت نکنیم، نمی‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رییس پلیس راه کندوان از یکطرفه شدن مسیر جنوب به شمال این محور به دلیل تخلیه بار ترافیکی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، بهسازی محیط، آموزشی مردمی و آگاهی بخشی عمومی را مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از بیماری‌های منتقله از پشه آئدس دانست و گفت: هم اکنون مبارزه با پشه آئدس حداقل در 87 نقطه کشور در حال انجام است.

وب‌گاه خبر آنلاین

طرح فراخوان ثبت‌نام خودروهای فرسوده از امروز 23 تیر استارت خورده است.

وب‌گاه فرارو

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، بهسازی محیط، آموزشی مردمی و آگاهی بخشی عمومی را مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از بیماری‌های منتقله از پشه آئدس دانست و گفت: «هم‌اکنون مبارزه با پشه آئدس حداقل در 87 نقطه کشور در حال انجام است.»

خبرگزاری تسنیم

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان این که هم اکنون 40 شهر ایران درگیر پشه آئدس هستند، گفت: تخم این پشه تا یک سال و نیم می‌تواند زنده بماند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی چابهار اعلام کرد که شهرستان چابهار آلوده‌ترین شهر کشور از نظر وجود پشه ناقل بیماری تب دنگی است.

وب‌گاه فرارو

هواشناسی مازندران از احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده و جاری شدن سیلاب در ارتفاعات مازندران خبر داد و در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «اقشار مردم استان به‌ویژه گردشگران هشدارها در این رابطه را جدی بگیرند.»