چهارشنبه 6 مهر 1401

صنعت و تجارت

صنعت و تجارت

وب‌گاه مشرق نیوز

مشاور وزیر نیرو در دولت روحانی می‌گوید: جامعه ایران به شدت بالغ شده، اما ساختار حکمرانی ناکارآمد است و دائم دارد توانش را از دست می‌دهد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فروش قسطی هایما S5 از چهارشنبه 6 مهر 1401 آغاز خواهد شد. ایران خودرو هایما اس 5 را ویژه مهرماه به شکل قسطی و نقدی به بازار عرضه می‌کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

به نظر می رسد اگر این شخص رئیس جمهور ایران بود با توجه به رویکرد مترقی و خردمندانه ای که دارد (و از سخنانش پیداست) ایران را در مسیر توسعه و تعالی هدایت می کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی قیمت 8 قلم کالای اساسی و مهم در مرداد نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان دهنده آن است که «برنج طارم اعلا» و «برنج داخلی هاشمی درجه یک» و «گوشت مرغ تازه» پنج قلم کالای اساسی هستند که این مدت رشد بیش از 100 درصدی قیمت در بازار داشتند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

افزایش 37 درصدی پروازها در مرداد، قیمت هر کیلو قارچ به 75 هزارتومان رسید و تولید انواع خودروها افزایشی شد از اخبار اقتصادی امروز است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: جمعه با عبور موجی از شمال شرق کشور، کاهش نسبی دما در این مناطق و همچنین استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به عنوان یکی مجموعه‌هایی که می‌تواند در این حوزه نقش‌آفرینی کند؛ اقدام به انتشار فراخوانی برای حمایت از طرح‌های فناورانه و نوآورانه شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه کرده است. حمایت‌هایی که 3 حوزه «داروها، فرآورده‌ها و روش‌های نوین در درمان ناباروری»، «تجهیزات مصرفی در درمان ناباروری» و...

وب‌گاه مشرق نیوز

فروش قسطی هایما S5 از چهارشنبه 6 مهر 1401 آغاز خواهد شد. ایران خودرو هایما اس 5 را ویژه مهرماه به شکل قسطی و نقدی به بازار عرضه می‌کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بررسی وضعیت تولید 11 محصول معدنی منتخب در 5 ماهه سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال قبل براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از آن است که تولید محصولاتی مانند فولاد خام، محصولات فولادی، آلومینا، کنسانتره زغالسنگ، کاشی و سرامیک، شیشه جام، ظروف شیشه‌ای افزایش یافته است. براین اساس تولید فولاد خام از 10 میلیون و 844 هزار تن...

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نیاز‌هایی از جنس فناورانه و تخصصی که اگر تامین آن‌ها به نیرو‌های داخلی سپرده نشود؛ به ناچار باید از بازار وارداتی با هزینه‌های هنگفت تامین شان کنیم. اما قانون جهش تولید دانش بنیان در کنار تسهیل مسیر حرکت کسب و کار‌های دانش بنیان و خلاق به دنبال رونق دادن به تولید داخلی و جلوگیری از خروج ارز کشور هم هست. به همین دلیل در این قانون مفاد و مواد قانونی...

وب‌گاه فرارو

وزیر نفت همچنین در جریان این سفر به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در آیین یادبود شینزو آبه، رئیس جمهور فقید ژاپن حضور پیدا کرد و در حاشیه این آیین در گفت‌وگو با شبکه دولتی کشور ژاپن (NHK) بیان کرد: ایران بدون انتظار برای بازگرداندن توافق، برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی تلاش می‌کند و صددرصد آمادگی پذیرش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ژاپنی را دارد.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر نفت در تداوم دیپلماسی انرژی دولت سیزدهم با شرکت‌های بزرگ نفت و گاز ژاپن دیدار و رایزنی کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

طبق آمار اعلام شده توسط وزارت صمت در پنج ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در مجموع تولید انواع خودروها بین 5.7 تا 147.1 درصد رشد یافته است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

قیمت متوسط بازار آزاد و قیمت نمایندگی خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز سه‌شنبه 5 مهر 1401 را در جدول زیر مشاهده نمایید.

وب‌گاه تابناک