یک‌شنبه 16 بهمن 1401

صنعت و تجارت

صنعت و تجارت

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: تا فردا شب موارد درآمدی بودجه را به اتمام می‌رسانیم و از روز سه شنبه وارد بررسی مصارف بودجه سال آتی خواهیم شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «هایما S7 پلاس» با افت 5 میلیونی قیمت بیشترین کاهش قیمت را داشت و سایر محصولات این شرکت یا با افت یک تا 3 میلیون در بازار قیمت گذاری شدند و یا تغییر قیمت نداشتند.

خبرگزاری دانشجو

علیرضا عباسی، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بهانه وضع عوارض صادراتی را تنظیم بازار عنوان کرد و گفت: سال 1391، قانونی تحت عنوان تمرکز وظایف یا انتزاع تصویب شد. بعد از جمع شدن وزارت بازرگانی، بعضی اختیارات که در حوزه بازرگانی بود بین وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت رسید. این نماینده مجلس شورای...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طبق برنامه ششم توسعه، دولت مکلف به تولید خودرو‌های برقی است، اما تاکنون اقدام موثری در این زمینه صورت نگرفته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی به کشور از چهارشنبه شاهد کاهش نسبی دمای هوا در نواحی غربی و دامنه‌های البرز خواهیم بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست خارجی دولت سیزدهم مبتنی بر دیپلماسی پویا و با برنامه با هدف توسعه ظرفیت‌های اقتصادی در سطح جهان است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بازار خودرو امروز 16 بهمن 1401 سرگردان میان ثبات و افت قیمت بود، بطوریکه پرطرفدارهای ایران خورو هم افت قیمت را تجربه کردند و هم بدون تغییر راهی بازار شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

خانه ملت نوشت: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس جمهور برای اعطای امتیازات ویژه به دانش آموزان کنکوری مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی، دستور لازم به مدیر کل راه و شهر سازی استان گلستان را مبنی بر صاحبخانه شدن خانواده 5 قلوهای تازه متولد شده گنبد کاووس صادر کرد و در کمتر از یک روز این وعده محقق شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از موافقت رئیس جمهور برای اعطای امتیازات ویژه به دانش آموزان کنکوری مناطق زلزله‌زده خوی خبر داد.