سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

صنعت و تجارت

صنعت و تجارت

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور در جلسه ستاد تنظیم بازار عصر 27 اردیبهشت گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

خبرگزاری دانا

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به گزارش‌های وزرای صمت و جهاد کشاورزی از میزان ذخایر کالاهای اساسی گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه عرشه آنلاین

جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون اول رئیس جمهور گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه گسترش

مصرف برق کشور روز گذشته و در ساعت 15 و 14 دقیقه از مرز 49 هزار مگاوات عبور کرده و به عدد 49 هزار و 293 مگاوات رسید و این در حالی است که روزهای گرم‌تر سال در پیش است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده شروع شده و سرپرستان خانوار باید طبق زمان بندی اعلام شده بر اساس رقم سمت راست کدملی خود اقدام به ثبت درخواست خود در درگاه ملی خدمات دولت کنند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، امروز جلسه شواری عالی مسکن با حضور رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن برگزار شد. در این جلسه کلنگ زنی تعدادی از واحد‌های نهضت ملی مسکن در شهر‌های جدید هم با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس زده شد. رستم قاسمی در این جلسه گفت: امروز عملیات اجرایی 740 هزار واحد مسکن نهضت ملی در سراسر کشوربه ویژه در شهر‌های جدید و حجم اقدامات...

وب‌گاه 55 آنلاین

طبق قانون جوانی جمعیت به خانوارهای دارای سه فرزند در شهرهایی که زیر 500 هزار نفر جمعیت دارند زمین 200 متری و در شهرهای بالای 500 هزار نفر یک واحد مسکونی در اقساط 10 ساله واگذار می‌شود.

وب‌گاه گسترش

در آخرین نشست هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ایجاد سه ناحیه صنعتی جدید در استان‌های خراسان رضوی، آذربایجان غربی و گلستان به تصویب مجمع عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان‌ها رسید.

خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه ذخایر کالاهای اساسی وجود ندارد و محدودیتی متوجه فراوانی کالاهای اساسی نیست.

وب‌گاه عصر ایران

معاون اول رئیس جمهور: با تلاش های جدی دولت، دغدغه ای برای تأمین نیازهای مردم کشور وجود ندارد و با وجود اینکه امروز شاهد کمبود کالاهای اساسی و گرانی در برخی کشورها هستیم، مردم ایران دغدغه ای در خصوص فراوانی کالا ندارند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

جلسه ستاد تنظیم بازار عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت بازار و ذخایر کالاهای اساسی ارائه شد.

وب‌گاه 55 آنلاین

هیأت داوران این جشنواره، با عنایت به ارزیابی های انجام شده از میان تمامی شرکت ها و سازمان های فعال، روابط عمومی اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران را شایسته دریافت نشان های «ستاره ملی روابط عمومی در حوزه روابط عمومی دیجیتال» و «ستاره طلایی روابط عمومی» دانست که حامد حکاکان مدیرکل ارتباطات این شرکت لوح و نشان برتری را دریافت کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، تامین نشدن برق را یکی از مهمترین مخاطرات صنعت سیمان دانست و گفت: این چالش را با کمک احداث نیروگاه برای صنعت سیمان برطرف خواهیم کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر فرهنگ غنا پیشنهاد حضور تیم ملی فوتبال و گردشگران غنایی را در جزیره کیش مطرح کرد.