چهارشنبه 26 مرداد 1401

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

سیاسی وب‌گاه عصر ایران

صفحه توییتر ریاست جمهوری لبنان نوشت: «دفتر اطلاع‌رسانی تایید کرد که خبر اعطای تابعیت لبنان به دختر قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروهای قدس کذب و بی‌اساس بوده است.»

شیخ حسن روحانی رفته و سیدابراهیم رئیسی آمده. ظریف رفته و امیرعبداللهیان آمده. عراقچی رفته و باقری آمده. همه تقصیرها و ناکامی‌ها و ناکارآمدی‌ها، مال‌رفتگان، همه موفقیت‌ها و کامروایی‌ها مال آمدگان.

این همه پافشاری بر بهره‌مندی از انرژی هسته‌ای و به جان خریدن هزینه‌های آن، ارزش داشت؟» پاسخ واضح است: «بله؛ ارزش داشت.»

دلایل علمی نادرست بودن ورود حوزه‌های علمیه به موضوع صدور فعالیت مشاوره‌ای روان شناسی را متخصصان این رشته در نامه خود به رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شده‌اند که البته دلایلی متقن و منطقی هستند.

مسئولان دیپلماسی کشور بایستی هوشیار باشند که تحت تأثیر فشارهای غرب به توافق بدون تضمین و توافق بدون لغو تحریم‌ها - که چیزی جز خسارت محض نیست - تن ندهند

در صورتی‌که تجدیدنظرخواهی یا فرجام‌خواهی در مهلت مقرر صورت گیرد، دفتر دادگاه صادرکننده رأی نخستین، بلافاصله یا پس از رفع نقص، پرونده را حسب مورد، به دادگاه تجدیدنظر استان یا دیوان‌عالی کشور ارسال می‌کند.

رحمت‌اله بیگدلی فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: وقتی علی (ع) شنید گروهی از یارانش در جنگ صفین به سپاه معاویه خطرناک‌ترین دشمن او دشنام می‌گویند فرمود: «من خوش ندارم شما دشنام‌دهنده باشید... به‌جای دشنام‌دادن بگویید: خدایا خون‌های ماوآن‌ها را از ریختن نگه دار و میان ماوآنان آشتی انداز و آن‌ها را که در این گمراهی هستند راه بنمای.»

بخشی از گفت و گوی محمد هاشمی با پایگاه اطلاع رسانی جماران

عبدالرضا داوری، مشاور سابق احمدی‌نژاد در توییتر نوشت: من فقط در انتخابات مجلس چهارم، پنجم و ششم به حسن روحانی رای دادم.

ناصر کنعانی: اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران تنها در راستای منحرف کردن افکار عمومی ملت‌های منطقه و جهان از واقعیت‌های بحران یمن است.

گزارش ها حاکی است؛ علی باقری ضمن تشریح روند دور اخیر گفتگوها در وین، توضیحات کاملی پیرامون محتوای ایده‌های طرح شده توسط انریکه مورا، نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات ارائه کرد.

محمد اسلامی گفت: اکنون چرخه سوخت و حوزه اتم جزو حوزه قدرت محسوب می‌شوند و در 25 سال گذشته نیز رهبر معظم انقلاب بارها نسبت به این موضوع و توسعه فناوری هسته‌ای تاکیداتی داشته‌اند.

علی بهادری: با تفاهم صورت‌گرفته بین وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیئت علمی می‌شوند. ارائه تسهیلاتی برای دوره پسادکتری از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

سیدکریم حسینی نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: مضافا اینکه معاون فرمانداری هم نیست و عملاً امور اجرایی کلان‌شهری مثل اهواز با چنین وضعیتی مواجه است.

مظنون به حمله به سلمان رشدی در دادگاه، در برابر قاضی حاضر شد. او در دادگاه به "تلاش برای قتل" متهم شد اما از طریق وکیلش اعلام کرد بی گناه است.

ما در یک دوگانه ای قرار داریم میان کسب درآمد شهرداری تهران و آسایش و آرامش مردم که از اهمیت بسزائی برای ما برخودار است لذا باید تلاش کنیم درآمد منطقی باشد و کسانی این درامدها را پرداخت کنند که توان لازم را دارند.