مذهبی

مذهبی

نظارت مردمی بر تعامل تامین اجتماعی با بیمه‌شگان و مستمری‌بگیران
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با ادارات کل هماهنگی امور استان‌ها، فرهنگی و اجتماعی و ارتباطات و نظارت مردمی، اقدامات متعددی را در جهت گسترش تعامل با بیمه‌شگان، مستمری‌بگیران و کارفرمایان اجرایی می‌کند.

سلام دادن، کفاره گناهان است / عکس‌العمل در برابر کسی که جواب سلام ما را نداد
خبرگزاری تسنیم

حجت‌الاسلام بهشتی بر اساس حدیثی، یکی از برکات سلام دادن را کفاره گناهان بر شمرد.

احتمال برگزاری آنلاین جشنواره تئاتر فجر
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر سی و نهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از احتمال برگزاری آنلاین این رویداد بزرگ نمایشی خبر داد و گفت: با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا در کشور مشغول مطالعه و گفتگو با دوستان تئاتری و ستاد اجرایی هستیم تا درباره انتشار فراخوان به نتیجه قطعی برسیم چون باید شرایط این دوره را در نظر بگیریم.

مذاکره با آمریکا مغایر منافع ملی است / خواص توئیت فریبکارانه نزنند
خبرگزاری مهر

بسیج مجتمع غنی‌سازی شهید احمدی روشن در بیانیه‌ای تاکید کرد: از برخی خواص انتظار می‌رود بجای توئیت‌های فریبکارانه و نامه‌های سرگشاده، به اعمال خود در رقم زدن وضعیت موجود بیاندیشند.

هیئت ارزیابی متون بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند
خبرگزاری خبرنگاران جوان

با حکم دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، اعضای هیئت ارزیابی متون بخش صحنه‌ای این جشنواره منصوب شدند.

تشخیص زودهنگام کرونا با دستگاه اندازه‌گیری ROS در خلط محققان ایرانی
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - محققان ایرانی دستگاهی برای تشخیص زودهنگام کرونا با استفاده از اندازه‌گیری میزان گونه‌های اکسیژن فعال (ROS) در خلط ساختند، این دستگاه تا کنون بر روی بیش از 600 بیمار آزمایش شده و درحال تجاری‌سازی است.

بعضی از سیاسیون در میانه راه، خط عوض می‌کنند
خبرگزاری خبرنگاران جوان

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت: بعضی از چهره‌ها در وسط راه از ریلی به ریل دیگر تغییر مسیر می‌دهند؛ بعضی‌ها هم بین ریل‌های سیاسی بازی می‌کنند.

مدافع حرمی که با وجود شکستگی پا در دوره‌های آموزشی حضور در سوریه شرکت می‌کرد
خبرگزاری میزان

شهید نیکزاد برای مهیا شدن جهت اعزام به سوریه 6 ماه دوره تکاوری دید و در آن مدت قریب به 2 ماه هم نتوانست به خانه‌اش سر بزند. برادر او می‌گوید: ابوالفضل با وجود شکستگی پا هر طور که بود در آموزش شرکت می‌کرد تا خودش را به سوریه برساند. تمام تلاشش این بود که به سوریه برود.

آیت‌الله بروجردی چرا از نمازخواندن بر جنازه رضاشاه پرهیز داشت؟
خبرگزاری تسنیم

آیت‌الله بهجت می‌فرمودند: ما شب‌های احیا، قرآن بر سر می‌گذاریم و در مقام عمل آیه‌های حجاب، غیبت، کم‌فروشی و... را زیر پا می‌گذاریم!

خوارزمی و بازدیدش از غار اصحاب کهف
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - این بخشی از روایتی است که خوارزمی از بازدید خود از غار اصحاب کهف بازگو کرده است: دانستیم که ایشان از نزدیک شدن به ما پرهیز دارند و می‌گویند کسی که دستش به ما بساید، بیمار می‌شود؛ و این برای فریب دادن ما بود تا به درآمد خود بیفزایند. من گفتم بگذار تا من دست بزنم و زیان آن بر خودم باشد. پس با یکی از بندگانم با دشواری به بالای غار رفتیم.

رویدادهای فرهنگی دانشگاه پیام نور زنجان مجازی برگزار می‌شود
خبرگزاری ایرنا

زنجان - ایرنا - مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: برنامه ها و جشنواره‌های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی در این دانشگاه برای سال جاری پیش بینی شده که چنانچه نتوانیم آن‌ها را به صورت حضوری برگزار کنیم، در بستر وب و مجازی اجرا می شوند.