مذهبی

مذهبی

آیت الله یزدی در مسیر اسلام و انقلاب راسخ و ثابت قدم بود
خبرگزاری ایرنا

قم ایرنا نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مرحوم آیت الله یزدی در مسیر دفاع از اسلام و انقلاب و حمایت از امام و رهبری، همواره راسخ، ثابت قدم و استوار بود.

اسرار پشت‌پرده سریال «خانه امن»
خبرگزاری مهر

"خانه امن" از اولین روز پخشش تا همین شب گذشته توانسته بیننده‌های زیادی را سر ساعت خاصی پای مانیتور تلویزیون بکشاند؛ هرچند نقدهای زیادی به این سریال وارد شده...

آیت الله یزدی از دار دنیا یک خانه داشت که همان راه هم وقف کرد
خبرگزاری ایسنا

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه آیت الله یزدی را عالمی مجاهد توصیف کرد که همه زندگی و عمر و مال خود را وقف انقلاب و دین و راه امام کرده است و گفت: آیت الله یزدی همیشه نگران بود که نکند که نفوذی های دشمن همه آن زحماتی که برای انقلاب کشیده شده بود را مصادر کند.

فریدون عباسی: اراک جنجالی بود که برجام را توجیه کنند
خبرگزاری ایسنا

فریدون عباسی با حضور در برنامه دست خط از نقش شهید فخری‌زاده در بررسی و تهیه نقشه راه هسته‌ای کشور در دهه 60 و 70 سخن گفت.

دشمنان به دنبال بی هویت کردن جامعه هستند
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت آیت الله شید مفتح توسط منافقان و به دستور استکبار جهانی گفت: امروز دشمنان به دنبال بی هویت کردن جامعه و کشور هستند.

یادواره شهید فخری‌زاده در دزفول برگزار شد
خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - یادواره شهید محسن فخری‌زاده دانشمند صنعت دفاعی و هسته‌ای کشور جمعه شب در مسجد حضرت مهدی (عج) دزفول برگزار شد.

نماینده مقام معظم رهبری در عراق درگذشت آیت الله یزدی را تسلیت گفت
خبرگزاری ایرنا

بغداد - ایرنا - نماینده مقام معظم رهبری در عراق در پیامی درگذشت آیت الله شیخ محمد یزدی عضو مجلس خبرگان رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.

ضرورت تولد جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی
خبرگزاری مهر

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امیدواریم شاهد تولد جدیدی از سیاست‌های فرهنگی و علم و فناوری با رویکرد تمدن‌سازی و ایجاد شرایطی که منجر به حس افتخار ملی باشیم.

امام جمعه: جلوی یک فاجعه اقتصادی در دزفول گرفته شد
خبرگزاری ایرنا

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول گفت: جلوی انتقال یک فاجعه اقتصادی و انتقال تجهیزات و ماشین آلات کارخانجات صنعتی فتح دزفول به شهرهای دیگر و فروش زمین این کارخانه گرفته شد.

امام‌جمعه جیرفت: مبارزه با فساد شاخصه خواص انقلابی است
خبرگزاری ایرنا

جیرفت - ایرنا - امام جمعه جیرفت با بیان اینکه پیروی از خواص بی‌بصیرت مانع تشکیل دولت اسلامی است گفت: خواص انقلابی و بابصیرت، اهل مبارزه با فساد هستند.

23 بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم بستری شدند
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در 24 ساعت گذشته منتهی به بیست و یکم آذرماه، 23 بیمار کرونایی جدید در مراکز درمانی این استان بستری شدند.

راه اندازی 9 قرارگاه شهید سلیمانی در لرستان
خبرگزاری ایرنا

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی لرستان گفت: 9 قرارگاه شهید سلیمانی به‌منظور مقابله با شیوع کرونا و حمایت از نیازمندان در استان راه‌اندازی شده است.

امام جمعه نجف: طرح اسرائیل با شکست داعش در منطقه خنثی شد
خبرگزاری ایرنا

بغداد - ایرنا - امام جمعه نجف اشرف گروه تروریستی داعش را طرح رژیم صهیونیستی در منطقه دانست و تاکید کرد که با شکست این گروه، بزرگترین نقشه گسستن امت اسلامی خنثی شد.

مطالبه اصلی مردم انتقام از عوامل شهادت فخری‌زاده است
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه مرکز استان یزد گفت: انتقام واقعی از عوامل شهادت اندیشمند هسته‌ای و دفاعی کشور محسن فخری‌زاده، به عنوان مطالبه اصلی مردم، رسیدگی به موضوع و مجازات عاملان و آمران ترور این شهید بزرگوار است.

طرح شهید سلیمانی به قطع زنجیره کرونا کمک می کند
خبرگزاری ایرنا

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: اجرای کامل طرح ملی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس با همکاری مردم و همت مسوولان نه تنها به قطع زنجیره ویروس کرونا کمک می کند بلکه از ابتلای برخی افراد به بیماری کووید 19 پیشگیری می‌شود.

برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله یزدی در حرم حضرت معصومه (س)
خبرگزاری ایسنا

مراسم بزرگداشت آیت الله یزدی از سوی نهادهای حوزوی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار می‌شود.