مذهبی

مذهبی

بلاتکلیفی سریال های شبکه نمایش خانگی و یک پیشنهاد
خبرگزاری ایسنا

رییس هیات مدیره آیفیک گفت: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است.

استقبال دانشجویان اکوادوری از رساله حقوق امام سجاد (ع)
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - قرار بود درباره کنگره امام سجاد (ع) اطلاع رسانی کنیم و زوایای مختلف بخش بین‌الملل را از زبان دبیر بخش مربوطه بیان کنیم ولی خاطره استقبال دانشجویان اکوادوری از رساله حقوق سیدالساجدین (ع) باعث شد تا محور مصاحبه همین خاطره ای باشد که طعم شیرین آن زیر دندان هایش جاخوش کرده بود.

لبنان بیانیه‌های صادره درخصوص ناپدید شدن امام موسی صدر و یارانش را مورد اهتمام ویژه قرار دهد
خبرگزاری ایسنا

در بیانیه پایانی اجلاس مجازی امام موسی صدر و قدس در اسارت آمده است: کشور لبنان تصمیمات و بیانیه‌های صادره از سال 2005 درخصوص ناپدید شدن امام موسی صدر و یارانش را مورد اهتمام ویژه قرار دهد.

راه اعتلای اسلام تمسک به قرآن است
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: راه پیشرفت و اعتلای اسلام ناب محمدی (ص) توجه به آموزه‌های اصیل دینی و تمسک به قرآن است.

خبرگزاری ایسنا

دفاع مقدس دفاع از انقلاب اسلامی است از این رو نباید دفاع مقدس به دفاع از وطن و خاک محدود شود شعارها، وصیتنامه‌ها و مجموعه آثار و میراث بر جا مانده از رزمندگان همه این موارد را تأیید می‌کند. اینها نماینده ارزش‌های انقلاب و مدافع ارزش‌های عاشورایی تحت ولایت حضرت امام (ره) بودند که گام در این مسیر نهادند.

سربازان عامل نظم و اقتدار کشور هستند
خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان روانسر گفت: سربازان عامل عزت‌دین و برقراری نظم و ارکان امنیت و اقتدار کشور هستند.

رزمندگان آیات الهی را بر روی زمین پیاده کردند
خبرگزاری ایرنا

کرج - ایرنا - فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: رزمندگان اسلام و مردم قهرمان ایران در هشت سال دفاع مقدس با نقش آفرینی و خلق حماسه های ارزشی، آیات الهی را بر روی زمین پیاده کردند.

40 عنوان ویژه برنامه به مناسب هفته دفاع مقدس در تهران برگزار می‌شود
خبرگزاری ایرنا

شهرری ایرنا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: 40 عنوان ویژه برنامه فرهنگی و ورزشی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به مناسبت هفته دفاع مقدس در کلان شهر تهران برگزار می‌شود.

نمایش "شبیه سردار" و دمام نوازی در محوطه تئاتر شهر تهران
خبرگزاری ایسنا

اجرای نمایش خیابانی «اومی آید» به کارگردانی مالک آبسالان امروز سه شنبه اول مهر ماه در ساعت 16 آغازگر دهمین دوره تئاتر صاحبدلان بود.

زندکی بسیاری از فعالان این حرفه در خطر است
خبرگزاری ایسنا

رییس هیات مدیره آیفیک گفت: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است.

دفاع مقدس چهره دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی را افشا کرد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: در دوران دفاع مقدس تجربه فراوانی کسب کردیم و به رشد و خلاقیت رسیدیم، استعدادها شکوفا شدند و چهره دوستان و دشمنان افشا و انقلاب اسلامی به جهان صادر شد.

از هشدار به افراد حاضر در مراکز بهداشتی تا ضرورت حفظ تابلوهای قدیمی تهران
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در تذکراتی نسبت به امکان ابتلا به کرونا در افرادی که در مراکز بهداشتی حضور دارند تا ضرورت حفظ تابلو های قدیمی شهر تهران تاکید کردند.

جزییات درگیری پلیس شهرستان فهرج با قاچاقچیان مسلح
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درگیری ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج کرمان با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را تشریح کرد.

نشان‌های هشت سال دفاع مقدس در موزه ملک + تصویر
خبرگزاری ایسنا

موزه ملی ملک همزمان با چهل‌سالگی دفاع مقدس، حدود 10 قطعه تمبر، یک سکه و یک پاکت نامه متعلق به یک شهید را به عنوان یادبودهای نگهداری‌شده در موزه ملی ملک از هشت سال جنگ تحمیلی به صورت مجازی به نمایش گذاشته است.

جزئیات درگیری ماموران مبارزه با مواد مخدر «فهرج» با قاچاقچیان مسلح
خبرگزاری ایسنا

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا درگیری شب گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج کرمان با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر را تشریح کرد.

گنجینه‌های دفاع مقدس به نسل فتح‌الفتوح انتقال یابد
خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: نسل جوان امروز فتح‌الفتوح کشور است که باید گنجینه‌های بی‌نظیر و ارزشمند دفاع مقدس به آنها منتقل شود.