مذهبی

مذهبی

امام جمعه و استاندار اصفهان ترور شهید فخری زاده را محکوم کردند
خبرگزاری ایرنا

اصفهان - ایرنا - امام جمعه و استاندار اصفهان با صدور پیام‌های جداگانه ضمن محکومیت ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، شهادت این دانشمند عرصه دفاعی را تسلیت گفتند.

شهادت دکتر فخری‌زاده نشانه ضعف دولت‌های تروریستی است
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - رییس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) با صدور پیام تسلیت به مناسبت شهادت دانشمند برجسته دکتر محسن فخری زاده، تاکید کرد: شهادت این دانشمند مجاهد و هسته‌ای، نشانه‌ای بزرگ از ضعف و زبونی دولت‌های تروریستی است.

مرکز پژوهش‌های مجلس: از شهادت شهید فخری‌زاده هزاران جوانه سر خواهد زد
خبرگزاری ایسنا

مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی در پی ترور محسن فخری زاده تاکید کرد: از شهادت شهید فخری زاده هزاران جوانه سر خواهد زد.

مکرون گرفتار در کلاف سردرگم تناقض‌گویی حقوق بشری
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رسوایی های پی در پی نقض حقوق بشری در فرانسه، مهد به اصطلاح تمدن، حقوق بشر و دموکراسی، بیش از پیش داستان غم انگیز تبعیض نژادی و استانداردهای دوگانه حقوق بشر غربی را برملا و امانوئل مکرون رئیس جمهوری این کشور را سخت سردرگم در کلاف تناقض گویی های حقوق بشری خود کرده است.

تجمع طلاب حوزه علمیه قم در اعتراض به ترور شهید فخری زاده
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - جمعی از طلبه ها و استادان حوزه علمیه قم به همراه برخی از مردم مومن و انقلابی این استان روز شنبه در اعتراض به ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تجمع اعتراضی برگزار کردند.

رضایی: راه فخری زاده، طهرانی مقدم و قاسم سلیمانی ادامه دارد
خبرگزاری ایسنا

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده را تبریک و تسلیت گفت.

سفیران ایران ترور شهید فخری‌زاده را محکوم کردند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سفیران و روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور در پیام‌های جداگانه‌ای، ترور شهید محسن فخری‌زاده را محکوم کردند.

پیشرفت‌های علمی و نظامی ایران چشم صهیونیست‌ها را کور کرده است
خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی شهادت محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را به مقام معظم رهبری، خانواده وزارت دفاع و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفت و ابراز اطمینان کرد که سربازان گمنام امام زمان (عج) صهیونیست‌ها و عوامل این عملیات ناجوانمردانه تروریستی را به سزای عمل‌شان خواهند رساند.

پیام نماینده دشتی و تنگستان در پی شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری‌زاده
خبرگزاری ایسنا

در پی شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری‌زاده، معاون فقید وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رییس سازمان پژوهش و نوآوری این وزارتخانه به دست تروریست‌ها، نماینده دشتی و تنگستان در مجلس پیامی منتشر کرد.

وضعیت کرونا در قم همچنان قرمز است / محدودیت ها ادامه دارد
خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - استاندار قم گفت: با وجود نزولی شدن آمار بستری و فوتی‌های ناشی از کرونا در قم، وضعیت این استان همچنان قرمز است و محدودیت‌ها ادامه می‌یابد.

مستند نخستین شهید مدافع حرم استان هرمزگان تولید می‌شود
خبرگزاری ایسنا

معاون روابط عمومی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان از ساخت فیلم مستند به نام سالاردرباره نخستین شهید مدافع حرم استان هرمزگان خبرداد.

پیام تسلیت مقامات علمی و دانشگاهی درپی شهادت دانشمند فقید
خبرگزاری ایسنا

در پی شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری‌زاده معاون فقید وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رییس سازمان پژوهش و نوآوری این وزارتخانه به دست تروریست‌ها، مقامات علمی و دانشگاهی در پیام هایی جداگانه شهادت سردار فخری زاده را تسلیت گفتند.

بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی در پی شهادت دانشمند هسته ای کشور
خبرگزاری مهر

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پی شهادت دانشمند هسته ای کشور پیامی صادر کرد.

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان در محکومیت ترور دانشمند هسته ای
خبرگزاری مهر

سازمان بسیج فرهنگیان کشور در محکومیت ترور شهید فخری زاده دانشمند هسته ای بیانیه صادر کرد.

عمل در عدالت باید بر حرف سبقت گیرد
خبرگزاری مهر

عماد افروغ در رونمایی کتاب «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی» گفت: متأسفانه در حوزه عدالت، در حال حاضر حرف بر عمل سبقت دارد؛ درحالی‌که باید عمل بر حرف سبقت بگیرد.