چهارشنبه 6 مهر 1401

مذهبی

مذهبی

خبرگزاری تسنیم

حاج محسن لبانی مطلق، یکی از پیرغلامان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و از یاران دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، در شامگاه سی ام صفر مصادف با سالروز شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) دعوت حق را لبیک گفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: در اغتشاشات اخیر بیشتر افرادی که در خیابان ها حضور داشتند در سن و سالی نبودند که از روی عناد کاری انجام دهند بلکه روحیه جستجوگری که در تمام انسان ها وجود دارد و در جوانان با شدت بیشتری وجود دارد باعث شد که در خیابان ها بیایند و برخی کارها را انجام دهند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مخبر درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

خبرگزاری دانا

ماه ربیع الاول همان گونه که از اسم آن پیداست بهار ماه ها می باشد؛ به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست. در این ماه ذخایر برکات خداوند و نورهای زیبایی او بر زمین فرود آمده است؛ زیرا میلاد رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) در این ماه است.

وب‌گاه عصر ایران

نظام اجتماعی کشور ما مبتنی بر حرمت نگهداشتن ولی خداست، به همین خاطر است دشمنان اسلام به خصوص انگلیس بارها در طول تاریخ به دنبال حرمت شکنی از دین و اولیای خدا بوده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی (مدظله العالی) از مراجع عظام تقلید پیرامون حوادث اخیر کشور بیانیه‌ای صادر کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فائزه هاشمی به دلیل تحریک به اعتراضات خیابانی توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

فائزه هاشمی رفسنجانی در شرق تهران دستگیر شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

معاون اول رییس جمهور درگذشت مرحومه عفت سلطانی همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

خبرگزاری مهر

معاون اول رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه «عفت سلطانی» همسر شهید حسن ابراهیمی ورکیانی و مادر شهیدان مجید، وحید و حمید ابراهیمی ورکیانی را تسلیت گفت.

وب‌گاه مشرق نیوز

ماه ربیع الاول از راه رسید و به مناسبت حلول ماه ربیع الاول آداب و اعمال مخصوص روز اول این ماه، در کتب روایی نقل شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

سخنران حرم مطهر رضوی گذشت، آگاه کردن مردم، از جاهل دوری کردن و از شر شیطان به خدا پناه بردن را رمز موفقیت در زندگی دانست.

خبرگزاری تسنیم

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از چند روز غیبت امروز در تمرین تیم‌شان شرکت کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

یک گروه انتشار فراخوان تجمع در شبکه های اجتماعی زنجان شناسایی و متلاشی شد.