سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

مذهبی

مذهبی

وب‌گاه خبر آنلاین

شخصیت اخلاقی و علمی آیت‌الله فاطمی‌نیا دارای ابعاد گوناگونی ست که در این مختصر نمی گنجد، اما به چند نکته آن اشاره می شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مراسم تشییع پیکر این عالم ربانی و استاد برجسته اخلاق، با حضور گسترده مردم مؤمن و ولایی شهر مقدس قم از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله فاطمی‌نیا از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر بانوی کرامت برگزار و اقامه نماز بر پیکر این عالم ربانی توسط آیت‌الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان انجام شد.

وب‌گاه الف

پیکر مطهر آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا عصر سه‌شنبه بر روی دستان مردم قم تشییع و در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) به خاک سپرده شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان حج و زیارت بر ضرورت آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی و آموزش قوانین و آئین نامه‌ها قبل از اعزام حجاج حج تمتع 1401 تاکید کرد.

خبرگزاری مهر

قم_ مراسم تشییع پیکر مرحوم استاد فاطمی نیا از مسجد امام حسن عسکری (ع) قم تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار و پیکر ایشان در جوار کریمه اهل بیت (ع) خاکسپاری شد.

خبرگزاری مهر

رئیس سازمان حج و زیارت بر ضرورت آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی و آموزش قوانین و آئین نامه‌ها قبل از اعزام حجاج حج تمتع 1401 تاکید کرد.

وب‌گاه الف

استاندار اصفهان یکی از راه‌های تکریم خیرین را وفای به عهد دولت دانست و گفت: 330 واحد آموزشی در استان داریم که خیر سهم خود را انجام داده و دولت باید تعهدات خود را انجام دهد، آن هم در استانی که سال گذشته به خاطر فرونشست زمین 100 مدرسه تخلیه شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کتاب «جان ایران» (روایتی مستند از مقابله دولت سیزدهم با همه‌گیری کرونا) در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: 50 تن آرد نیمه یارانه‌ای از انباری واقع در شهرک صنعتی بینالود کشف شد که درنهایت برای توزیع در نانوایی‌ها به انبارهای جهاد کشاورزی منتقل شد.

خبرگزاری دانا

مراسم رونمایی از نرم‌افزار اندرویدی صحیفه سجادیه پنجشنبه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع در مصلی بزرگ امام خمینی رحمه الله، نیم طبقه شبستان، سالن سرای اهل قلم، ساعت 19 برگزار خواهد شد

خبرگزاری دانا

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) فقیه و محدثی بی‌مانند و فرزند جسم و جان پیامبر اکرم (ص) است.

خبرگزاری دانا

هم زمان با اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها و آزادسازی قیمت‌ها اطلاعات سپاه قم با هر نوع احتکار و سوداگری در بازار مقابله می‌کند.

خبرگزاری دانا

آیت‌الله رجبی رئیس مؤسسه امام خمینی (ره) با اشاره به حذف ارز ترجیحی از سوی دولت گفت: قوای مقننه و قضائیه دولت را در اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها یاری کنند.