جمعه 4 اسفند 1402

مذهبی

مذهبی

وب‌گاه مشرق نیوز

وب‌گاه فرارو

این شیرینی برای تمام مناسبت‌های شما مناسب است حتما آن را امتحان کنید.

وب‌گاه فرارو

کشک بادمجان غذای خوشمزه‌ای که در منوی غذایی بسیاری از کدبانو‌های ایرانی قرار دارد. این غذا اصیل و قدیمی ایرانی را می‌توان با مواد در دسترسی مانند بادمجان، کشک، سیر و پیاز و... به راحتی در خانه تهیه کرد و با نان و سبزی خوردن نوش جان نمود.

وب‌گاه عصر ایران

اراکی با بیان تعریف دیگری از دین گفت: دین به معنای قانونی است که روابط اجتماعی را به هم پیوند می‌زند و حاکمیت آن را پیاده می‌کند و کسی جز حاکمیت هم توانایی پیاده کردن آن را ندارد، به عبارت دیگر روابط اجتماعی با دین اجتماعی هویتش شکل می‌گیرد و امام در آن مظهر جامعه است و در نگاه اسلام، امام تجلی روح جمعی حاکم بر جامعه و قانون آن است که در روابط اجتماعی تجلی پیدا می‌کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

روز گذشته دومین مجمع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت برگزار شد و به گفته مسئولان برای برگزاری مجامع دیگر استان‌ها برنامه ریزی خواهد شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

امروز 3 اسفند سالروز تولد دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری است. امروز 3 اسفند سالروز تولد دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری است. سایت دیده بان ایران نوشت؛ امروز 3 اسفند سالروز تولد دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان رهبری است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که بیمارستان امل (امید) خان یونس همچنان در محاصره است و اسرائیل مدام این مرکز را هدف قرار می‌دهد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه آلمان گفت: اما جنگ با حرف پایان نمی‌یابد و باید هر روز و هر دقیقه تلاش کنیم. ما اکنون به یک مکث بشردوستانه نیاز داریم تا در راستای برقراری آتش بس پایدار تلاش کنیم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

انتظار می‌رود که رئیس سازمان سی‌آی‌ای برای مذاکرات تبادل اسرای اسرائیل و حماس به پاریس بگردد.

وب‌گاه الف

معاون اشتغال وزیر کار گفت: بیش از 35 درصد اشتغال ایجادی در سامانه رصد اشتغال و 80 درصد اشتغال ایجادی حوزه مشاغل خانگی توسط زنان صورت گرفته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

تعارض منافع در شکل‌های مختلف آن به عنوان زمینه ای موثر در بروز فساد شناخته شده است، یکی از مهمترین شکل‌های آن اتحاد ناظر و منظور است. وجود این شائبه در ترکیب وشکل گیری مجلس خبرگان رهبری می‌تواند اعتبار، کار آمدی واثربخشی این مجلس فخیم و عظیم را با تردید مواجه کند ومبنای فطری وطبیعی برای الزام آور بودن مصوبات این مجلس را در نگاه عموم جامعه ونسل های آینده متزلزل سازد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیرامورخارجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی برگزاری موفق نمایشگاه رسانه‌های ایران را تبریک گفت.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر امور خارجه اردن گفت که نیم میلیون فلسطینی در نوار غزه به خاطر گرسنگی با خطر مرگ مواجه هستند و در بدترین حالت قطحی قرار دارند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بازی رومیزی سالچی که به رویداد‌های تاریخی ایرانزمین از تشکیل اولین سکونتگاه‌ها تا رویداد‌های روز ایران میپردازد به همت جوانان مرکز بازیسازی درخت گردو در روز سهشنبه 1 اسفند 1402 در مرکز تراب بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام رونمایی شد. آقای مسعود حسنلو، دبیر ستاد فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری،...