یک‌شنبه 16 بهمن 1401

مذهبی

مذهبی

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان از شگرد‌های تبلیغاتی و روانی برای پیشبرد اهداف خود بهره برداری می‌کنند و باید سواد رسانه‌ای جامعه را ارتقاء بخشیم.

خبرگزاری تسنیم

نمایشگاه "حسن روح‌الامین" در موزه هنرهای شرقی مسکو به همت رایزنی فرهنگی ایران در روسیه برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: آیت‌الله حسینی بوشهری فرمان عفو مقام معظم رهبری را بشارت‌دهنده جامعه‌ای یکپارچه و منسجم دانسته تأکید کرد که مقام معظم رهبری با همه کسانی که در حوادث اخیر یا پیش از آن جرائمی را مرتکب شده بودند، برخوردی پدرانه کرده است.

وب‌گاه فرارو

فرشیدی، ارتقا و تامین سلامت جامعه را مهمترین وظیفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانست و گفت: پیگیری طرح های ارایه شده در این رویداد علمی می تواند موجب کاهش مرگ و میر و افزایش رفاه و سلامت مردم شود.

خبرگزاری مهر

در سالروز ولادت امام علی (ع)، مراسم جشنی با حضور برخی از شخصیت‌های فرهنگی ایتالیا، شیعیان لبنان، مصر، افغانستان، پاکستان و ایرانیان مقیم ایتالیا به همراه اعضای سفارت کشورمان برگزار شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

عضو خبرگان رهبری گفت: آمریکا تمام پژوهشگاه‌های دنیا را بسیج کرده بود که راه‌های براندازی نظام را اعلام کنند، که 200 راه پیشنهاد دادند و به یاری خدا همه این راهها بی نتیجه ماند.

خبرگزاری مهر

وزیر آموزش و پرورش در راستای اجرای «سند انتظار ریاست جمهور از وزیر آموزش و پرورش» بخشنامه ای صادر کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

شورای رقابت از یک طرف ساز باید از قیمت‌گذاری دستوری پرهیز شود تا آسیبی به تولید‌کنندگان نرسد را کوک می‌کند، از طرفی هم دستورالعمل قیمت گذاری منتشر می‌کند.

وب‌گاه ورزش سه

تیم پر ستاره ایفاسرام اردکان در یک بازی بسیار مهم‌موفق به شکست فولاد سیرجان شد.

خبرگزاری مهر

مشهد نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رسیدگی به درماندگان و ارائه خدمات به مردم در همه ابعاد، در چارچوب و مفهوم انقلاب اسلامی است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حسنلو گفت: حوزه اسباب‌بازی هنوز دارای یک جریان صنفی یا اتحادیه متناسب با صنعت نیست و به دغدغه دستگاه حاکمیتی تبدیل نشده است.

خبرگزاری مهر

تربت حیدریه عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف اصلی دشمن در اغتشاشات اخیر براندازی نظام اسلامی بود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

محققان امنیتی مایکروسافت مدعی شدند که یک تیم هکری ایرانی اطلاعات مجله فرانسوی شارلی ابدو را سرقت کرده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سید احمد خاتمی گفت: انتقاد آزاد است ولی چرا وقتی محارب اعدام می شود سر و صدا به راه می اندازند، شهیدان عجمیان و آرمان را دهها نفر محاصره کرده بودند و با زجر کشتند و نفس‌شان هم در نمی‌آید.