دوشنبه 4 تیر 1403

مذهبی

مذهبی

وب‌گاه الف

سخنگوی شورای نگهبان با بیان این که زمینه مشارکت جریانات سیاسی مختلف در انتخابات فراهم است گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران همواره امانتدار آرای مردم بوده است.

خبرگزاری تسنیم

کینه مهاجران و اشتباه استراتژیک انصار عاملی شد که حکومت اسلامی در دست افرادی بیفتد که این جایگاه برای آن‌ها ساخته نشده بود.

خبرگزاری تسنیم

برخی از آداب عید غدیر مربوط به عبادات فردی و بخشی دیگر به آداب اجتماعی مربوط است.

خبرگزاری تسنیم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه‌ی انتخاباتِ روز جمعه آن‌چیزی است که مردم انتخاب می‌کنند و مردم تعیین‌کننده هستند. همه قبول دارند که جمهوریتِ نظام خودش را به رخ جهانیان می‌کشد.

وب‌گاه مشرق نیوز

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم ضریح مطهر و نورانی امام حسین علیه‌السلام توسط خادمان آستان نورانی گل‌آرایی شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

حماسه پد خندق، اوج ایثار و از خودگذشتگی دلیر مردان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس بود.

وب‌گاه مشرق نیوز

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: گرمای شدید در استان ایلام، 145 نفر را روانه بیمارستان کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

به گفته وزارت دفاع روسیه، در درگیری‌های شبانه‌روز اخیر میان نیروهای این کشور و اوکراین، حدود 1300 نیروی اوکراینی کشته شدند.

وب‌گاه خبر آنلاین

هفتمین فصل از کمدی محبوب شبکه یک که بازگشت عوامل آن را بعد از چهار سال به تلویزیون رقم خواهد زد، با چالش‌هایی برای آنان همراه خواهد بود.

وب‌گاه فرارو

عید غدیر به‌عنوان عیدالله الاکبر از ویژگی‌هایی برخوردار است که سفارش شده اعمال این روز را به جا آورده و دل مؤمنان را شاد کنیم. از طرف دیگر، علاوه بر «مهمونی 10 کیلومتری»، جشن‌هایی در مساجد و حسینیه‌ها برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

نشست رئیس جمهور تراز در بیانیه گام دوم به همت اندیشگاه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هفتمین فصل از کمدی محبوب شبکه یک که بازگشت عوامل آن را بعد از چهار سال به تلویزیون رقم خواهد زد، با چالش‌هایی برای آنان همراه خواهد بود. هفتمین فصل از کمدی محبوب شبکه یک که بازگشت عوامل آن را بعد از چهار سال به تلویزیون رقم خواهد زد، با چالش‌هایی برای آنان همراه خواهد بود. به گزارش عرشه آنلاین، پس از مدت‌ها کش و قوس بر سر ساخته شدن یا نشدن ادامه مجموعه تلویزیونی «پایتخت»، بر اساس اطلاع‌رسانی...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

برند اسمگ یکی از قدیمی ترین و لوکس ترین برند های تولید لوازم خانگی برقی و غیر برقی در دنیا بوده که طرفداران زیادی از سر تا سر جهان به خصوص ایرانیان دارد. از گذشته تا به الان نام بسیار زیبای برند اسمگ در کنار شیک بودن و کیفیت بالا شنیده می شود.

خبرگزاری تسنیم

معاون برنامه‌ریزی، توسعه و سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران از اعزام کارکنان شهرداری تهران به کربلا خبر داد.