یک‌شنبه 16 بهمن 1401

موسیقی

موسیقی

خبرگزاری تسنیم

وزیر ارشاد با بیان اینکه موافق برگزاری جشنواره موسیقی نواحی در کرمان هستیم و امسال هم بنا به دلایلی از کرمان خارج شد، گفت: سال آینده حتماً استان کرمان یکی از استان‌های مهم برگزار کننده جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران است.

خبرگزاری تسنیم

با حضور اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی "تالار مرکزی شهر کرمان" به عنوان بزرگترین مجموعه فرهنگی هنری کرمان پس از 13 سال افتتاح شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نشست خبری دومین جشنواره ملی نماهنگ با حضور علیرضا قزوه مدیر دفتر شعر و موسیقی و سرود صداوسیما در دفتر شعر و موسیقی و سرود برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

در حاشیه اختتامیه هفدهمین جشنواره شعر فجر از "قادر طهماسبی" فرید تجلیل شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

همزمان با دومین روز از دهه فجر، نخستین محفل ادبی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم

همزمان با دومین روز از دهه فجر و در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نخستین محفل ادبی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حضور شعرا و میهمانان هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر و شعرخوانی شاعران ایرانی و غیر ایرانی برگزار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

روزنامه شرق نوشت: ظاهرا برای حواشی موسیقی در کشور ما هیچ‌وقت نمی‌توان پایانی متصور شد. اغلب این حواشی هم به اظهارات غیرکارشناسانه درباره این هنر مربوط می‌شود.

خبرگزاری مهر

نماینده ایران در حالی مهیای حضور در مسابقات جام باشگاه‌های جهان می‌شود که آزادکاران این تیم نخستین اردوی آماده سازی خود را پشت سر گذاشتند.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره آخرین روند شکایت از علی‌اکبر رائفی‌پور گفت: ایشان صحبت‌های خود را تصحیح کرده و ابهام‌زدایی شده است.

خبرگزاری تسنیم

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دی ماه 1401، مجوز 168 تک آهنگ، 13 آلبوم موسیقی، 3 نماهنگ، 254 قطعه شعر به علاوه تاسیس و تمدید 8 استودیو و مراکز تکثیر کتاب صوتی را صادر کرده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

آمار مجوز‌های صادره دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دی ماه 1401 اعلام شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

آمار مجوزهای صادره دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه‌های آلبوم، تک‌آهنگ، شعر و سایر موارد مرتبط در دی 1401 اعلام شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دی ماه 1401، مجوز 168 تک‌آهنگ را صادر کرده که از این تعداد 139 اثر در گونه موسیقی پاپ بوده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

به تازگی کلیپی از سخنرانی دوازده سال پیش علی‌اکبر رائفی‌پور منتشر شده بود که موجب رنجش هنرمندان موسیقی شد و او به همین دلیل از همه هنرمندان عذرخواهی کرد و درباره ماجرا توضیحاتی ارائه داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهر نوشت: بهزاد عبدی آهنگساز و دبیر هنری جشنواره موسیقی فجر چند روز بعد از بازنشر ویدیویی از اظهارات علی‌اکبر رائفی‌پور در فضای مجازی به ارائه توضیحاتی درباره موضع‌گیری خود پرداخت.