چهارشنبه 26 مرداد 1401

گردشگری

گردشگری

خبرگزاری خبرنگاران جوان

محمد گفت: مناطق آزاد در دولت سیزدهم 863 میلیون دلار صادرات و 828 میلیون دلار هم واردات داشته و تراز تجاری ما به مثبت 35 میلیون دلار رسیده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

وزیر امور خارجه با استقبال از توسعه روابط ایران و موریس، بر لزوم اجرای توافقات میان دو کشور تاکید کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر کار و بازرگانی موریس که به تهران سفر کرده، امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه با استقبال از توسعه روابط ایران و موریس، بر لزوم اجرای توافقات میان دو کشور تاکید کرد.

خبرگزاری مهر

وزیر کار و بازرگانی موریس که در رأس یک هیات سیاسی و اقتصادی به تهران سفر کرده است، امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: صیانت از آثار تاریخی اهمیت دارد و این صیانت نیازمند بودجه است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه بیمه فعالان صنایع‌دستی و راهنمایان گردشگری به قوت خود باقی است، گفت: رییس‌جمهوری در این زمینه دستورات قاطعی صادر کردند.

وب‌گاه تابناک

خبرگزاری مهر

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به تشریح چگونگی اجرای عملیات فرهنگی در شهر تهران پرداخت.

وب‌گاه فرارو

فرمانده انتظامی آمل گفت:27 نفر از اعضای تورهای غیرمجاز گردشگری که مرتکب اعمال مجرمانه شدند؛ در جنگل‌های این شهرستان دستگیر شدند.

وب‌گاه عصر ایران

طی عملیات مشترک ماموران انتظامی و سپاه پاسداران این شهرستان در طی پایش های صورت گرفته درمحدوده جنگلی روستای رزکه، 27نفر از افرادی که در قالب تورهای غیر مجاز که هنجارهای قانونی را رعایت نکرده بودند دستگیر شدند.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - دفتر نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: روز پنجم فروردین با نام یادروز داراب در تقویم ملی ثبت شد.

خبرگزاری ایرنا

رشت - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: سومین فصل از کاوش های باستانشناختی در محوطه باستانی کهنه ماسوله منجربه کشف زوایایی تازه از پیشینه استفاده از شیوه های معماری بومی رایج در ساخت بناهای موجود در بافت شهر تاریخی ماسوله شده است.

خبرگزاری مهر

قم - مدیر حوزه های علمیه گفت: تعاملات دانشگاهی دو ملت صربستان و ایران در رشته‌های گوناگون، می‌تواند نقش بسزایی بر تقویت همکاری‌ها در عرصه‌های مختلف داشته باشد.