چهارشنبه 26 مرداد 1401

گردشگری

گردشگری

وب‌گاه الف

استاندار مازندران می گوید معادن مهمی در مازندران داریم که به‌خوبی بهره‌برداری نشدند و در حوزه گردشگری به‌ویژه در گردشگری دریایی و صادرات نیاز به برنامه‌های اقتصادی داریم که بخشی از آن در حال انجام است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سومین فصل از کاوش مشترک تیم ایران و فرانسه در غار قلعه کرد آوج واقع در استان قزوین با مجوز پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در حال انجام است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - هنگام بررسی آسیب‌های انسانی به زیست بوم خلیج فارس، همواره انگشت اتهام کارشناسان و مسئولان به سوی آلودگی‌های نفتی نشانه رفته و این عامل مهمترین آلاینده این آبراهه معرفی شده است؛ لکه‌های تیره‌ای که سالانه ده‌ها بار به جان دریا می‌افتد و روزگار این اکوسیستم و زیستمندان متنوعش را سیاه می‌کند.

خبرگزاری مهر

قائم‌مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی کشور در نامه‌هایی جداگانه مراتب ثبت 10 میراث طبیعی را در فهرست ملی به استاندار اردبیل ابلاغ کرد.

خبرگزاری مهر

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ناظرانی را برای شوراها و مجامع مختلف انتخاب کردند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون امور هنری وزارت فرهنگ گفت: آثار موزه هنرهای معاصر هیچ آسیبی ندیده و حشره مزبور با پاک سازی در هیچ یک از آثار نمایشگاه دیده نشده است.

خبرگزاری تسنیم

وزیر بهداشت در پاسخ به سوال نماینده کرج درباره واکسیناسیون اجباری و عوارض آن و مدیریت مقابله با این بیماری تصریح کرد: واکسیناسیون موثرترین اقدام برای کنترل همه‌گیری در بیماری کرونا بوده و توانسته افراد را در مقابل این بیماری مصون کند.

خبرگزاری دانا

طرح توسعه شرکت دانش بنیان سرامیک های صنعتی اردکان با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و علی خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم افتتاح شد.

خبرگزاری مهر

مشهد دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از تدارک و برنامه‌ریزی خراسان رضوی برای استقبال از زائرین پیاده در دهه آخر صفر خبر داد.

خبرگزاری دانا

ساماندهی اتباع افغانی این روزها به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی استان کرمان است؛ با این حال دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از تهیه طرح ساماندهی اتباع بیگانه در استان خبر داد که هم‌اکنون به تهران ارجاع شده و علی‌رغم دو بار دفاع از این طرح همچنان به نتیجه نرسیده است.

خبرگزاری ایرنا

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گنبدکاووس گفت: همزمان با هفته دولت (2 تا هشت شهریور) امسال 178 پروژه عمرانی، خدماتی، اقتصادی، تولیدی و اشتغالزا با صرف اعتبار پنج هزار و 33 میلیارد ریالی دولت و بخش خصوصی به بهره‌برداری خواهد رسید.

خبرگزاری ایرنا

ساری - ایرنا - راه اندازی پنج اقامتگاه بوم‌گردی، ساخت 2 طرح اسکان بین‌راهی و توسعه طرح گردشگری در قلعه مارکوه با 50 میلیارد تومان اعتبار و همچنین اجرای طرح هادی در روستاها و اعطای تسهیلات رونق تولید از جمله دستاوردهای یک ساله دولت سیزدهم در شهرستان رامسر است.