گروه جهادی در لامرد و مهر جهیزیه و تلفن برای نیازمندان تهیه کرد

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
گروه جهادی در لامرد و مهر جهیزیه و تلفن برای نیازمندان تهیه کرد

شیراز - ایرنا - گروه جهادی متشکل از بسیجیان لامرد و مهر همزمان با هفته بسیج، جهیزیه و گوشی هوشمند برای خانواده های نیازمند تهیه کرد.

این گروه از بسیجیان با شناسایی دانش آموزان نیازمند، با توجه به شیوع بیماری کرونا و فراگیر شدن آموزش از طریق فضای مجازی، 35 دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند هر کدام به مبلغ سه میلیون تومان تهیه و در اختیار این دانش آموزان قرار دادند.

همچنین در تامین جهیزیه برای نوعروسان خانواده‌های نیازمند نیز هفت سری جهیزیه هر کدام به ارزش 45 میلیون تومان تهیه و در شهرهای گله‌دار، اسیر، اهل، چاه ورز و لامرد، در اختیار نوعروسان قرار گرفت.

این گروه جهادی از علاقمندان به شرکت در زمینه‌های جهادی، توزیع ماسک و مواد ضد عفونی بین خانواده های نیازمند، ضد عفونی مکان ها پر رفت و آمد به صورت مرتب، کمک به کادر درمان، ضد عفونی منازل افرادی که دچار بیماری کرونا شده اند و تهیه غذا برای خانواده‌هایی که در قرنطینه به سر می برند، دعوت به همکاری نموده است.

گروه جهادی آتش به اختیار شهرستان‌های لامرد و مهر با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا، اقدام به ضدعفونی و گندزدایی از منازل افرادی که درگیر بیماری کرونا شده اند، می‌نماید.

شهرستان های مهر و لامرد به ترتیب در فاصله 330 و 360 کیلومتری جنوب شیراز قرار دارند.

برچسب‌ها