شنبه 22 مرداد 1401

اقتصادی

اقتصادی

خبرگزاری میزان

سرپرست معاونت بهره‌برداری نیروگاه بندرعباس گفت: واحد 4 بخار این نیروگاه طبق برنامه از پیش تعیین‌شده، از شبکه سرا سری خارج شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

نخست وزیر سوریه و وزیر صنعت معدن و تجارت ایران درباره راه‌های تقویت همکاری‌های اقتصادی و صنعتی، افزایش مبادلات تجاری و مبادله کالاها و مواد مورد نیاز بازارهای دو کشور با هم دیدار و گفتگو کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای تکمیل زودتر از حد انتظار طرح کاهش خرید سرمایه، ارزش لیر ترکیه را 4.7 درصد پایین آورد.

وب‌گاه خبر آنلاین

برای خرید اینترنتی امن و مطمئن طلای دست‌ساز بهتر است به فروشگاه‌های معتبری مراجعه کنید که علاوه بر خوشنام بودن، خلاق و نوآور هم هستند. اهمیت نوآوری در ساخت زیورآلات دست‌ساز در این است که خریداران می‌توانند مطمئن باشند محصول مورد نظر آنها طراحی منحصر به‌فردی دارد و نمی‌توان نمونه‌ی آن را در هیچ فروشگاه دیگری پیدا کرد.

خبرگزاری تسنیم

اخیرا یک رکن نظارتی گمرک ایران ابهامات تازه ای را درباره محموله یازده کانتینری آلات موسیقی گمرک بوشهر که در آستانه ترخیص قرار داشت مطرح کرده است.

وب‌گاه عصر ایران

توزیع هوشمند کالاهایی چون مرغ منجمد و تخم مرغ با قیمت تنظیم بازاری درب منازل آغاز شده و شکر، روغن و برنج نیز به زودی به صورت هوشمند توزیع خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

گوگل لوگوی خود را به افتخار دانشمند ایرانی تغییر داد.

خبرگزاری تسنیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه ای هشدارآمیز به روسای قوای سه گانه، کنار گذاشتن ارز 4200 تومانی را با تصمیمات اتخاذ شده فعلی بحران زا دانست و برای آن تبعاتی را متصور شد.

وب‌گاه تابناک

توییتر از این پس اجازه نمی دهد تصاویر و ویدیوهای شخصی بدون رضایت فرد در این پلتفرم به اشتراک گذاشته شود.

وب‌گاه تابناک

ارزش ارزهای دیجیتالی مهم برای سومین روز متوالی صعودی باقی ماند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از هفته آینده عرضه برخی اقلام لبنی از طریق درگاه‌های اینترنتی میسر خواهد شد.

وب‌گاه عصر ایران

در روز سه‌شنبه دوم آبانماه شاهد افزایش خروج مسافر ایرانی از مرز رازی بودیم به طوری که 726 مسافر از این مرز خارج و 276 مسافر وار این مرز شدند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با ثبات نسبی همراه است.