دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

امام علی

امام علی

وب‌گاه عرشه آنلاین

فال حافظ آنلاین با داشتن بهترین و کاملترین تعبیر و تفسیر فال حافظ درست در بین تمامی فال ها، به شما در تفسیر فال خود کمک می کند. فال حافظ یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین فال در بین ما ایرانیان می باشد. در قدیم وقتی می خواستند فال حافظ بگیرند این کار را یکی از بزرگان به صورت انگشتی و با دست انجام می داد. انجام فال حافظ کار هر شخصی نبوده و فقط انسان های ویژه ای اقدام به گرفتن فال حافظ...

وب‌گاه خبر آنلاین

حضور مجدد کاظم صدیقی در خطبه های نماز جمعه تهران با واکنش های انتقادی روبرو شد هرچند حمایت کمرنگی نیز از این تصمیم شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

انتقادات از دولت رئیسی این روزها اوج گرفته است و برخی حامیان دولت نیز معتقد به اصلاح و تغییر کابینه هستند، در مقابل برخی معتقدند که تغییر در سال سوم چندان اثرگذار نیست.

وب‌گاه الف

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی چابهار گفت: آخرین مجروح حادثه تروریستی بامداد 16 فروردین ماه با اقدام به موقع کادر درمان تحت عمل جراحی قرار گرفت و صبح امروز شنبه از بیمارستان مرخص شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: آخرین مجروح حادثه تروریستی چابهار از بیمارستان مرخص شد.

وب‌گاه فرارو

شهاب الدین مشایی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی چابهار، اظهار داشت: آخرین مجروح حادثه تروریستی اخیر چابهار که تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، صبح امروز از بیمارستان امام علی (ع) مرخص شد.

وب‌گاه فرارو

سرهنگ علی‌اصغر شریفی، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: «با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه 25 فروردین ماه 1403 از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیر‌های غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه‌های حکیم، همت، آبشناسان، نواب، چمران، زین الدین، بابایی و میدان سبلان ترافیک است.

وب‌گاه خبر آنلاین

اظهارات علیرضا پناهیان در برنامه تلویزیونی در باره حضرت علی (ع) همچنان مورد بحث رسانه هاست.

وب‌گاه خبر آنلاین

حریق یک واحد مسکونی در ابراهیم آباد شوش مهار شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ائمه جمعه در نماز جمعه امروز نسبت به وضعیت اقتصادی کشور هشدار دادند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شهردار منطقه 4 تهران از ساخت هتل 25 طبقه در بوستان جنگلی لویزان خبر داد. شهردار منطقه 4 تهران از ساخت هتل 25 طبقه در بوستان جنگلی لویزان خبر داد. به گزارش عرشه آنلاین؛ علی اصغر کمالی زاده در این باره گفت: برای هتل شیان در سال جاری دستور نقشه را صادر کردیم تا بر اتوبان امام علی (ع) و ورودی محدوده شیان احداث شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

شهردار منطقه 4 تهران از ساخت هتل 25 طبقه در بوستان جنگلی لویزان خبر داد و گفت: هتل جدید در همان زمینی که قبلا هتل «شیان» قرار داشت احداث می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: شهردار منطقه 4 تهران از ساخت هتل 25 طبقه در بوستان جنگلی لویزان خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاریان، کارشناس دینی، در سخنانی گفت: درباره پیامبر و حوادثی که بر ایشان پیش می‌آوردند برای پیش آورندگان حادثه گناه بسیار بزرگی بود و برای پیامبر (ص) به علت صبر، استقامت، تحمل و ایستادگی ایشان و عدم عقب نشینی از مسئولیت‌ها جهاد عظیم بود. یعنی یک طرف داستان خشم خداوند و طرف دیگر آن خشنودی پروردگار بود. وی با بیان اینکه...

وب‌گاه الف

نماز بندگی و وحدت آفرین عید سعید فطر در لندن امروز با حضور بیش از یک هزار نفر از مسلمانان از ملیت های مختلف به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم موسوی در مرکز اسلامی انگلیس اقامه شد.