یک‌شنبه 5 تیر 1401

امام علی

امام علی

خبرگزاری مهر

در دیدار معاون وزیر نفت کشورمان با هیئتی از تاجیکستان بر توسعه همکارهای اقتصادی دو کشور تأکید شد.

خبرگزاری تسنیم

زمان برگزاری دیدارهای هفته‌های اول تا هشتم لیگ برتر فوتسال مشخص شد.

خبرگزاری فارس

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: عضو شورای فرهنگ عمومی کشور می گوید:«باید مسأله حجاب برای افراد درونی شود ولازمه درونی شدن حجاب اقدامات تربیتی، اخلاقی و عاطفی و از همه مهمتر ارائه مد به روز است

وب‌گاه اقتصاد نیوز

کارت‌های شرکت در کنکور سراسری 1401 از فردا یکشنبه 5 تیر 1401 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

انتشار تصاویر تعطیلات شایان مصلح، مدافع پیشین پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی پرحاشیه شد.

خبرگزاری دانا

حماسه پد خندق در آخرین روزهای دفاع مقدس با همه تلخی هایش، اما تصویری از مقاومت غرور آفرین فرزندان دیار آریوبرزن در دل جزایر مجنون به جا گذاشته است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

کارت‌های شرکت در کنکور سراسری به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه 5 تیر 1401 برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

کتاب «ناقوس‌ها به صدا در می‌آیند»، نوشته ابراهیم حسن‌بیگی، برای ترجمه و نشر به زبان گرجی راهی کشور گرجستان می‌شود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کارت‌های شرکت در کنکور سراسری سال 1401 همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه 5 تیر تا روز سه‌شنبه 7 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون سراسری سال 1401 به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات...

خبرگزاری مهر

کارت‌های شرکت در کنکور سراسری همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه 5 تیر 1401 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

وب‌گاه عصر ایران

این خوانش، انتقاد را هم مخالفت با خواست خدا می‌خوانند. به علاوه رفتارها و محاسبات غیرقانونی و غیرعادلانه، همچون حقوق بازنشستگان را هم "عادلانه‌سازی دستمزدها" می‌شمارند.

خبرگزاری مهر

معاون عملیات ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان وضعیت ترافیکی امروز شنبه 4 تیر ماه 1401 از رصد ترافیک شهر تهران از طریق سامانه‌ها و دوربین‌های نظارتی شهر تهران خبر داد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، برایمان عجیب بود اما واقعیت داشت. پدر شهیدی که بارها نامش را شنیده بودیم و ارادت خاصی به او داشتیم، در حاشیه شهر پاکدشت، در آستانه بی‌خانمانی بود! بروبچه‌های سپاه برایش پولی جور کرده بودند تا خانه کوچکی بخرد اما جهش قیمت‌ها، دستش را کوتاه کرده بود. حالا حتی با آن پول نمی‌توانست همین خانه‌ای که در آن زندگی می کند را اجاره کند! وقتی تلفنش را گرفتیم،...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

همین قصه پرغصه تورم و گرانی را در دو مقطع مطالعه کنیم. در دولتِ سابق، نشانه غرب باوری و بی‌مدیریتی و حتی بی‌غیرتی بود اما امروز همه این‌ها می‌شود امتحانِ الهی.