چهارشنبه 26 مرداد 1401

امام علی

امام علی

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک پرحجم اما روان در معابر پایتخت خبر داد و گفت: بزرگراه های همت، نواب، امام علی (ع) و خیابان آزادی جزو سنگین ترین معابر پایتخت است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران گفت: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

خبرگزاری مهر

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت ضمن تشریح وضعیت ترافیکی معابر، گفت: بزرگراه نواب، همت، امام علی (ع) و خیابان آزادی از سنگین‌ترین معابر صبحگاهی پایتخت هستند.

خبرگزاری مهر

مدیریت شهری پایتخت طی 24 ساعت گذشته در تهران خدمات گوناگونی را به شهروندان ارائه داده که شهرداری مناطق در این زمینه نقش ویژه‌ای دارند، در این بسته خبری اخبار شهرداری مناطق را بخوانید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کاظمی، دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نشست خبری که در محل این اتحادیه برگزار شد، گفت: بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از 11 تا 13 شهریور در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود. وی افزود: هم زمان با برگزاری بیست و پنجمین کنگره این اتحادیه انتخابات بیست و پنجمین شورای مرکزی نیز برگزار خواه شد. کاظمی با اشاره به اینکه...

خبرگزاری تسنیم

آیت الله بهجت (ره) می فرمود: امام سجاد (ع) در حال اسارت و درحالی‌که غُل و زنجیر به گردن داشت، به سائل، شاهانه کمک می‌کند. ما چنین بزرگانی داریم که همه چیز ما از آن‌هاست، ولی گویا آن‌ها را نداریم.

وب‌گاه عصر ایران

مازیار (شهره) لرستانی همچنین گفته که دوستان، همکاران و پزشکان غیر مرتبط زیادی با او تصویر مشترک دارند و این مسئله نمی تواند دلیلی بر اثبات یک موضوع خاصی باشد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

نمایش عاشورایی «علمدار» با روایتگری پرویز پرستویی پس از 2 سال با بازآفرینی جدید در تالار وحدت به مدت پنج شب اجرا می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - موسیقی - نمایش عاشورایی «علمدار» با روایتگری پرویز پرستویی پس از 2 سال با بازآفرینی جدید در تالار وحدت به مدت پنج شب اجرا می‌شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

موسیقی - نمایش عاشورایی «علمدار» با روایتگری پرویز پرستویی پس از دو سال با باز آفرینی جدید در تالار وحدت به مدت 5 شب اجرا می‌شود.

خبرگزاری دانا

در حالی این روز ها تعداد بیماران کرونایی در حال افزایش است که کمبود سرم نمکی در داروخانه های چابهار باعث استرس و تشدید اضطراب برای بیماران کرونایی شده است.

خبرگزاری تسنیم

موسیقی - نمایش عاشورایی «علمدار» با روایتگری پرویز پرستویی پس از دو سال با باز آفرینی جدید، در تالار وحدت اجرا می‌شود.

وب‌گاه ورزش سه

ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر هنوز برای انجام یک مسابقه لیگ برتری فوتبال به طور کامل آماده نیست.

خبرگزاری دانا

سیدمحمدحسینی گفت: دولت سیزهم با وجود کسری بودجه از همان ابتدا ماهانه 12 هزار میلیارد تومان بدهی‌ها را تسویه کرده و تحریم‌ها را دور زده است، حتی منابع مالی که در کشورهای دیگر بلوکه شده و امکان برگشت نبود را به کشور بازگردانده است.

خبرگزاری مهر

جون بن حوی غلام ابوذر غفاری بود که پس از وفات او به نزد امیرالمومنین (ع) آمد. جون در عاشورا 90 سال داشت و با اینکه حضرت سیدالشهدا بیعتش را از او برداشته بود به میدان رفت و شهید شد.