اقتصادی وب‌گاه تابناک

اقتصادی وب‌گاه تابناک

مدیرعامل گروه سایپا رای خود را به صندوق انداخت / استقبال کارگران خط تولید و مهندسان سایپا از صندوق سیار انتخابات 1400

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا باحضور در یادمان شهید گمنام شرکت سایپا آرای خود را به صندوق سیار مستقر در این مجموعه انداخت.

وقتی بازار ارزهای مجازی قرمز شد

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، شاهد ریزش قیمت این دارایی‌های دیجیتال بودیم.

ورق قیمت‌ها در بازار سکه و طلا برگشت

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، ضمن اشاره به کاهش میانگین 68 دلاری قیمت هر اونس جهانی طلا در طول هفته اخیر، از افزایش مجدد قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی به سبب نوسانات افزایشی نرخ ارز در داخل آن هم در عین کاهش شدید تقاضا خبر داد.

پیش بینی وضعیت بورس بعد از انتخابات / شدت گرفتن کرونا ارزش پوند انگلیس را کاهش داد / رشد قیمت مسکن در ترکیه رکورد زد / ثبت بدترین سقوط هفتگی قیمت طلا از مارس 2020

این پیمانه تیتر‌هایی همچون ارزش سهام عدالت در آخرین روز کاری هفته، بورس‌های جهان سردرگم شدند، وقتی بازار ارز‌های مجازی قرمز شد، قیمت نفت خام برنت باز هم سقوط کرد، تورم کشور‌های اروپایی بالاتر رفت و کاهش قیمت سبد نفتی اوپک را در بر دارد.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هشتمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

وزیر صنعت معدن و تجارت ضمن دعوت مردم برای حضور در پای صندوق های رای، مشارکت حداکثری در انتخابات را ضامن امنیت و اقتدار دولت آینده دانست.

محصولات فولاد مبارکه در ایران حرف اول را می‌زند

مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک گفت: در ایران هیچ شرکتی قادر به تولید ورق‌هایی با کیفیت فولاد مبارکه نیست و فولاد مبارکه حرف اول را می‌زند و استفاده از محصولات این شرکت باعث ایجاد مزیت رقابتی در شرکت سپهر الکتریک شده است.

کیفیت محصولات «شرکت فولاد مبارکه» همپای پوسکو کره جنوبی است

مدیرتکنولوژی فولاد غرب آسیا گفت: کیفیت محصولات شرکت فولاد مبارکه همپای شرکت فولادسازی پوسکو کره جنوبی است و با پشتیبانی واحد فروش شرکت فولاد مبارکه همواره رضایت مندی از محصولات حاصل شده است.

دعوت گروه صنعتی ایران خودرو از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

گروه صنعتی ایران خودرو در بیانیه‌ای از مردم شریف کشور دعوت کرد تا با حضور حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در مقابل بدخواهان جمهوری اسلامی ایران ایستاده و مسیر توسعه و نوسازی کشور را هموار کنند.

آغاز فروش فیدلیتی با قیمت قطعی در یکم تیرماه سال 1400

خودرو فیدلیتی گروه بهمن روز سه شنبه یکم تیرماه سال 1400 به صورت نقدی به فروش می‌رسد.

گروه بهمن با محصولات متنوع به نمایشگاه اربیل رفت

شرکت های بهمن موتور، بهمن دیزل و ایران دوچرخ با هدف توسعه سهم خود در بازار کشورهای همسایه در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کردستان عراق (اربیل) حضور یافتند.

موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز خرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.

بهبود خدمت‌رسانی به مردم با حذف انحصار مجوز داروخانه‌ها

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است: رفاه حال مردم و خدمت به مردم مهترین چیز است که وزارت بهداشت با ابلاغ آیین نامه جدید در تاسیس داروخانه‌ها و با درنظر گرفتن برخی چارچوب‌ها می‌تواند موجب کاهش ازدحام، دسترسی آسان و احتمال یافتن دارو‌های کمیاب را برای مردم فراهم کند که این اتفاق مبارکی است.