چهارشنبه 26 مرداد 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

اعضای تیم کشتی آزاد نوجوانان برای حضور در رقابت های جهانی ایتالیا، دیشب راهی این کشور شدند.

طرحی با عنوان دارویار از 23 تیر ماه در کشور و به تبع در استان کرمانشاه آغاز شد به گفته مسئولان حوزه بهداشت و درمان این طرح در راستای جلوگیری از قاچاق دارو، شفاف سازی مصرف کنندگان دارو و کاهش هزینه های پرداختی از جیب مردم است.

مدت‌هاست معضل سگ‌های ولگرد در مناطق حاشیه نشین شهر کرمانشاه به یک معضل تبدیل شده و مردم را نیز از بابت امنیت خود و فرزندانشان نگران کرده است.

با برگزاری مسابقات آبهای آرام قهرمانی دانشجویان کشور و انتخابی تیم ملی آقایان نفرات برتر مشخص شدند.

مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت فرا رسیدن محرم 1443 آلبوم «نواحی اشک 2» را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد.

نشست خبری رویداد «رویازی» با محوریت جذب سرمایه برای تولیدات انیمیشنی در سازمان سینمایی سوره برگزار شد.

با گذشت چندین سال از دعوای قدیمی ساترا و ارشاد درخصوص نظارت بر شبکه نمایش خانگی، نه تنها امیدی به حل این مشاجره نمی‌رود بلکه هر روز آتش این دعوا شعله ورتر می‌شود.

قیمت سکه طرح جدید امروز چهارم مرداد، با 150 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته به 14 میلیون و 900 هزار تومان رسید و قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی با 26 تومان افزایش نسبت به روز گذشته 27 هزار و 791 تومان مبادله شد.

با نزدیک شدن به ایام سوگواری حضرت اباعبدالله علیه السلام کارگاه های دوخت پرچم ها و کتیبه های حرم مشغول خدمت هستند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران هرگز از میز مذاکره کنار نرفت گفت: این غربی‌ها بودند که در حین انجام مذاکرات با صدور قطعنامه در شورای حکام آژانس بین‌المللی انژری اتمی در این مذاکرات بحران ایجاد کردند.

امروز چهارم مرداد، شاخص کل بورس با کاهش 968 واحدی به یک میلیون و 438 هزار واحد رسید. شاخص کل هم وزن هم با کاهش 2.829 واحدی عدد 388 هزار و 301و احد را به نمایش گذاشت.

با همکاری نهادهای دولتی، مردم و هیئت های مذهبی جشن های عید غدیر امسال در شهرستان طرقبه شاندیز باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شد.

ای صاحب غدیر... غدیریان بر بلندای غدیر ایستاده وبه تو سلام میدهند و تعظیم میکنند، بوسه بر دستت بر پایت، بر خاک راهت می زنندو در برابر مقام بلند مرتبه توخود را بسیار کوچک میبینند.. مگر بپذیریشان...

اوحدی با تأکید بر اینکه غدیر مسئله‌ای استمراری و امتدادی به ظهور است، گفت: غدیر مسئله‌ای مفهومی است و هیچ انسانی بدون اینکه از مسیر ولایت عبور کند درجات توحید برای او باز نمی‌شود همانگونه که امام رضا (ع) شرط تحقق توحید را امامت بیان می‌کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان با بیان اینکه واقعه غدیر خم در واقع نهادینه کردن اصل امامت و ولایت در دین مبین اسلام است، گفت: از واقعه غدیر خم با آیاتی که در قرآن کریم آمده به عنوان اکمال دین و اتمام نعمت‌ها یاد شده است.

با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد و همراهی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و مدیرکل صمت استان، کارخانه تعطیل شده سنگ میبد بازگشایی شد.