چهارشنبه 26 مرداد 1401

اجتماعی خبرگزاری دانا

اجتماعی خبرگزاری دانا

خطیب جمعه قم گفت: امروز شاهد هستیم که نادان‌ها، مغزهای سست و دور از خدا به این افتخارات ملی، اسلامی و تاریخی دهن‌کجی می‌کنند؛ شما کوچک هستید؛ ملت ایران در تشیع حاج قاسم نشان داد که اهل مقاومت و اسلام است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت: اجرای عدالت تکلیف ماست و محور در این دولت، عدالت است و ماموریتی به جز اجرای عدالت برای خود از همان روز تنفیذ در نظر نگرفتم.

مدیرکل تعزیرات استان گلستان به برخورد تعزیرات حکومتی در حوزه آرد و نان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته در این حوزه 180 پرونده تشکیل شده بود و امسال این پرونده ها به یک هزار و 32 پرونده رسیده است و همچنین جرائم را افزایش دادیم.

جوکار گفت: عاشورا به ما می آموزد که در ماجرای دفاع از دین، بصیرت بیش از چیزهای دیگر برای انسان لازم است.

باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت مدافع سرباز خود منتشر کرد.

ایزدیار گفت: از نتایجم راضی هستم اما متاسفانه شیوه برگزاری مسابقه امروز بر اساس امتیاز (پوینت) بود.

با توجه به ایام محرم و عزداری سالار شهیدان امام حسین (ع)، تصمیم گرفتیم 40 حدیث درباره امام حسین (ع)، ماه محرم و واقعه عاشورا را برای شما گردآوری کنیم.

در پی جاری شدن سیل یک هفته پیش در رفسنجان منازل زیادی دچار خسارت شدند؛ شهرک فرهنگیان، روستای کوثر ریز و همت آباد در این شهر بیشترین خسارت را از ناحیه سیل به خود دیده اند؛ مردمان این مناطق بی گمان با سیل اخیر تجربه سختی را در طول عمر به خود دیدند، تجربه تلخ ویرانگری سیل.

رئیس کل دادگستری هرمزگان بر لزوم تقویت هیئت های صلح با جلب مشارکت عمومی و تقسیم کار تأکید کرد.

محمدمهدی اعلایی گفت: اولین فرودگاه و گراند هتل ایران در شهر قزوین ایجاد شده ولی اکنون فرودگاه مسافربری و هتل 5ستاره ندارد و این باعث عقب ماندگی و خسران این استان و مردم شده است.

حسینی گفت: 284 مزرعه پرورش ماهی در 9 استان سیل زده خسارت دید.

مسلم برشان گفت: ذخیره سیلاب‌ها در پشت بندهای خاکی علاوه بر جلوگیری از ورود سیلاب به مناطق مسکونی، باعث نفود آب در سفره های زیرزمینی و تقویت پوشش گیاهی منطقه می‌شود.

«مجتبی امانی» سفیر جدید ایران در بیروت امروز استوارنامه خود را تقدیم میشل عون رئیس جمهور لبنان کرد.

سردار محمد علی نظری گفت: دانش آموزان بخش اصلی و آینده نظام ما هستند و مولفه های قدرت، کادر پروری، مدیر پروری و پیشرفت ما در آینده به دست آموزش و پرورش رقم می خورد.

رضایی گفت: سومین دوره مسابقات کاراته سبک فوناکوشی شوتوکان مردان کشور بیست و یکم مرداد ماه جاری به میزبانی تربت حیدریه برگزار می شود.

آیت الله حسینی همدانی گفت: اگر روسیه با اوکراین به جنگ نمی پرداخت ناتو خود را به ارمنستان و آذربایجان ملحق می کرد و به مرزهای ایران نزدیک می شد.